• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
ja sam sa svojim 821 digo 900 kg sam bojal se da mi se ne digne napred pa seli dvoje na haubu i bilo ok

E prijatelju ja ti vjerujem da si podigao 900kg , o čemu se tu radi što si dizao ( moželi se ponoviti pa da poslikaš ) ? ja to sa svojim ne bih mogao , evo danas sam baš išao malo iskontrolirati njegove mogućnosti ( tv 822 ) te sam i nešto poslikao a rezultati izgledaju ovako :p








 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
a šrapnele ?..mene su učili do 60 bara

Ne znam o šrapnelama ( hvala bogu ) ovo koristim već desetak godina i nije bilo problema , istina što kažeš nije po zakonu struke ali služi , ipak to nisu konstantni pritisci već samo kratkotrajni :partyman:
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
E prijatelju ja ti vjerujem da si podigao 900kg , o čemu se tu radi što si dizao ( moželi se ponoviti pa da poslikaš ) ? ja to sa svojim ne bih mogao , evo danas sam baš išao malo iskontrolirati njegove mogućnosti ( tv 822 ) te sam i nešto poslikao a rezultati izgledaju ovako :p

betonska cijev (tehnobeton) 1250/1000 mm tezina 890 kg bilo potrebno dic 15-ak cm slike nece biti jer bunar napravljen ! :rolleyess:
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
cekaj te ljudi ovo mi je novo........ koliko moze onda moj tv 420 podici na krajevima orginalnog vagira na slovo p..... ja nisam mogao vjerovati da podize samo 350kg,a sa njim sam u sumi dizao ogromne komade,kad zategnem hidrauliku dize prednji kraj,mada sad nije kao sto je bila ali i sad dize dosta dobroo...
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
dragi forumski prijatelji dajte mi recite mene malo zajebava hidraulika kad npr zakacim drljacu pocima mi hidraulika lagano padati do cega je neznam :( gdje se nalazi filter za hidrauliku ? hvala zivjeli sto godina! :D
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
E prijatelju ja ti vjerujem da si podigao 900kg , o čemu se tu radi što si dizao ( moželi se ponoviti pa da poslikaš ) ? ja to sa svojim ne bih mogao , evo danas sam baš išao malo iskontrolirati njegove mogućnosti ( tv 822 ) te sam i nešto poslikao a rezultati izgledaju ovako :p

betonska cijev (tehnobeton) 1250/1000 mm tezina 890 kg bilo potrebno dic 15-ak cm slike nece biti jer bunar napravljen ! :rolleyess:

Ako tako kažeš nema razloga ne vjerovati , :rolleyess:
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
dragi forumski prijatelji dajte mi recite mene malo zajebava hidraulika kad npr zakacim drljacu pocima mi hidraulika lagano padati do cega je neznam :( gdje se nalazi filter za hidrauliku ? hvala zivjeli sto godina! :D

filter ti je u rezervaru a pusta ti vjerovatno na ventilu ili ti curi negdje crijevo ili na samom cilindru ili na spoju negdje !
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
filter ti je u rezervaru a pusta ti vjerovatno na ventilu ili ti curi negdje crijevo ili na samom cilindru ili na spoju negdje !
nisam primjetio al cu pogledati....kako se filter vadi? hvala :weedman:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
cekaj te ljudi ovo mi je novo........ koliko moze onda moj tv 420 podici na krajevima orginalnog vagira na slovo p..... ja nisam mogao vjerovati da podize samo 350kg,a sa njim sam u sumi dizao ogromne komade,kad zategnem hidrauliku dize prednji kraj,mada sad nije kao sto je bila ali i sad dize dosta dobroo...

Ako želiš znati točno moraš izmjeriti , a što kapčiš višlje mogućnost podizanja kotaća je veća , a to što kapćiš blizo normalno je da podigneš skoro svaki trupac ali kod vuče vjerojatno dolazi do podizanja prednjih kotaća i tu treba biti oprezan :vragek:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
pogle si tehnobeton stranu imas katalog s tezinama galanterije :lol: osim ak oni nisu krivo napisali ! pozz

Nisam mislio ništa loše , ali bez obzira na sve teško mi je shvatiti da tomo može toliko podići , opet kažem zašto ne vjerovati , možda čujemo iskustva i drugih forumaša , istina to je smo podizna moć a ono što sam rekao i ranije 200 kg u radu ako želimo sačuvati sva četri kotaća na tlu :prayer:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
ARNO daj reci imam motor 30 ks u ponudi dali bi to mogo staviti na ovu staru sasiju 800 ili je kod jacih motora pojacana sasija i kompletna mehanika ???

Izvini al to ti ne znam , ali če se vjerojatno javiti neko ko zna :rolleyess:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
ARNO daj reci imam motor 30 ks u ponudi dali bi to mogo staviti na ovu staru sasiju 800 ili je kod jacih motora pojacana sasija i kompletna mehanika ???

Šasija na svim TV serije 800 je jednaka u mm,
izuzevši rukavce koji imaju u sebi mjesto za dodatan ležaj i zupčanik redukcije,
a i ima razlike u prijenosu kod ulaza snage motora u mjenjači,
inače motor se dade namontirati uz odgovarajuću među ploču...
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Šasija na svim TV serije 800 je jednaka u mm,
izuzevši rukavce koji imaju u sebi mjesto za dodatan ležaj i zupčanik redukcije,
a i ima razlike u prijenosu kod ulaza snage motora u mjenjači,
inače motor se dade namontirati uz odgovarajuću među ploču...

hvala na odgovoru ! placam :drinkers:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh