• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
945
Dragi forumski prijatelji evo molim za jednu pomoc,, zanima me cime oprati filter goriva sto se nalazi u rezervatu,,hvala puno.. živjeli..
Je li to indijanski rezervat? :rolfer:
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Je li to indijanski rezervat? :rolfer:
rezervar hehehehe :prayer:

odgovara i od motokultivatora IMT 509, samohodnih kosilica.....nije nesto strasno skup (barem kod nas)
obavezno zamijeni sve gumice i bakarnu podlosku, pazi kako ces krvnicki stegnuti vijak pa da slomis deklo :finga:
ako ne vidis ni jedan filter izmedju pumpe i rezervoara onda i nema drugog osim tog unutra :rolleyess:
uff nespominji mi stezanje hehehe, toga me strah :finga:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Dragi forumski prijatelji evo molim za jednu pomoc,, zanima me cime oprati filter goriva sto se nalazi u rezervatu,,hvala puno.. živjeli..

da ne mislis možda na filtar hidraulike???
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
ne nego na filter sta je u rezervaru evo bas sam ga malo prije sikuno :D

Zašto misliš da se filter goriva pere , a ne mjenja :?: pa nije neki kojega se ne može nabaviti ? :rolleyess: osim ako ga nema u tvojoj blizini a stroj je stao :confused:
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Zašto misliš da se filter goriva pere , a ne mjenja :?: pa nije neki kojega se ne može nabaviti ? :rolleyess: osim ako ga nema u tvojoj blizini a stroj je stao :confused:
nekazem da se ne mjenja nego ako se moze oprati s necim ako ne zaleticu se do grada i rjesen problem :weedman:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
nekazem da se ne mjenja nego ako se moze oprati s necim ako ne zaleticu se do grada i rjesen problem :weedman:


Nemoj kemijati , već se zaleti i kupi što treba , od tvog pranja ti može ostati nečistoća u odlaznom dijelu filtera i zaštopati dizu , onda će ići i nova diza i novi filter :prayer:
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Nemoj kemijati , već se zaleti i kupi što treba , od tvog pranja ti može ostati nečistoća u odlaznom dijelu filtera i zaštopati dizu , onda će ići i nova diza i novi filter :prayer:

tako cu napraviti necu se radi 50kn zajebavati :lol:
 

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
241
Pozdra svima .

ev danas sam malo radio ja i moj tomak po vlaznom tlu
i evo jednog videa :supris:
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!
A vidi Poljake...pogledajte ovaj video...:supz:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=E1g71cTGi1o[/YT]

pozzz joe!
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
prvo postavis na youtube....registrujes se itd.
kad pokrenes taj video na youtube imas ispod kliknut Share tu ti pokaze link koji kopiras......u odgovoru na temu imas gore kliknuti Youtube koji upise ovo [ yt ] ..... [ / yt ] umjesto tackica zalijepis youtube link i to je to

Ne mora, može i na ImageShack, pogotovo ako je slabijeg kompjuterskog znanja.

Postupak je isti kao i za slike
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Pozdrav svima!
A vidi Poljake...pogledajte ovaj video...:supz:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=E1g71cTGi1o[/YT]

pozzz joe!

E kad bi bilo više ovakvog legendarnog materijala.....:supz:
 

tv730

Član
Tu od
22 Ruj 2011
Poruka
30
pozdrav svima.evo moje muke,blokirao zadnji ljevi tocak,dijagnoza samljeveni zupci na zupcaniku redukcije ljevog rukavca,rasturen konusni lezaj ,rasturen valjkasti lezaj i malo ostecen zupcanik sa unutrasnjim ozubljenjem.raspitao sam se za djelove i sve bi kostalo oko 1000 kuna.E sad pitanje,dali je neko to mijenjao i ako jeste imali nekih zajebancija oko mjenjanja ili samo klasicno,povadis staro i vratis novo.e sjetih se i da pitam zna li se razlog ovolikog loma ili je samo zamor matrijala.Inace radi se o seriji730
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh