• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Pozdrav svima!


Šta podrazumevaš pod "nagrćete"? jel misliš na vađenje krompira?

Evo pripasan malčer, i paše kako sam planirao...uffff već sam bio preplašen:(
Ostalo je još izrada, rotirajućeg dela, pa proba...
Za sad će ići ovako na kruti kardan, a ako TV preživi - posle će se kemija nešto oko lakseg rada, proklizavanja, sigurnosti....itd



pozzz joe!:mrgreen:


Ne izgleda loše samo oprez sa kardanom mislim da je preveliki kut pa bi kod dizanja a ne iskljućivanja moglo doći do loma , ali tu nema velike pomoći ,sretno u nastavku a kraj se nazire ;) :gitarist:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,191
Joe, a da skratiš poluosovinu za jedno 200...250mm?
Bilo bi mjesta i za kuplung, a imal bi znatno povoljniji kut kardana. Čak nebi niti malčer trebal farbati :D
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Bravo Joekiki. Majstore si!
Nije lako nešto napravit po svojoj glavi ali tebi to dobro ide.
Još da vidim kako si zamislijo nož. A što se tiče kardana, nemoj da te izgura u rupu na kraju parcele. Nači češ ti volje da to središ samo da se počne kosit.
Ajde, sretno u radovima, da odradiš još taj nož pa da vidimo testiranje.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,770
Bravo Joekiki. Majstore si!
Nije lako nešto napravit po svojoj glavi ali tebi to dobro ide.
Još da vidim kako si zamislijo nož. A što se tiče kardana, nemoj da te izgura u rupu na kraju parcele. Nači češ ti volje da to središ samo da se počne kosit.
Ajde, sretno u radovima, da odradiš još taj nož pa da vidimo testiranje.

nek kruži po parceli i neće ga nikud izgurat, a on šta ostano po kutevima parcele može i sa kosom ili trimerom pokosit
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Pozdrav svima!


Evo pripasan malčer, i paše kako sam planirao...uffff već sam bio preplašen:(
Ostalo je još izrada, rotirajućeg dela, pa proba...
Za sad će ići ovako na kruti kardan, a ako TV preživi - posle će se kemija nešto oko lakseg rada, proklizavanja, sigurnosti....itd


pozzz joe!:mrgreen:


Pa fino si ti to napravio , svaka čast , odlično za jedan " home made " kada napraviš nož , samo pažljivo ( opreza nikada dosta ) i sve će biti ok

Pozdrav
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
za pocetak... davno me nije bilo, mada pratim redovno forum

Joe, skidam kapu sa tarup-malcer!
odlicno uradjen posao!!!


A što kod tebe višak novaca ili iznenadno sranje ???????????:toimonster:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,770
to si radio generalku na kojem TV-u, i ako nije tajna kolko dođu djelovi za to, znači posao ne računam?
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
A što kod tebe višak novaca ili iznenadno sranje ???????????:toimonster:

iznenadno sra nje. To je bilo jos u martu, samo mi je telefon bio pokvaren, sad je stigao kuci i mogu da koljem slike.
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
to si radio generalku na kojem TV-u, i ako nije tajna kolko dođu djelovi za to, znači posao ne računam?

nije generalka... samo skoro. tv 419 je u igri. posao je moj, a delovi oko 230 eura sa masinskom obradom. prelistaj malo nazad, videces sta sam radio sa ovim cudovistem.:supz:
pozdrav!!!
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
nije generalka... samo skoro. tv 419 je u igri. posao je moj, a delovi oko 230 eura sa masinskom obradom. prelistaj malo nazad, videces sta sam radio sa ovim cudovistem.:supz:
pozdrav!!!

sabotirao si mu dušu kolko vidim po zadnjim slikama ;)

:finga::finga::finga::finga:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
iznenadno sra nje. To je bilo jos u martu, samo mi je telefon bio pokvaren, sad je stigao kuci i mogu da koljem slike.
Pozdrav prijatelju jesi ti na viskiju ili mljeku nešto mi se čini da nisi u ravnoteži ! šala , glavno da si ti sredio makinu a euri nisu bitni ipak je to oldtajmer :prayer:
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
sabotirao si mu dušu kolko vidim po zadnjim slikama ;)

:finga::finga::finga::finga:

aaaaaaaa neeeeeeee...... samo malo.... imam jos slike, bice. jos malo pa na spavanje. sutra rano ustajem
pozdrav!!!
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
Pozdrav prijatelju jesi ti na viskiju ili mljeku nešto mi se čini da nisi u ravnoteži ! šala , glavno da si ti sredio makinu a euri nisu bitni ipak je to oldtajmer :prayer:

viski ne cenim... osim lickog. a najvise volim pivo! svaki dan 4-5 flase i mirni smo!
makina je davno gotova, stavio sam i farove. vreme, taj hebeni vreme.... 3 dana 45 sati rada u firmi....ufffff
pozdrav!!!
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pozdrav Gvozdeni!
E konačno si se nama javijo. Ja mislijo- odoh on.
Rekao si u prošlosti da če bit remont, eto konačno se ti nama javljaš sa slikama. Samo ti nama nakeljaj slika pa da vidimo tvoj remont, vjerujem da je bio uspješan.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Zadnja košnja otave za ovu godinu:



fotografija0430.jpg


fotografija0431.jpg


fotografija0432.jpg
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Zagorec, a na ravnom, ravnica a traktor s duplom vučom... :gitarist:



ako se zmislil sljedeće sezone nagovoriti da me poslikaju na pravom bregu,
pa buš videl ke je bočni nagib pošteni,
osjetiš kak traktor beži prema dole...
primane ne bude nikad traktor bez prvoga pogona,
jer do određenih parcela bi bilo nemoguće doći....
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh