• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
G

GROF

Guest
Pozdrav dragi forumaši kaj vi mislite jel malo cijena za TV 830s ,99g. prenapuhana , traktor su vlasnici ljudi koji žive u Njemačkoj , još ga nisam vidio uživo ali ljudi če mi poslat slike kao NOV, 40 sati radi i to samo vožnje po asfaltu, ima frezu nikad radila i kosu ali ljudi neznaju dali je roto ili obična cijena je kao 7500eur ali dala bi se skinut neznam kolko ali ako sam pravi kupac , kaj vi mislite realno kolko bi to vrijedilo....

., pozdrav svim mojim dragim forumašima!

., forumski prijatelju stipe!, lip TI pozdrav!., malo skini cenu za sriću i vozi to u svoje dvore!!!., ovakovo ča?, nenalazi se svaki dan!!!...

., aj Bog!, čitamo se ...
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pozdrav svima.Evo da krenem, imam i ja Tomu i to najmanjega od svih. Jednom sam negdje pročitao na nekom forumu da se neko raspitivao za kosilicu Hittner srk 70. Ja posjedujem od prošle zime original TV SRK70, dakle pra model, mada vidim da se nije puno promjenila. Tu kosilicu je kupio moj djed davne 1988 godine...










Pozdrav jeffy!

Danas sam išao gledat upravo jednu takvu kosilicu koju ti imaš, to je ova gore na sliki SRK 70. Čovjek je prodavao i ja bi kupijo da je u nešto boljem stanju ali na žalost... odustao sam. Ova tvoja na sliki je milina, stanje za 5. Imala je upravo taj motor koji ti imaš i bila je isto godište 1988. Nije da je ja nebi mogao posložit i obnovit ali vidjelo se da se nije čak nit dobro podmazivalo da ne govorim o ostalom. Inače je funkcionirala, proradila posle sipanja goriva u suv rezervar i pomalu direktno u cilindar. :lol:
Odustao sam od kupnje (svejedno ako nisu bile toliko velike pare u pitanju) jer da je barem bilo dobro podmazivan stroj nebi bio istrošen tamo gde se to težko vidi, drugo svejedno ako je bilo sve rasklimano, to se rješi sa radom i voljom koje ja imam.

PS
Vidim sad da ti fali poklopac sa štrikom za paljenje motora. Samo tako kažem dobronamjerno ako slučajno neznaš pa da si nabaviš i olakšaš paljenje.
 
Posljednje uređivanje:

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Pozdrav jeffy!

Danas sam išao gledat upravo jednu takvu kosilicu koju ti imaš, to je ova gore na sliki SRK 70. Čovjek je prodavao i ja bi kupijo da je u nešto boljem stanju ali na žalost... odustao sam. Ova tvoja na sliki je milina, stanje za 5. Imala je upravo taj motor koji ti imaš i bila je isto godište 1988. Nije da je ja nebi mogao posložit i obnovit ali vidjelo se da se nije čak nit dobro podmazivalo da ne govorim o ostalom. Inače je funkcionirala, proradila posle sipanja goriva u suv rezervar i pomalu direktno u cilindar. :lol:
Odustao sam od kupnje (svejedno ako nisu bile toliko velike pare u pitanju) jer da je barem bilo dobro podmazivan stroj nebi bio istrošen tamo gde se to težko vidi, drugo svejedno ako je bilo sve rasklimano, to se rješi sa radom i voljom koje ja imam.

PS
Vidim sad da ti fali poklopac sa štrikom za paljenje motora. Samo tako kažem dobronamjerno ako slučajno neznaš pa da si nabaviš i olakšaš paljenje.

Je, hvala, raspitivao sam se i ovdje na forumu u oglasima, no nitko se nije javio...našao sam preko oglasnika i čovjek je tražio 30 eura, a ja sam cijelu posložio za te novce:madmana:. Uz poklopac paljenja trebao bi mi i ovaj crniusmjerivač zraka za hlađenje. On je isto puknut, a napravljen je on neke legure alumijija.....sva sreća da pali iz prve ili druge:supz: pa ne moram puno namotavati...
Ne znam kaj da ti velim za ovu što si ti našao...ima puno pokretnih dijelova(pogon) koji su dosta sitni, ali vjerujem i ne pre skupi. Svi klizni dijelovi su na kugličnim ili kliznim ležajevima koji se daju jednostavno zamjeniti....šteta što nije održavana jer je jako olakšano podmazivanje sa nipl mazalicama na svim važnim dijelovima.
Po meni najosjetliviji dio su zupčanici u vanjskom reduktoru kotača koji su nezaštićeni....mislim da bi se upravo preko njih moglo odrediti ukupno stanje kosilice....
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!
@stipe - jest paprena cena, al kad bolje razmisliš i nije...vredi uzeti!
živi bili...
pozdrav joe!:mrgreen:
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Stipe znam za taj traktor no malo me muči ovaj kaj ga prodaje jer neda broj tel od vlasnice več govori da se sve mora s njim dogovarat - jer tako želi vlasnica.Čini mi se da je traktor jeftiniji no on drži cijenu za sebe .Trebalo bi se obavezno čut i vidjet s vlasnicom koja je u njemačkoj,ovako...
 

mate123

Član
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
55
Stipe ja bi reko da je to neka muljaža (nit si videl traktor, vlasnici su daleko, on se nekaj omuhava oko pravih vlasnika) on je taj traktor nabavil malo ga sredil i tebi ga hoće prodat za masne pare, a to kaj ima 40 sati to objesi mačku o rep.
 

stipe

Član
Tu od
16 Ožu 2009
Poruka
118
Pozdrav ljudi
ma kaže da mu je to kuma , ja ga zamolio da mi pošalje koju sliku , reko je da će zamolit kćer da mu stavi jer se on ne kuži u to , po razgovoru bih rekao malo stariji čovjek preko 65, i baš se ne kuži bar ne u tomica , ali vjerojatno da u cijenu.
rekao je da ću sutra ili preksutra dobit slike pa ću ja onda dati svoju ponudu, jer mi ova cijena od 7500e nije baš u mom dohvatu.
A kako da dođem do vlasnice kad neznam ništ o njima, ali vidjet ćemo za dan,dva.....
 
Posljednje uređivanje:

lujo16

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
46
Pozdrav! Da li postoji za TV serija 700 dvobrazni plug okretac? Ja sam vidjao samo dvobrazne desne.
 
G

GROF

Guest
Pozdrav! Da li postoji za TV serija 700 dvobrazni plug okretac? Ja sam vidjao samo dvobrazne desne.

., poštovanje forumašu lujo16!

., za tomu vinkovića serije 700 i 800 plug okretač - dvobrazdni ne postoji.-

., aj Bog!, čitamo se ... :? ...
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Roto kosa

Poštovanje narode....kupujem roto kosu za tv 420 pa ako neko ima nek slobodno javi na pm
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Pozdrav! Da li postoji za TV serija 700 dvobrazni plug okretac? Ja sam vidjao samo dvobrazne desne.


Može ilijevi.
picture.php
 
G

GROF

Guest
., ej!., lip TI pozdrav rodjo i prijatelju VranićD!

., fala doneba za vaj lipi video!!!., e da, ore tomica ko pravi i to sa dva liva plužića!., ovo su plužići od moga buraza ča je imal u kompletu od Njemačkoga traktora Šlitera., pa je on i naš sused - komšo Željac nešto pazarili., a sused je plužiće pripasal na tomu!!!

., aj Bog!, čitamo se ...
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
nikad nisam vidio lijeve plugove u živo.nisam ni znao da postoje.ali siguran sam da sa njima bih samo orao u krug.:weedman:
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!
ili se meni cini ili ovaj ore u trecoj......:confused:

Neznam dal je treća?,,, al mu fali gasa sigurno! Zamalo pa stade motor...
Uglavnom bitno je da gazda bude zadovoljan sa oranjem...španjolac je to!

Imam i ja lijevi dvobrazni plug...


:lol:

Pozdrav Joe!:weedman:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh