• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

majstor

Član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
256
Tako je, samo što nije to poneka kapljicaima tu dosta ulja i ako je odušak odnosno čep iznad te cijevi zna dosta bacat ulje.Kolko se sječam nisam (barem mislim)vidio zračno hlađeni motor a da ima dovod ulja pod pritiskom u klackalice.
 
M

mjic.micko

Guest
Ja sam za dihtunge koristio zadnje stranice od kalendara one su malo deblje mada nije skup ni hermetik kod nas je 15KM jedna tuba velicine kao silikon i crvene je boje i otporan na temperaturu do 300 stepeni
 

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
a i imaš specijalni silikona ja san ga koristija za agriju stvarno dobro podnosi temperaruru mislim da se zove termali silikon il tako nešto

.p.s. inace ti se silikoni koriste za silikoniranje oko npr plamenika oko peči i tako toplih điđa a mogu se i koristit za hladne svrhe tako da ti je to bolje nego ijedna britva
 
Posljednje uređivanje:

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Standardni dihtung (od prešpana) 0,20 mm ,U masivi prodaju klingeritne 0,40 treba stavit dva instrument lima po 0,10.

Mnogo je vazno ovo sta je BERTOLINI rekao, obratite paznja!
Ako se upotrebuje silikona mozda i bude potrebno vadenje na tih instument limovi.
Pozdrav:partyman:
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
ja koliko sam u zadnje vrijeme slagao traktora stavljao sam silikon VIKTOR RENZZ
jer vlasnici nisu tjeli kupovati dihtunge al još nije ni jedan procurio koliko sam vidjeo.samo treba dobro počistiti i na suhu površinu namazati.
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Evo jedna obavjest u vezi HIDRO VOLANA za tomu vinkovića.

hidraulika NINO iz Žminja radi komplet volan sa ugradnjom za 5500kn.danas provjereno.
Inače rade sve cilindre i ostalo za hidrauliku za PRIMU.

Evo i brojevi telefona 052 846 444 begin_of_the_skype_highlighting**************052 846 444******end_of_the_skype_highlighting,098 419 309.
 
Posljednje uređivanje:

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
tomek

Evo da se i ja pohvalim sa svojim "strojem" čiji sam vlasnik nedavno postao


5anak4.jpg

zso7qv.jpg
 
G

GROF

Guest
Evo jedna obavjest u vezi HIDRO VOLANA za tomu vinkovića.

hidraulika NINO iz Žminja radi komplet volan sa ugradnjom za 5500kn.danas provjereno.
Inače rade sve cilindre i ostalo za hidrauliku za PRIMU.

., lipi pozdrav forumašima! najboljega poljoprivrednoga foruma!!!

., prijatelju Aco 93!
., fala TI doneba za ovako dobru informaciju po pitanju ugradnje hidro-instalacije za volan traktora TOMO VINKOVIĆ!!!., svaka čast i fala!.-

., dobro nam došal novi članu tomo420!
., najiskrenije čestitke na kupnji toga i takovoga stroja, tomice tv-420.-
., tomica lipo izgljeda!, neka dugo, dobro, ponizno služi., sretno!...

., aj Bog!., čitamo se ...
 
T

tuaregr10

Guest
Evo da se i ja pohvalim sa svojim "strojem" čiji sam vlasnik nedavno postao


5anak4.jpg

zso7qv.jpg

Tomo 420 dobro došao :weedman:. Nije loš tvoj stroj, dobro izgleda :arrow: i neka te dobro služi :!:.
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Tomo 420 dobro došao :weedman:. Nije loš tvoj stroj, dobro izgleda :arrow: i neka te dobro služi :!:.

Hvala svima na lijepim željama i odmah bi imao i jednu molbu......
Jel ima tko od Vas dobrih ljudi nacrt za prednju ralicu da si sklepam....Aco mi je dao par savjeta danas, ali bi volio i da imam kakvu predodžbu kako bi to stvarno moralo izgledati (mjere itd):prayer::prayer::prayer::prayer::prayer:
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Hvala svima na lijepim željama i odmah bi imao i jednu molbu......
Jel ima tko od Vas dobrih ljudi nacrt za prednju ralicu da si sklepam....Aco mi je dao par savjeta danas, ali bi volio i da imam kakvu predodžbu kako bi to stvarno moralo izgledati (mjere itd):prayer::prayer::prayer::prayer::prayer:

Ma dojdi kmeni pa će mo napraviti nacr i popisati materijal šta ti sve treba.
 

medimurec

Član
Tu od
26 Lip 2010
Poruka
418
Hvala svima na lijepim željama i odmah bi imao i jednu molbu......
Jel ima tko od Vas dobrih ljudi nacrt za prednju ralicu da si sklepam....Aco mi je dao par savjeta danas, ali bi volio i da imam kakvu predodžbu kako bi to stvarno moralo izgledati (mjere itd):prayer::prayer::prayer::prayer::prayer:
dobro nam dosao!
a sto se tice ralice za njega to vec i ja dosta dugo trazim al ces vjerojatno morat radit kao i ja "" od oka" jer vecina ima ralice na vecim tomicama a oni su malo siri i imaju na trubama ostavljeno original mijesto za pricvrscivanje ralice a ovi nasi nemaju (serija 4xx) pa se mora slagati ko selna za prihvat...kad bi neko imal nacrt i nekve mjere to bi bilo super al i ovako sa slika se isto moze sklepat... da ne duljim dosta o ralicama mozes vidjet ovdje http://www.mojalbum.com/batekk/sprednja-hidravlika/
pozdrav
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Dečki imam vam ja ralicu za TV 826 a ono kopčanje na rukavce preuredite dok si rekao keks... ovo se odreže i postave se obujmice. ako je preširoka, suzi se naprijed na cijevi.... ma sve se može...

Originalna vam je ko nova, hidraulično podizanje 1997. godina.

Cijena povoljna...
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Evo jedna obavjest u vezi HIDRO VOLANA za tomu vinkovića.

hidraulika NINO iz Žminja radi komplet volan sa ugradnjom za 5500kn.danas provjereno.
Inače rade sve cilindre i ostalo za hidrauliku za PRIMU.

Evo i beojevi telefona 052 846 444,098 419 309.


Dali znaš o kakvima se glavama i ostalim elamentim radi za ugradnju,
i dali rade smo sa jednim dvo radnim cilindrom, ili i sa dva difercijalna tipa,
te dali je moguće naručiti samo pojedine dijelove kompletnog sklopa...???
 
L

lunic

Guest
Meni je isto radio NINO volan. Koje je marke razvodnik neznam. Cilindra su dva dvoradna. Za tu cijenu od 5500 kn dosa mi ga je skat, namontirao hidrauliku i doeza doma.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Meni je isto radio NINO volan. Koje je marke razvodnik neznam. Cilindra su dva dvoradna. Za tu cijenu od 5500 kn dosa mi ga je skat, namontirao hidrauliku i doeza doma.


Može koja slika, baš me znami po kojem sistemu on radi,
tako kako ima moj tvornički ili neki drug sistem...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh