• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
a u mene nozevi na moj frezi,ma to je debelo 3-4cm pri frhu gore,malo se jesu istupili jer sam sa njom svaku mogucu njiva na selu usluzno frezo 25god kak sam ga kupio,eto ako budem imo vremena slikacu nozeve,stari kvalitet

i meni je bilo čudno,to što ljudi pričaju o trajanju noževa
moji su stari jednu sezonu,ali izgledaju još uvjek kao novi,
po tome računam da će ipak potrajati puno dulje
 

medimurec

Član
Tu od
26 Lip 2010
Poruka
418
i meni je bilo čudno,to što ljudi pričaju o trajanju noževa
moji su stari jednu sezonu,ali izgledaju još uvjek kao novi,
po tome računam da će ipak potrajati puno dulje
ja imam gorenje mutu i frezu na kojoj su jos prvi nozevi a stara je bar 15 godina a potroseni su jako malo,istina da frezam svake godine jedanput max 500m2...
o trajanju nozeva dosta ovisi kakvu zemlju frezas dal ima puno kamenja u njoj il je cista...
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
a ova tvoja freza....cak i da hoces ne mozes staviti originalne nozeve, tako da ti varenje ne gine

Mogu staviti originalne nozeve, ustvari prodaje se cjela osovina komplet so nozevi.
 
T

tuaregr10

Guest
za sada toliko, kroz tjedan nemogu ništa raditi, jer dođem kasno doma pa ću opet za vikend dalje nastaviti.nadam se da će sve to proraditi kad sve složim.he...he...he...

Dobra ideja za špricu, svaka čast :prayer:. Traktor je dobar, lijepo izgleda i čini se očuvan :supz:.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Jel zna netko gdje bi se mogla nabavit hauba za seriju 700 ili se mora sređivat ono što se ima i gusnata ispušna grana mora bit zelene boje ne smije bit hrđava? Pitam zato jer možda dođe do toga da boja progori i otpadne ako se motor pregrijava ako npr remen proklizuje i ne vrti ventilator dok ako se motor nije pregrijavao ta boja mora bit gore kao i na ostatku motora.
Jesi ti kad vidio ispušnu granu a da na njoj nije izgorila boja ?
 
K

kenan522

Guest
a u ostalim je normalno samo u trecoj brzoj i sporoj i nesto kvrcne kad trzne u motoru ko kad uslika pa ono klik
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Hvala! Jel znaš možda za koju haubu, blatobrane i zaštitni luk za seriju 700? Koliko su te došli dijelovi za ugradnju hidro volana?

Za haubu i te djelove koje tražiš nebi znao. Material za volan je koštal nekih 570€.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
a u ostalim je normalno samo u trecoj brzoj i sporoj i nesto kvrcne kad trzne u motoru ko kad uslika pa ono klik

Ono što se čuje je kad ključ ispadne i opet uskoči u brzinu.
"Jel opasno za vožnju?"
Kako to misliš?
 
K

kenan522

Guest
mozel se desit kad idem sa teretom tomica mi u jednom trenutku izgubi snagu i opet je dobije to sve u sekundi mozel taj kljuc iskocit i da se nevrati. i koliko taj popravak kosta
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
mozel se desit kad idem sa teretom tomica mi u jednom trenutku izgubi snagu i opet je dobije to sve u sekundi mozel taj kljuc iskocit i da se nevrati. i koliko taj popravak kosta

može se desiti i da se nevrati..."bolje ne vuci đavola za rep"
a deo(ključ) košta 5-6 eura, stim da se mora ceo menjač razčerupati na proste činioce...i tek tada nastupa gospodin Murphy...evrići lete na sve strane......

pozdrav joe!:mrgreen:
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Hvala fireman na odgovoru i još jedno pitanje ručica za brzi hod, rikverc i spori hod se klima nutra van skupa sa onom osovinom koja ide u mjenjač dok se ona doljnja ručica za brzine klima manje, to može nešto značit da nije u redu ili nije bitno?

ako radi svoju funkciju...netreba da te brine što se klima!
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh