• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
kako vam se svidja nova boja mog TVa
jos slike radova ovdje

19027780.jpg
 
Posljednje uređivanje:

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585

arno jesto ti u kariranoj koši na slici uz tratore del prima???
[/COLOR]

Neznam zašto pitaš :roll: volio bi da jesam , za mojih pedesetak godina ovo bi bilo ,,,,,,,,,,,,,, gajba piva i janjac :oops: pošto su slike moje i autorsko pravo mene nema :oops: ja se možda pojavim na GROFOVIM , ZBALIJINIM il ko zna čijima , a za informaciju i ovo je jedan od hrabrih forumaša koji je bio na sajmu i pojavio se da se upoznamo , a to ja IVAN sa krka pozdrav IVANU i nadam se da je sretno stigao kući :gitarist:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Vidim da je Grof bio hostesa/PR manager na štandu Prime:rolfer:

Je istina ;) lično sam bio prisutan kada ga je gazda ANTE poslao da usluži i proda traktor potencialnom kupcu :gitarist: :supz:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
[/COLOR]

Neznam zašto pitaš :roll: volio bi da jesam , za mojih pedesetak godina ovo bi bilo ,,,,,,,,,,,,,, gajba piva i janjac :oops: pošto su slike moje i autorsko pravo mene nema :oops: ja se možda pojavim na GROFOVIM , ZBALIJINIM il ko zna čijima , a za informaciju i ovo je jedan od hrabrih forumaša koji je bio na sajmu i pojavio se da se upoznamo , a to ja IVAN sa krka pozdrav IVANU i nadam se da je sretno stigao kući :gitarist:


ma nako pitam.da znam.
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Ma biču i ja negdje :oops: GROF je slikao a garantira da će ovaj put biti slike u cjelini :supz: a ne u polovini :rolfer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,818
Ma biču i ja negdje :oops: GROF je slikao a garantira da će ovaj put biti slike u cjelini :supz: a ne u polovini :rolfer:

ovisi da li je popio pan za smirenje...:lol:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
je zbilja od nekolicine friško upoznatih forumaša samo riječi hvale ,valjda dogodine se budemo bolje upoznali ,jer ovo je prvi dojam ali moj osobni je palac gore i hvala Grofu na onoj maloj flašici e zbilja je Grof,pozdrav do prolječa ista meta isto odstojanje i pozdrav svima:axe:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
slatkiši za malu djecu,ali ja nesmijem jer mi fali nekoliko zuba pa bi mogao progutati cijeli bombon:mrgreen::rolfer:

nije kao sajam ali i to je naša stvarnost đubre i čizme htjeli mi to priznati ili ne:axe:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
ma kakve staklenke.....moram malo dvosmisleno za slucaj da su ovo necije supruge (nekog od forumasa)

evo i od mene slika, nisu sa sajma, nema poslastica i staklenki.....




Ma pusti to ,zapali ti sutra , ma još stigneš do Bjelovara biće melema i sutra 8)
jel to prikolica tome vinkovića il nešto drugo , nešto mi je ćudna ,,,,,,,,,,,
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!

Konačno isproban malčer...
Nije loše...solidno radi!
Al prašineee...a joooj, i u dupetu sam ga imao...:lol:
Diferencijal se pošteno zagreva, možeš držati ruku nekih 3-5sek posle peče...e sad koliko je to stupnjeva,nemam pojma...oko 60/70 C

Zadnji desni kotač samo smeta, stalno se zapuni sa travom, i svakih 50metra izbaci neku količinu trave...pa njiva izgleda kao da je stado krava prošetalo i pošteno osr...
Vidi se na kraju snimka, kad izbaci manju količinu trave

Morao sam ići rašutirati te veće gromile...

Što se tiče rada bez jednosmerne spojke, nije strašno...svega 1metar odgura traktor.











[YT]http://www.youtube.com/watch?v=sbf_T-Ha9KA[/YT]

pozzz joe!
 
G

GROF

Guest
., lip pozdrav svim forumašima najboljeg poljoprivrednoga foruma!
., poseban pozdrav MOJIM forumskim PRIJATELJIMA!!!

., prijatelju ARNO!., moj osobni rešpekt i doneba fala za izvaredan ugodjaj., od druženja, cuge i općeg dojma!., jedna molbica., AJ PREBACI KU SLIČICU SA PRIMINOG štanda pod temu PRIMA!., fala!!!...

., prijatelju stefanmkd!., lipo si pofarbal traktora tomicu., još malo svitleći sitnic i struje - to je TO., posal i opći dojam ODLIČAN!.-

., veliki pozdrav NOVOME članu i mom prijatelju Ivanu sa Krka!, preponosnom vlasniku!, odnedavno., traktorića tome; tv-730 u izvarednom stanju., FALA za posjet., čitamo se, čujemo se, vidimo se ...

., prijatelju moj mladi - forumski čiko!., fala TI za izvaredne komentare., eh DA hostesa! ...

., prijatelju forumski ajkula!., fala za izvaredne i iskrene komentare, drago mi je da smo se upoznali!., ona mala boca vina!, dar je za simboliku dobroga prijateljstva!!! ...

., prijatelju forumski edo!., lipo te je za vidit uvik u nikakovim akcijami., kada nisi u školi, delaš oko mehanike ili oko poljoprivrede sa traktorom tomom., slikice odlične!., ova tvoja prikolica je; ORGINAL za traktora tomu Bosanske proizvodnje!.-

., prijatelju Joe!., svaka čast i fala za slikice i video., odličan malčar-kosilica i vidi se da traktorić dela ko pravi!.-

., p.s., prijatelju seljačić!., zamoljeno - učinjeno - odradjeno! ...
., MENI OSOBNO JE ČAST I ZADOVOLJSTVO AKO MOGU ČOVIKU!, čitaj; LJUDINI! POMOĆ!., a TI si LJUDINA!.-

., aj Bog!, čitamo se ...
 
Posljednje uređivanje:
T

tuaregr10

Guest
Pozdrav svima!

Konačno isproban malčer...
Nije loše...solidno radi!
Al prašineee...a joooj, i u dupetu sam ga imao...:lol:
Diferencijal se pošteno zagreva, možeš držati ruku nekih 3-5sek posle peče...e sad koliko je to stupnjeva,nemam pojma...oko 60/70 C

Zadnji desni kotač samo smeta, stalno se zapuni sa travom, i svakih 50metra izbaci neku količinu trave...pa njiva izgleda kao da je stado krava prošetalo i pošteno osr...
Vidi se na kraju snimka, kad izbaci manju količinu trave

Morao sam ići rašutirati te veće gromile...

Što se tiče rada bez jednosmerne spojke, nije strašno...svega 1metar odgura traktor.


pozzz joe!


Pozdrav svima :fball:.
Malčer je odlično napravljen, svaka čast :). Kosi čisto i lijepo usitnjava travu :finga:. Jedino kotač zeza, ali drugo sve za deset :supz:.
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Pozdrav svima!

Konačno isproban malčer...
Nije loše...solidno radi!
Al prašineee...a joooj, i u dupetu sam ga imao...:lol:
Diferencijal se pošteno zagreva, možeš držati ruku nekih 3-5sek posle peče...e sad koliko je to stupnjeva,nemam pojma...oko 60/70 C

Zadnji desni kotač samo smeta, stalno se zapuni sa travom, i svakih 50metra izbaci neku količinu trave...pa njiva izgleda kao da je stado krava prošetalo i pošteno osr...
Vidi se na kraju snimka, kad izbaci manju količinu trave

Morao sam ići rašutirati te veće gromile...

Što se tiče rada bez jednosmerne spojke, nije strašno...svega 1metar odgura traktor.


pozzz joe!


Stvar radi i to je najbitnije , nije profesionalni stroj i nije za velike radove sa time se pomiri , nije mu lako i zato se grije , teret koji trpi je mnogostruko veći nego u njegovom nornalnom radu - tjeranju kotaća - , ono što sam ti odavna rekao mala i redovita košnja ok , velika košnja ( trava ) veliki problem , veliku travu kosi u dva navrata jednom visoko drugi put nisko , i još da kažem da je kućište još višlje od noža bilo bi više prostora za mljevenje a reduktoru ( i ne bi toliko sr... ) bi bilo lakše i traktoru ,,,,, i opet aliiiiiiiiiiiiii tako je kako je , uspio si a dalje samo lagano i ne sili i sve će biti ok :partyman: a prašina ti je popratna pojava ako ti smeta prodaj malčar i nastavi ekološki RUĆNO :rolfer:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh