• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
S

staffmen

Guest
tomek zavsil u p.... materini:roll:
to je cisti primjer onoga kad ti tatek da u ruke traktor/auto/ma bilo kaj, pa se ides spreseravat i dogoditi se zlo.
bas me zanima dal bi se tako vozili (u oba slucaja) da su ga sami svojim novcima kupili i da placaju odrzavanje.
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
tomek zavsil u p.... materini:roll:
to je cisti primjer onoga kad ti tatek da u ruke traktor/auto/ma bilo kaj, pa se ides spreseravat i dogoditi se zlo.
bas me zanima dal bi se tako vozili (u oba slucaja) da su ga sami svojim novcima kupili i da placaju odrzavanje.

slažem se sa tobom,to je u prvom slučaju a u drugom slučaju mi se čini da su krivi alk.promil po kg .dečki su si malo spili,kaj ne :partyman:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,246
Prvi če ti Puknuti reči da TV nije izdržljiv :) što se nikako nemože reči iz priloženog materijala :) da on tako upregne svoju "kramu" djelove bi kupili od Samobora do Križevaca.
E moj Puknuti :scratch
Ti na ovakve riječi nemaš komentara. Meni da je to neko rekel ja bi na svojoj krami navinul gas i ostavil ga da se vrti dok nebi dijelovi u zaleđu završili :lol:
 
B

Bagudina

Guest
Moj Muhaničar, ovakva otvorena provokacija da ostane bez odgovara ?! pa on je na ovakve postove odgovarao u milisekundama ! a danas..... nema ga ni čuti.........
nemam drugog objašnjenja nego da je Puknuti shvatio da je TV stroj od traktora !!!

P.S. informaciju koju sam danas dobio iz "prve ruke", Puknuti njuška po oglasima da si kupi TV-a !
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Prima.gif
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,246
Moj Muhaničar, ovakva otvorena provokacija da ostane bez odgovara ?! pa on je na ovakve postove odgovarao u milisekundama ! a danas..... nema ga ni čuti.........
nemam drugog objašnjenja nego da je Puknuti shvatio da je TV stroj od traktora !!!

P.S. informaciju koju sam danas dobio iz "prve ruke", Puknuti njuška po oglasima da si kupi TV-a !
Pa da ti iskreno velim čitajući ove vaše postove i meni se on počel dopadati jer vidim da taj mali stroj čuda može napraviti.
U mojem kraju ih ima jako malo tak da se baš i nisam sa njima previše susretal. Na dva ili tri sam nekaj malo radil i svi ti ljudi su ih maksimalno hvalili. Ja im baš i nisam previše vjeroval jer mi je bilo čudno da ih onda tak malo kod mene ima, a tvornica pod nosom.
Bratič mi je bil serviser u Tomi i pričal mi je da tomo može čuda napraviti, ali to meni nije baš bilo jasno.

Druženje na ovome forumu me počelo sve više razuvjeravati u to i drago mi je da je tak.
I žal mi je kaj ih kod mene malo ima pa da možda mogu i u toj temi kaj kome pripomoči.

Sve u svemu nije to loš traktorčić ako mu se posveti imalo pažnje :prayer::prayer::prayer:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Dečki rasturaju Tomu, eh samo da im se ne desi nešto gadno.
Eto još malo zimskih radosti:

zima-2010-2011-foto_10744305_17416772_18364195.jpg


zima-2010-2011-foto_10744305_17416772_18364194.jpg
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
pa kud si ti majstore pošel:D...po jelke za Božić ili je ona pijandura deda mraz opet zaglavil:rolfer::rolfer:
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
nemreš verovati,ali tak je,muhanicar je preobračen,još ostaje preobratiti puknutog i to je to :finga:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Napokon je razotkrivena zavjera kodnog naziva ralica za tomo vinković
Ako može WW onda može i TV :lol:
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
to je od onog krčmara jel, tam negde kod tebe dole...to stvarno čisti ili je to više za zeku-peku:)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,246
nemreš verovati,ali tak je,muhanicar je preobračen,još ostaje preobratiti puknutog i to je to :finga:
Muhanicar u svojem dvorištu nebi htel imati nikakav stroj (niti da mi ga neko da badava) jer sa njim treba raditi, a muhanicar od motike beži ko od vraga.

Neznam kaj mi je i one kopačice (koja stoji dok ju stari ne pripali)trebalo :scratch
 
Posljednje uređivanje:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
to je od onog krčmara jel, tam negde kod tebe dole...to stvarno čisti ili je to više za zeku-peku:)
Nemam poima , slikal sam prije pola sata , a prije 10 godina TO slićno vidio na nekoj benzinskoj u grazu :D
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
pa kud si ti majstore pošel:D...po jelke za Božić ili je ona pijandura deda mraz opet zaglavil:rolfer::rolfer:
Nije da bi išel po jelku, imam jelku od PVC, od plastike :rolfer:pa mi netreba nigdje iči i ona mi potraje godinama.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,682
Nemam poima , slikal sam prije pola sata , a prije 10 godina TO slićno vidio na nekoj benzinskoj u grazu :D

bio je lik,mislim na tv-u ili u novinama,i ja ga vidio.....
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Dečki kupio sam TV PE-18, ide ko metak i po ledu ako treba, ali šaltanje, ali šaltanje brzina pa još naprijed i natrag pa nejde i nejde, moram baš s kvačilom malo pomoći i prvo šaltnuti zadnji mjenjač pa onda prvi....

Danas je upalil na anlaser na -10 od prve... eurodisel je nutra i nema problema

Neznam da li je to normalno da se tako teško šaltaju brzine ili ne? Reduktor ide normalno...

Da li ne netko na njemu radio preinake kopčanja na tri točke odostraga? trebao bi napraviti malčer i ova sad konstrukcija mi ne paše odostraga jer neznam gdje da postavim kardan jer željezna konstrukcija s rupama mi je popreko...
 
G

GROF

Guest
., novi forumašu mfga!., dobro došal na najbolji poljoprivredni-forum!

., svakako., najiskrenije čestitke na kupnji toga maloga prča!., neka dragi Bog! da zdravlja i sriće u delu sa njim!!!., a ča se tiče šaltanja., pogotovo na ovako ladnom vremenu!., pa zavisi i od ladnoće, o kvaliteti ulja u prenosnicima., ko i sami prenosnici kakovi su???., ali ako ide., sigurno je to onda zbog ladnog vremena pa je sve ladno i pokočeno.-
., sretno ti!., čitamo se ....

., p.s., svakao svim novim članovima ko i starim dosadašnjim članovima i ljubiteljima traktora tome!., sva dobra voga svita želim!., Bog!., dobro mi stojte!!!...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh