• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,054
e odlično ja bi volio nač ali trenutno nema...čekam,pa sma mislio dok čekam da skupim par savjeta
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,734
a čuj treba biti uporan pa će nešto naletiti. Dosta traktora stoji već godinama kod ljudi pretežno starijih i sa njima se ništa ne radi, no nitko ih ne želi prodati. Svi misle da će ih još trebat a većina tih ljudi je već jednom nogom u grobu. Ovaj kaj sam ja prodao stajao je zadnjih 20 god. u sjeniku jer ga djed nije htjel prodat, ja sam znao sa njime radit jedno desetak sati god. tek toliko da ne strune od stajanja.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,734
pa to je moj, al se ne sjećam da sam ga tu stavil u oglase:confused:
Uglavnom traktor je prodan.
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
stigao je danas....samo sam ja kasno stigao kuci sa posla. Pao je mrak.
Kod mene nema cile mile, mora da radi i da uradi.



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

100 eura je kostalo, na tiketi pise made in hr, prima

pozdrav!!!
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
stigao je danas....samo sam ja kasno stigao kuci sa posla. Pao je mrak.
Kod mene nema cile mile, mora da radi i da uradi.



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

100 eura je kostalo, na tiketi pise made in hr, prima

pozdrav!!!



Pozdrav i prvo sretno u pokretanju makine :rolleyess: još jedan posao koji će tomek morati odraditi :prayer: ali mi u oko upala druga stvar :arrow: za stroj si razmišljao o cijeni 200 eurića puno - nije puno - :oops: a sada za komad željeza kao iz rukava 100 eura i sretan :rolleyess: ( kad nam sitnice puno znaće ) :madmana:
nadam se da će vrijediti svakog eurića , pa i više , možda se nešto i zaradi :drinkers:
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
mozda nisu imali zelenu boju? naslikacu nalepnicu sutra

taj reducir ce biti dobar i za prskalicu.... a tarupiranje, 30 eura jutro ovde kod nas. Kad malo razmisljam....:rolleyess:

pozdrav!!!
 

zagorje

Aktivni član
Tu od
4 Lis 2011
Poruka
358
prije svega lijep pozdrav svim članovima ovog foruma!!,pratim vas već duže vrijeme ali nikako da nađem vremena da se priključim, pa eto našlo se nešto vremena i tu sam,a i od nedavno imam tomu pa mi veća motivacija jer bih trebao nekoliko informacija
 

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
945
Dobrodošao, Zagorje! Ovdje možeš naći sve što želiš i što ne želiš :finga:
Pucaj, iskusni forumaši jedva čekaju nove izazove. Ionako se forum uspavao... :weedman:
 

zagorje

Aktivni član
Tu od
4 Lis 2011
Poruka
358
Hvala na dobrodošlici, mnogo sam toga pronašao ali ono što mene zanima toga nema.Naime imam sljedeči problem,imam tomu 419 iotraga na polugama hidraulike lanci mi nisu usklađeni tj. jedan je duži a drugi kraći ,broj karika je isti ali su različiti lanci pa mi nosač sa rupama stoji na krivo ,e sad mene zanima koliki je razmak od rupe do rupe između gornje i donje poluge.ako nije teško da mi netko izmjeri ,,,unaprijed hvala
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Hvala na dobrodošlici, mnogo sam toga pronašao ali ono što mene zanima toga nema.Naime imam sljedeči problem,imam tomu 419 iotraga na polugama hidraulike lanci mi nisu usklađeni tj. jedan je duži a drugi kraći ,broj karika je isti ali su različiti lanci pa mi nosač sa rupama stoji na krivo ,e sad mene zanima koliki je razmak od rupe do rupe između gornje i donje poluge.ako nije teško da mi netko izmjeri ,,,unaprijed hvala

Pozdrav i dobro došao ,

skini i izravnaj nosać , a lance stavi nove i biće iste dužine , koliko ? primjeri stare i nećeš puno fulati :D
 

zagorje

Aktivni član
Tu od
4 Lis 2011
Poruka
358
Hvala na brzom odgovoru ,......ali još sam u nedoumici po kojem lancu da mjerim i ako fulam par cm nema li to kakve veze za normalan rad sa plugom
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Hvala na brzom odgovoru ,......ali još sam u nedoumici po kojem lancu da mjerim i ako fulam par cm nema li to kakve veze za normalan rad sa plugom
Zašto ti je jedan duži od drugoga?..kaj se desilo lancima?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
pa lanci imaju isti broj karika ali karike nisu iste veličine
stisni kariku koja je prevelika da ti profil stoji ravno .vjerojatno se lanac produžil od nekog teretea , manje vjerojatno da se ovaj drugi stisnul u pranju
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh