• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
M

mjic.micko

Guest
Jesi li siguran da tvoja piramida se nalazila bas u ovakav tip traktor?
Koliko se primetuje, tu stanuje rjec za konusni zupcanik kao na serije 400-500-800, i ima opruga na nosaca kljuca, a kod tebi nema opruga na nosaca.
Pozdrav:partyman:

On kaze daje izvadjen iz njega,moro sam nosit moj mjenjac da on rastavi da bi uporedio sve,ako je on mene slago onda sam ija vas
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413


Uploaded with ImageShack.us

Sumljive su mi ove dvi kante, vjerovatno za dizel ! što bi značilo da je još uvjek u pogonu :)

i meni je sumljivo,gume su napunpane i na njemu i na prikolici,da to nije micano,felge bi već sigurno bile u zemlji
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
e ovako lijepo dovriste,a ova zardjala krsina unutra,bar nek ga posprica u crvenu boju,i stavi na njega saksije i dobije ukras u dvoristu
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
e ovako lijepo dovriste,a ova zardjala krsina unutra,bar nek ga posprica u crvenu boju,i stavi na njega saksije i dobije ukras u dvoristu

Frajer ga ne koristi i propal mu bude. Al da ga pitaš da ti ga proda e hohoho... odmah 20 soma kuna kladim se...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,618
i meni je sumljivo,gume su napunpane i na njemu i na prikolici,da to nije micano,felge bi već sigurno bile u zemlji
Evo skočil sam ja dole pa mu jednu spustil da bude uvjerljivije :lol:

22564243.jpg
 

limeni3333

Član
Tu od
4 Kol 2009
Poruka
97
dali na TV iz 75 g. PE 18 mogu nabaciti motor od 23 ili 26 KS

neznam još koji je motor točno ali u biti me zanima dali se može nabaciti motor sa novijega godišta i šta treba doraditi
 
M

mjic.micko

Guest
dali na TV iz 75 g. PE 18 mogu nabaciti motor od 23 ili 26 KS

neznam još koji je motor točno ali u biti me zanima dali se može nabaciti motor sa novijega godišta i šta treba doraditi

A sto bi to radio jel zbog godina ili zbog snage ,stose tice godina i danas Lambordini proizvodi takve motore,
 
M

mjic.micko

Guest
novije godište je manje sati rada jači je a i još besplatan

Toje vec nesto drugo ako vec imas svoj motor i ja sm bio pito tako nesto ali mi niko nije odgovorio,to moras pitat Firemanpetra,puknutog,edu ITD oni sigurno znaju
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,618
Kak bu propal u zemlju ? Ljudi to je dalmacija , kamen ..zemlje je samo 4-5 cm

Možda ljudi misle da je sve razmočeno kad je tolka voda okolo :lol:
 

limeni3333

Član
Tu od
4 Kol 2009
Poruka
97
Toje vec nesto drugo ako vec imas svoj motor i ja sm bio pito tako nesto ali mi niko nije odgovorio,to moras pitat Firemanpetra,puknutog,edu ITD oni sigurno znaju


valjda je neko probao to kemijati


nije valjda da nitko neće odgovoriti
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Toje vec nesto drugo ako vec imas svoj motor i ja sm bio pito tako nesto ali mi niko nije odgovorio,to moras pitat Firemanpetra,puknutog,edu ITD oni sigurno znaju

Ide ti to, moj kolega je to tako sredio. Uzeo je motor od 523 kojeg su zdrobili u šumi i stavio ga na 418. Ali koliko se ja sjećam stavljali su međuploču tj. adapter jer ne pašu na šraf...
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
novije godište je manje sati rada jači je a i još besplatan

Nemoj stavljati motor jači od 21 ks dakle (LDA 820) i dvocilindrična motor ni u kojem slučaju, jer bude pretežak za tu konstrukciju getribe, a i mogao bi motati poloosovine.
Dakle ako misliš ugrađivati jači motor max. 21 ks i jedan cilindar (motori kakvi su se ugrađivali na seriju 400 i 500.
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
dali na TV iz 75 g. PE 18 mogu nabaciti motor od 23 ili 26 KS

Moja je preporuka nikako jaci motor od LDA 100 na PE-18.
Mozes staviti i LDA 820, ali sekoj KS vise je smrt za tog traktora!
Jednostavno slaba je ta konstrukcija, i nece dugo trajati.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh