• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mataz.17

Član
Tu od
29 Sij 2009
Poruka
183
xexexe matiz ukro si mi fazon,salim se
i ja isto tako sam napravio,imamo iste ideje,ostale su mi neke sitnice da jos doradim,al necu slikati dok je ne nabacim na traktror i ne isprobam,sirina je 180cm,podize se na sajelu,nazad na poluge,samo sto cu ja napraviti da se veze na sredini tako da nemoram osiguravati dasku,

hehe..ja gledo tak slike po internetu..i sjetio se da bi mi to bilo najlakše i najbrže..a i taj materijal sam imo..ja sam zadovoljan sa svojim...moja je 100cm...a žao mi je što nisam vece stavio.al i to ce bit s vremenom vec imam nešt u planu...a i ja mislim nešta stavit na sredinu.al napravio sam na taj osigurac..njega se nogom samo pomakne...jednostavno mi je za radit stim..a sad mi je i malo hladno za radit poceo i snijeg. i nemam vremena sad usavršavat dalje dost i ovo...
 
R

rene

Guest
tv 822

pozdrav evo svima na forumu, evo novi sam ovdje, imam tv 822 a kupio bih roto kosu (nešto kao sip 135) znaći za košenje travu, ne malčer, dali netko ima iskustvo s time i dali je moguče staviti takvu kosu na tv
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Pozdrav i tebi, znaci trebe ti ovako nesto


Uploaded with ImageShack.us

iskustvo,hmm, ja nemam ali mislam da tomo bi mogao ganjati SIP 135.
Kada ovog covek na slika stavio roto kosu na TV 400, znaci sve je moguce.
Mozda samo treba da dodas jos jedan "bolc" na kosa, da bi kopcanje na dolni polugi bit pousko, zasto TV-822 nemoze dovolno rasirit polugi ko veliki trektori.
Malo bi setio tesko TV dok nju razvrti,a posle nece bit problema.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,673
pozdrav evo svima na forumu, evo novi sam ovdje, imam tv 822 a kupio bih roto kosu (nešto kao sip 135) znaći za košenje travu, ne malčer, dali netko ima iskustvo s time i dali je moguče staviti takvu kosu na tv

a da vidiš one kose koje imaju diskove umjesto bubnjeve,mislim da su one puno lakše..mislim da bi ju lakše zavrtio...
 
R

rene

Guest
a da vidiš one kose koje imaju diskove umjesto bubnjeve,mislim da su one puno lakše..mislim da bi ju lakše zavrtio...

hvala vam na brzom odgovoru, evo kupio sam tv prije 2 godine, nemam baš poljoprivredu, al bavim se time kao hoby, pa imali možda netko kakvu rotokosu takvu malu a da je ima viška za prodati
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
pozdrav evo svima na forumu, evo novi sam ovdje, imam tv 822 a kupio bih roto kosu (nešto kao sip 135) znaći za košenje travu, ne malčer, dali netko ima iskustvo s time i dali je moguče staviti takvu kosu na tv

pozdrav rene i dobrodošao.predstavi nam se u temi O nama,napiši koju riječ o sebi a može i koja slikica
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Kada ovaj motokultivator, tera roto kosu od 100 cm, so recimo 8-9 ks, onda i tomo moze 135 sm bez ikakvih problema:D
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
matiz
da i ja sam tako gledo da me sto jeftinije i jednostavnije izadje,a nijem i se kupvo cilindar kad moze na sajelu,moze tomo ko sale tjerat dasku 150cm,dobro sad se nemooze od njega ocekivat da cisti 80cm snijega ali 40-50 moze
 

mataz.17

Član
Tu od
29 Sij 2009
Poruka
183
matiz
da i ja sam tako gledo da me sto jeftinije i jednostavnije izadje,a nijem i se kupvo cilindar kad moze na sajelu,moze tomo ko sale tjerat dasku 150cm,dobro sad se nemooze od njega ocekivat da cisti 80cm snijega ali 40-50 moze

pa da može on još kad se lanci stave..i to cu morat napravit.onda ide ko lud..i da nije matiz neg mataz...hehe..
 
Posljednje uređivanje:

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
ops moja greska za nick
da lanci obavezno,ja imam par od dzipa,trebalo bi napraviti neke jace ali nemoze da stigne kuja zeca
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Kada Tomo upadne u pogresne ruke:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=Te2Wyf7paiM[/YT]
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=-EWWpWm0d4A&feature=mfu_in_order&list=UL[/YT]
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=BXFYyCVEmOM&feature=mfu_in_order&list=UL[/YT]
prava tortura:x
 
S

staffmen

Guest
ahahhaah:gitarist:

a jeste ga namucili svaka vam cast:supz:

traktorista za 5

Koji je to tip tomo vinkovica?!
koji motor je na njemu!?
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,673
tako je tu kad se dica dokopaju volana......:scratch.....bedaki
 
B

Bagudina

Guest
pa neka sad netko kaže da tomo nije izdržljiv...!!!

Prvi če ti Puknuti reči da TV nije izdržljiv :) što se nikako nemože reči iz priloženog materijala :) da on tako upregne svoju "kramu" djelove bi kupili od Samobora do Križevaca.

A bilo veselo da "hajdukovac" nije uspio stati par milimetara od broda :)
 

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
Steta sto mu se nije desilo ovo:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=A2ffAZxFdqQ[/YT]
Al ko zna......ko sto rece Jozef uopste mi ne bi bilo zal njemu
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh