• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Dečki recite mi koja je brzina kardana na TV PE 18 budući da nema brzina ispod sjedala za kardan već samo brze i spore na reduktoru pa pretpostavljam dvije brzine ali koje?

PE-18 okretai na kardan:
spora-750
brza 1175
naravno pri 3000 okretai na motor
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Tu je danot:D
Meni ovog traktora:


Uploaded with ImageShack.us
ne lici na onaj iz video:scratch

Firemanpeter, ja mislam da ovo kod filtera je elektromagnetni ventil, ventil je otvorren samo kada je aktiviran i grejac, da ne bi doslo kad rikne grejac da ulazi nafta u grana zraka


Uploaded with ImageShack.us

Moze bit i elektromagnetna punpa ali ne verujem da je to:scratch
Cekamo Deva:D
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,956
Pozz svima, zanima me koji je tlak na dizni na tv821, imam oznaku na ulosku 160 i jos neka slova..pretpostavljam da se radi o tlaku od 160bar-a, ali ako netko zna tocno, molio bih da mi kaze;) zahvaljujem
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
evo poceo se tomo koristit za reklame..

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=QGrhgGogFXo[/YT]

A ti boga ovaj ima lufta ohoho....pod hitno na servisiranje jer se bu gospodična nažuljala
 
B

Bagudina

Guest
otišo naš TV u estadne vode, dosadilo mu orat pa sad repa sa antom kešom !
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=AsjF9OMCKqU[/YT]
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Nema šta, Tomo je legenda. Čak postao zijezda za reklame. Ona na njemu je još bolja od njega :lol:. A njegov je bol, kao uvijek, luft u sredini.
:rolfer:A u videu Moja cikla, zvijezde su Ferrari, Porsche, Suzuki i Tomo Vinković TV 731 :lol::lol:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
:rolfer:A u videu Moja cikla, zvijezde su Ferrari, Porsche, Suzuki i Tomo Vinković TV 731 :lol::lol:
Jel netko vidio da se ja smijem tvojim jodlerima?:madmana:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=H7CA6UJDlpI[/YT]
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Smij se ti njima koliko hočeš.;)
Osim ako je to kod vas zabranjeno.

PS
Oni na videu su oberkrajneri.
 

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
Pozz svima, zanima me koji je tlak na dizni na tv821, imam oznaku na ulosku 160 i jos neka slova..pretpostavljam da se radi o tlaku od 160bar-a, ali ako netko zna tocno, molio bih da mi kaze;) zahvaljujem

Za lda 820, pritisak je 190 bar
 
D

dalmatino

Guest
Problem s hidraulikom. Jutros sam pošao frezati s TV PE-18.Sve radilo odlično motor, hidraulika... Nakon što sam isfrezao nekih 3000 kvadrata primjetim da mi hidraulika neće podiže frezu. Neće pa neće. Uspijem je nekako podići podižući ručicu hidraulike ubrzano nekih 10-tak puta. Podizala se polagano, takoreći u milimetrima. Ulje ne curi ništa ekstremno, mako na spolu crijeva hidraulike. Nije ga nedostajalo u rezervoaru. Provjerije sam ga prije početka rada. Nadolije san malo Hidraol 46, mada je unutra bije čini mi se 68. Ne vjerujem da je to razlog.
Čekam vaša mišljenja i savjete kako da otklonim kvar. Hvala
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Problem s hidraulikom. Jutros sam pošao frezati s TV PE-18.Sve radilo odlično motor, hidraulika... Nakon što sam isfrezao nekih 3000 kvadrata primjetim da mi hidraulika neće podiže frezu. Neće pa neće. Uspijem je nekako podići podižući ručicu hidraulike ubrzano nekih 10-tak puta. Podizala se polagano, takoreći u milimetrima. Ulje ne curi ništa ekstremno, mako na spolu crijeva hidraulike. Nije ga nedostajalo u rezervoaru. Provjerije sam ga prije početka rada. Nadolije san malo Hidraol 46, mada je unutra bije čini mi se 68. Ne vjerujem da je to razlog.
Čekam vaša mišljenja i savjete kako da otklonim kvar. Hvala

Jel taj traktor podnosi frezu? imam istog pa pitam... Ovdje bi ti mogao štekati ventil meni je tako na 732 bio zaštopan, skinuo crijeva i ispala prljavština ili što već prije par god van i sve radi do danas dobro kao i prije....
 
D

dalmatino

Guest
Jel taj traktor podnosi frezu? imam istog pa pitam... Ovdje bi ti mogao štekati ventil meni je tako na 732 bio zaštopan, skinuo crijeva i ispala prljavština ili što već prije par god van i sve radi do danas dobro kao i prije....

Kako misliš jeli podnosi frezu? Diže je i nosi bez problema 6 godina do danas pred kraj posla.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh