• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
...

aj ti meni lipo reci zašto.....



ps...hvala svim na odgovorima i savjetima
Naviknul sam se bil na ono pa mi ovo novo nekak ........;)


Ps...uvijek, ako mislim da znam
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
evo mogu ja, samo reci kak ti je bio nadimak...
naravno, ako hoćeš mjenjat...
Ajde play
moli.gif
 

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
Ajde play
moli.gif


OK ...Ali kad admin to promjeni može li mi odmah staviti da sam napisao onoliko postova koliko sam napisao kao playstation5 ..... admine promjeni mi u ime playstation5 ako meže...(vec imam stari nick ) a ako nemože onda u playstation_5
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
881
OK ...Ali kad admin to promjeni može li mi odmah staviti da sam napisao onoliko postova koliko sam napisao kao playstation5 ..... admine promjeni mi u ime playstation5 ako meže...(vec imam stari nick ) a ako nemože onda u playstation_5

jbga, ja ti nemogu pomoć, nemogu ti promijenit ime, ja sam samo moderator... :(
pošalji adminu Bobi pp što želiš, pa će ti on kad imao vremena to napraviti, ako može...
Pozdrav!
 
G

goran88

Guest
Evo slike...nadam se da ce raditi....zahvaljujem na pomoci :)

jos nesto...samo da napomenem. U svaki od traktora je ulozeno preko 1000 eura za dijelove i kojekakve sitnice. Ova starija tipa EX ili PE-15 je bila za staro zeljezo, izmjenjani su svi zubcanici i ubacen potpuno novi diferencijal u prednji trap, potpuno nove poluosovine. Slicna je prica i sa tipom 523...kod mene to mora sve biti uredno...tako sam navikao. U Masivi u bjelovaru vec me preko telefona znaju, stalna sam musterija :) U Masivi je nabavljano sve osim dijelova za motore jer oni imaju neki turski program kojem je upitna kvaliteta tako da su ugradjivani orginalni dijelovi dobavljeni od firme Voger Umag koji iz Italije imaju uvoz orginalnih djelova koji su dosta skuplji za razliku od turskih i srpskih. ima velike razlike u kvaliteti!
 
S

staffmen

Guest
ako se ne varam ti oglasi su u njuskalu bili ili jos uvijek jesu?!

ako nije problem jel moze cijena za svakog na pp
cisto ovako informativno
 
T

tuaregr10

Guest
G

goran88

Guest
ako se ne varam ti oglasi su u njuskalu bili ili jos uvijek jesu?!

ako nije problem jel moze cijena za svakog na pp
cisto ovako informativno

Cijena za tv 523 (jednobrazni plug i freza) - 20 000 kn
tv PE-15 (motor 18 ks, mali jednobrazni plug) - 15 000 kn
 

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
Evo slike...nadam se da ce raditi....zahvaljujem na pomoci :)

jos nesto...samo da napomenem. U svaki od traktora je ulozeno preko 1000 eura za dijelove i kojekakve sitnice. Ova starija tipa EX ili PE-15 je bila za staro zeljezo, izmjenjani su svi zubcanici i ubacen potpuno novi diferencijal u prednji trap, potpuno nove poluosovine. Slicna je prica i sa tipom 523...kod mene to mora sve biti uredno...tako sam navikao. U Masivi u bjelovaru vec me preko telefona znaju, stalna sam musterija :) U Masivi je nabavljano sve osim dijelova za motore jer oni imaju neki turski program kojem je upitna kvaliteta tako da su ugradjivani orginalni dijelovi dobavljeni od firme Voger Umag koji iz Italije imaju uvoz orginalnih djelova koji su dosta skuplji za razliku od turskih i srpskih. ima velike razlike u kvaliteti!


O vidim da imaš iskustva s masivom...znaš li možda koliko koštaju prednja svijetla za tv 523
 
G

goran88

Guest
O vidim da imaš iskustva s masivom...znaš li možda koliko koštaju prednja svijetla za tv 523

Ma to su obicna svijetla koja standardno odgovaraju i za ursus i za deutz. Ugrubo mislim da je cijena kompletne jedne lampe sa sijalicom oko 100-tinjak kn. Da inace imam dosta iskustva sa Masivom dosta toga uzimam kod njih.
 
G

GROF

Guest
O vidim da imaš iskustva s masivom...znaš li možda koliko koštaju prednja svijetla za tv 523

., vidim kako ste otvorili novu temu TV!???

., počeli pomalo svi piskarat i ljepit., a ajde da i ja malo ... :?

., Tomislave!., moj savjet maldi čovječe tebi!!!., aj TI lipo nazovi., ili hittnera, ili primu, ili agt u Bjelovaru, ili masivu, ... pa ji lipo pitaj sve iz prve ruke ča te interesira???!., a NE ovako puniš temu prosto-proširenim glupostima., kako staru., evo si tako počel i vu novu temu!., pa ča te lipo interesira?., nazovi na telefončić i sve lipo pitaj., barem VI mladi volite pripovidat na telefone., a VI tamo u dućani jedva čekadu da ji počmedu zvat informatičari sa pitanjima i pitanjima i pitanjima!!!., a još nemorate niš kupit!., samo nek se zna???
., a odma ćeš i ti steć puno spoznaja i ISKUSTVA sa svimi., ne samo sa masivom!!!...


., aj Bog!
 
Posljednje uređivanje:
S

staffmen

Guest
Cijena za tv 523 (jednobrazni plug i freza) - 20 000 kn
tv PE-15 (motor 18 ks, mali jednobrazni plug) - 15 000 kn

imas li papire za traktor?!
koji su motroi na traktorima
lda 100 (16ks) ili lda 820 (18ks)?!
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
sve ti zavisi po kojem standardu je snaga deklarirana. lombadini je koristio ja mislim po SAE-u zato su im snage nešto veće, a zaprvo su nešto slabiji. ista stvar je i sa LDA450 koji ima 10KS, a ne 12 ili 14. lda 530 ima 7.5-8ks, a ne 10, i tako dalje redom...ispravite me ako griješim
 

strongboyy

Član
Tu od
2 Stu 2010
Poruka
389
dada.to je isti tomica.i da kazem da mu je to prva originalna boja, i da je tomica star 23 godina;).slike u blatu su sa pocetka ovog leta,a gde je cist malo kasnije.
 

medimurec

Član
Tu od
26 Lip 2010
Poruka
418
mislim da je,i ja sam prvo gledao jer na prvoj slici se vidi da ima vjerojatno zastitni luk,tj neki krov(bar mi tak izgleda),al se to ocito da skidat jer na trecoj se vidi kraj blatobrana ko neki nosac ,pa pretpostavljam da se taj krov tj luk da skidat....!?:scratch
 

strongboyy

Član
Tu od
2 Stu 2010
Poruka
389
mislim da je,i ja sam prvo gledao jer na prvoj slici se vidi da ima vjerojatno zastitni luk,tj neki krov(bar mi tak izgleda),al se to ocito da skidat jer na trecoj se vidi kraj blatobrana ko neki nosac ,pa pretpostavljam da se taj krov tj luk da skidat....!?:scratch
da navario sam drzace za nastresnicu koju sam sam napravio i koja me u ljeto kad je sunce kod nas u makedoniji prejako, ili kad je kisa jako dobro stiti.al kad recimo orem u vocnjaku onda je za tren skinem.stavlja se i skida sa traktora za dve tri sekunde.nemogu bez nje:)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh