• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

vilebrequin

Novi član
Tu od
24 Ruj 2010
Poruka
26
vilebrequin

Sa hidraulikom barem ovak napravi, pošto ne želiš oprat. Odvij cjevi dole, propuhaj ih zrakom. Trebaš se potrudit sa rezervarom, skini sve sa njega i operi ga naftom jer u njemu uobično ima svašta. Uvuci cilindar do kraja da se izbaci svo staro ulje. To bi bilo to.
Hvala, to sam otprilike i mislio napravit. Nemam previše vremena a i dolazi zima pa mi se neda previše šarafat al trebao bi sve na tomi malo pretrest, oprat i rezervar goriva i koješta drugo, promjenit ulje u mjenjačima...al zasad ću napravit samo nužno. Sajla kvačila i hidraulika su prvi na redu.
 

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
Tomislav523

moj-tomo-731-foto_10744305_12719525_18003321.jpg



moj-tomo-731-foto_10744305_12719525_18250438.jpg


Može li još koja slika tvoje košare da vidim malo konkstrukciju

P.S. Jel ova konstrukcija dobra za mog tv-a ..samo još ću poveati šipkom ove kutove ??(ovo pitan da nebi bilo a nisan zna)

2rw4z8g.png
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Gledaj makine od firmanpetera................................:eek::eek::prayer::prayer:skidam kapu
 

medimurec

Član
Tu od
26 Lip 2010
Poruka
418
Može li još koja slika tvoje košare da vidim malo konkstrukciju

P.S. Jel ova konstrukcija dobra za mog tv-a ..samo još ću poveati šipkom ove kutove ??(ovo pitan da nebi bilo a nisan zna)

2rw4z8g.png
ja mislim da bu dobro.
namjerno si stavio da ti kosara bude sira od traktora posto je on 110?
ja planiram napravit 110 x70 i isto 50 visine!?
 

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
ja mislim da bu dobro.
namjerno si stavio da ti kosara bude sira od traktora posto je on 110?
ja planiram napravit 110 x70 i isto 50 visine!?
da jesam namjerno po 5c m sa svak strane....oces li ti isto vako napravit ...ak oneces možeš li nacrtat da malo još proucim jer nebih htio napravit pa da nebude valjalo...ali kad sam radio tu skicu napravijo sam grešku ..nije 50 cm širine nego 100cm.a metar
 
Posljednje uređivanje:

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Šta nije njegov,ili sam ja zaj..a.......:shock:

Ma nisi ti ništa zaj..., taj na sliki je moj. I hvala na pohvali Bagerista.

Play i Medimurec

Nemate vi širinu traktora 110 cm nego 100 mjereno od kraja gume do kraja druge gume, osim ak su vam razšireni.
Potražit ču još koju sliku.
 
B

BAGERISTA

Guest
Ma nisi ti ništa zaj..., taj na sliki je moj. I hvala na pohvali Bagerista.

Play i Medimurec

Nemate vi širinu traktora 110 cm nego 100 mjereno od kraja gume do kraja druge gume, osim ak su vam razšireni.
Potražit ču još koju sliku.

Dobro je,,,,nisam zabija kako ti izgleda traktor.....:mrgreen::mrgreen:
 

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
Ma nisi ti ništa zaj..., taj na sliki je moj. I hvala na pohvali Bagerista.

Play i Medimurec

Nemate vi širinu traktora 110 cm nego 100 mjereno od kraja gume do kraja druge gume, osim ak su vam razšireni.
Potražit ču još koju sliku.

ma ok ...pa onda po deset cm viška ....nego aj pliz nađi sad koju sliku da vidim ..hvala unaprijed:supz::supz:
 

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
Gledaj makine od firmanpetera................................:eek::eek::prayer::prayer:skidam kapu


Nego rodijače(čitaj rođače) ja firemanov traktor neznam bili gledao il ine.....kad ga gledam divim se izvrsnosti i svemu ostalome ..ali i sitin se onoga svoga jada u garaži ..hehe ...ali pokušat ču napraviti da i moj bude bar 10 dija njegovog :axe::prayer::supris:
 
B

BAGERISTA

Guest
Nego rodijače(čitaj rođače) ja firemanov traktor neznam bili gledao il ine.....kad ga gledam divim se izvrsnosti i svemu ostalome ..ali i sitin se onoga svoga jada u garaži ..hehe ...ali pokušat ču napraviti da i moj bude bar 10 dija njegovog :axe::prayer::supris:

Neka,,,i mene fascinira,,,i bit če mi drago,,kad svoga dovedeš u red,i sebi po guštu,,jer stvarno mislim da je malo ovdje njih koji imaju ovakvog tomu,,,,,,kako bi reka Složenog precizno.:supz::supz:kao šta je od kolege.....
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Hvala za dobre rječi dečki, da mi ne padne veselje do rada, hehe :) šalim se.
Eto još koje slike na temu košara. Čiščenje parkplaca:

moj-tomo-731-foto_10744305_12719525_18256883.jpg


moj-tomo-731-foto_10744305_12719525_18256884.jpg


moj-tomo-731-foto_10744305_12719525_18256887.jpg


moj-tomo-731-foto_10744305_12719525_18256888.jpg
 
G

GROF

Guest
., svaka čast!., moj naklon do poda prijatelju firemanpetar!!!

., tvoju!; orginalnost, izvornost, dosjetljivost, pedantnost, vridnoću, znanje, spoznaje, poštenje, kulturu, karakter,.... retko ki more pratit?, a kamoli ti parirat ili te preć - prestić! jer si jedinstven i neponovljiv!!! BRAVO!..., SRETNO!., pozdrave lipe u tvoju predivnu deželu Sloveniju i Slovenski kraj!, pozdrav predivnoj obitelji!...

.,svakako veliki i lipi pozdrav svim skupa iz moje ladne Like - Jezeran!!!, Bog!, čitamo se...
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Ovog mališana sam imao prije sadašnjeg 731. Ovde se vidi i kako radi kiper.

izdelava-platoja-za-tv-foto_10744305_15586878_15586982.jpg

Pa dobro čovječe gdije bude taj tvoj traktor :confused:
Nem niti jedne ogrebotine , zrnca prašine ...... mislim da tako ne izgleda ni kada izađe iz tvornice .
Čovječe svaka ti čast :prayer::prayer:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh