• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Potraži u kojoj trgovini sa djelovima, Joe ti je iz Srbije pa ti odgovor gde je kupijo neče dosta koristit.

Ako je sila možeš nabaviti samo cjev bez priključaka. Priključke staviš stare i nabaciš šelnu. Jasno je da je bolja ona što je priključak uprešan ali poslužit če i sa šelnom, samo da je diht i to je to.

PS
Pozdrav Belić, nismo se čuli več neko vreme.
 

Belić 0209

Novi član
Tu od
5 Stu 2008
Poruka
12
Da moze i sa selnom ko sta Peter kaze,uostalom tako sam i ja napravio ali preporučam ako se može kupiti uprešanu,mislim da je sigurnija malo. Ima jedna firma u Bosni zove se HY-POWER FLEXOMATIC stvarno ima isto svega ali neznam koliko ce ti to koristiti kad kad nije kod nas...ali naslo bi se i tu sigurno u RH.
Pozdrav Firemanu u SLO!
 
S

staffmen

Guest
Ne znam postaviti slike trazi me url...s tim nisam radio nikada, gdje upoce napraviti upload slike? ne kuzim...

otides na stranicu imageshack.
sliku posavis u velicinu 800*600.
stisnes gumb upload i onda kad se uploada.
ispod imas kodove,
ti kopiras "forum cod" u post. i kad stisnes objavi post lumjesto tog koda pojavi se slika.
i to je to.
 

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
Pozz svim forumašima... Evo danas iako je nedilja moje ruke ne miruju oprosti mi bože a štaš :mrgreen::mrgreen: :vragek: pa pošta mo otac radi u t-coma ima puuuno ovih kutija za spajanje telefonskih kabela i on je meni nabavija dosta njih imam i z aizvoz ima manjih i večih ..i to meni dobro dođe za stavit osigurače u nju pa nju stavit na tomicu jer nisu mi sigurno nako pored onog drimanja.... pa mislil sam stavit koju sliku ali ..... pa sam stavija video:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=7vW_EHxww_4[/YT]



Zna li itko koliko je otprilike metar željeza 40x40, i zna li itk okojom bi piturom mogao piturati lim za držanje nogu i papučicu kunpluga/kočnice tako da mi se ne izdere pitura .....


e ljudi ovo sam citiro jer nisam bil siguran da ste vidjeli ....pa ne bih tija bit naporan ...ali zna li itko za ovo željezo i pituru??? :|
 

medimurec

Član
Tu od
26 Lip 2010
Poruka
418
ja sam kod sebe to rjesio sa aluminijskom rebrastom plocom ,nju sam zasrafio na onu metalnu,malo je grublja pa nije skliska,a i ne treba je farbat,a papuce ua kocnicu i kuplung sam ofarbao jedno 3 put s temeljnom i 5-6 put s crnim auto lakom dvokomponentnim i koji je malo jaci od obicne crne boje i za sad je ok
ja sam sad kupovao nekve cijevi al se nazalost ne mogu sjetit kolko je bila cijena za 40x40 jer sam kupovao vise toga ...
 

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
ja sam kod sebe to rjesio sa aluminijskom rebrastom plocom ,nju sam zasrafio na onu metalnu,malo je grublja pa nije skliska,a i ne treba je farbat,a papuce ua kocnicu i kuplung sam ofarbao jedno 3 put s temeljnom i 5-6 put s crnim auto lakom dvokomponentnim i koji je malo jaci od obicne crne boje i za sad je ok
ja sam sad kupovao nekve cijevi al se nazalost ne mogu sjetit kolko je bila cijena za 40x40 jer sam kupovao vise toga ...

Hvala....! :):)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
e ljudi ovo sam citiro jer nisam bil siguran da ste vidjeli ....pa ne bih tija bit naporan ...ali zna li itko za ovo željezo i pituru??? :|
Kila željeza ti je oko 6-7 kn ovisi gdje, a koliko je metar cijevi 40x40 težak mi se stvarno neda u Kraut-u čitati :scratch
Pitura, ako ga tak puno koristiš da se pitura izliže onda bu uvjek ko ogledalo tak da .....
Zamoli nekog od moderatora (ako više (od kad nema Zbalije) koji i čita ovu temu) da ti vrate nik u Play (ako je to izvedivo, a valjda je jer ovaj novi forum sve može :scratch) jer mislim da se bi večina složila samnom ;)
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Pozz svim forumašima... Evo danas iako je nedilja moje ruke ne miruju oprosti mi bože a štaš :mrgreen::mrgreen: :vragek: pa pošta mo otac radi u t-coma ima puuuno ovih kutija za spajanje telefonskih kabela i on je meni nabavija dosta njih imam i z aizvoz ima manjih i večih ..i to meni dobro dođe za stavit osigurače u nju pa nju stavit na tomicu jer nisu mi sigurno nako pored onog drimanja.... pa mislil sam stavit koju sliku ali ..... pa sam stavija video:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=7vW_EHxww_4[/YT]



Zna li itko koliko je otprilike metar željeza 40x40, i zna li itk okojom bi piturom mogao piturati lim za držanje nogu i papučicu kunpluga/kočnice tako da mi se ne izdere pitura .....

Cijev 40 x 40 ti je oko 150 kn , dužine 3 m . Stim da nemožeš kupiti 1 m , nego ili cijelu cijev , ili pola ( a to ti je to 1,5 m ) . Barem je tako ovdije kod mene . Što se tiče pituranja pa boje barem nisu skupe , tebi nebi trebalo više od 1,5 dcl to su ona najmanja pakiranja boje . Uzmeš jedno pakiranje , i to samo temeljne , jer lak boja ti netreba kada ćeš i tako gaziti po tome . Uzmi boju na nitro bazi jer ti se ona osuši za pet minuta .
Meni je siva nekako najprikladnija za takve stvari .
Nadam se da sam pomogo. Uspješno bojanje ( pituranje )
 

medimurec

Član
Tu od
26 Lip 2010
Poruka
418
ja malo prije zvao za cijev 40x40 cijena za 6m je 126kn
i najkrace sto rezu je 1m= 21kn ;)
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Kod mene je 40x40 120kn, ali to je 6m cijev, a može se kupiti samo pola, odnosno 3m a manje ne.

Ma i kod mene je cijev vjerovatno 6 m , kada je samo 30 kn razlika u cijeni . Iskreno ja nisam ni kupovao cijevi .
Ja sam kupovao L profil , to je mislim bilo dužine 3 m jer sam ja kupio 1,5 m.
Nisam mogao manje .
 

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
Kila željeza ti je oko 6-7 kn ovisi gdje, a koliko je metar cijevi 40x40 težak mi se stvarno neda u Kraut-u čitati :scratch
Pitura, ako ga tak puno koristiš da se pitura izliže onda bu uvjek ko ogledalo tak da .....
Zamoli nekog od moderatora (ako više (od kad nema Zbalije) koji i čita ovu temu) da ti vrate nik u Play (ako je to izvedivo, a valjda je jer ovaj novi forum sve može :scratch) jer mislim da se bi večina složila samnom ;)
...

aj ti meni lipo reci zašto.....



ps...hvala svim na odgovorima i savjetima
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh