• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Kako i sve kad toga ima onda se to baca u smeče,
ali za nekoliko desetaka godina kad se to traži nema toga ni da tražiš sa svijećom. To je u pravilu tako. Što se tiče kataloga po cijeni od 39 kn je sasvim realno jer sam ja kopiranje staroga kataloga platio oko 25 kn, tako kome treba, ovo uopće nije pretjerano. Moram priznati da me je to začudilo da ne ne može pronaći ni u Primi ni u Hittneru...a što se tiče pdf to je najmanji problem to ja lako riješim, pa vam pošaljem godtov fajl..

Ima ima zlata u Bjelovaru samo ga treba naći ,

Koji si to katalog kopirao da se ja ne mućim ? , a što se tiće Hitnera i Prime mogu se kod njih pronaći ali prirućnici o rukovanju i rezervnim djelovima ali nema velike ribe ona pliva u dubokom moru - r a d i o n i ć k i -- hee heee heeeeeeeeeeeeeeeeee:gitarist::gitarist::gitarist::gitarist:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,220
...
takodje imam zanimljiv prikljucak, originalan malcer za pasquali, gradnje kao freza - kardan, remenice, i valjak kao kod freze samo sto ima krace i pokretne nozeve
zanima me smjer okretanja kod ovih prikljucaka, dali se okrece kao i freza ili kontra? ...
Freza se u 99% slučajeva okreće u istom smjeru kak i kotači na traktoru, a malčer uvijek u suprotnom smjeru od kotača.
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Izvinjavam se mislio sam da prvi nje prošao , ako neko može neka briše ovo i dupljaka pliz !!!

 

lujo16

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
46
Pozdrav svim forumasima. Ja sam novi na forumu. Ustvari pratim vas vec 2 godine. Oprostite ako sam nesto krivo otipkao. Jos se ne snalazim najbolje. Bolje mi ide s mojim Tomekom 523. Jos cekam bolje vrijeme da ga izvezem na protezanje nogu (kotaca). Neka mi je bog na pomoci, ja saljem.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
M

mjic.micko

Guest
Gvozdeni toje izgleda stvarno puno kaljavo valjda ce biti mrazeva pa da onda ores.Taj prirucnik je prava stvar ako ga uspijete od nekog dobit,kod mene nema Tomica pa nema ni majstora koji su to popravljali tako da ja nemogu nac takvo nesto,preostaje mi samo da pokusam kod covjeka u srbiji koji prodaje djelove za TV da ga pitam znali sta vezano za to ili da me uputi kakvom majstoru,uglavnom to ce nam biti zadatak svima
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
ajoj Gvozdeni!
gledam polje na slikama,onako od oka uopće ne izgleda mokro,kad ono vidi vraga. ma bit će bolje..
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
Dobro nam dosao Lujo16.
Hebeno je to Jozefe. Tako sam upao u blato, da sam jedva izasao. Uopste se nije videlo da je tamo blato! Gornji sloj je suv a ispod je zivi mulj... Nisam naslikao, jer sam se bojao da cu potonuti:rolleyess:
Video od 20. januara isao na drugi kraj parcele

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=P7tJOwL1bks[/YT]

Pozdrav!!!
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Dobro nam dosao Lujo16.
Hebeno je to Jozefe. Tako sam upao u blato, da sam jedva izasao. Uopste se nije videlo da je tamo blato! Gornji sloj je suv a ispod je zivi mulj... Nisam naslikao, jer sam se bojao da cu potonuti:rolleyess:
Video od 20. januara isao na drugi kraj parcele

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=P7tJOwL1bks[/YT]

Pozdrav!!!


Ne vidi se na snimku dali imaš navigaciju , to je kao da si na oceanu,,,,,,,,,,,,,,
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
lujo16 dogro nam došao :)

Gvozdeni,boga mi velika parcela,tomek se dobro naradi:rolleyess:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Firemanpeter, pozdrav.

kr-tko-neki-foto_10744305_15646587_18423382.jpg

Pogledaj broj okretaja kardana pored ručice ispod sjedala s lijeve strane. Ne bi li trebalo zamijeniti mjesta 1000 i 2000; 1400 i 540?

Isprika na kasnom odgovoru ali prije se nije moglo.
Istina što kažeš, greška je na sliki kao što si reko.



Evo izboljšanja, grijač i bravica za palenje.

Ako imaš volje onda daj pojasni malo što i kako ti radi ono kod filtera. Vidim da ti to snadbeva grijač sa naftom pa me zanima kako. Inače pohvalno napravljeno.

Gvozdeni
Pa ti to oreš u svakoj prilici, juriš Tomu ko formulu po putevima... :lol:
Ti si nama pravi orač na duge staze.
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Dečki recite mi koja je brzina kardana na TV PE 18 budući da nema brzina ispod sjedala za kardan već samo brze i spore na reduktoru pa pretpostavljam dvije brzine ali koje?
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Dečki recite mi koja je brzina kardana na TV PE 18 budući da nema brzina ispod sjedala za kardan već samo brze i spore na reduktoru pa pretpostavljam dvije brzine ali koje?

mislim da se radi o 540 i 1000 o/min. ali me nemoj držati za riječ_ _ _
 
B

BAGERISTA

Guest
Prejako.......................:lol::lol:,još da je i fićo u igri i to je to........:prayer::prayer::shock:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh