• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Skoro znam (uz pomoć foruma), nemrem jer nemam vremena. A da je rupa bez dna...pa i svaka žena je takva, pa ih ipak imamo:weedman::finga::lol::lol:

AUUUUUUUUUUU! da te čuje žena?
Ako imaš čekić i koji ključ evo zanimacije i opet duple pare možeš zaraditi prodajom po dijelovima.
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
ima li neko da nije :finga:


jeli nosac mogao kraci? blize traktoru?
Imaš pravo, kraći stabilniji.
19198342.jpg
 

stjepko

Aktivni član
Tu od
15 Tra 2010
Poruka
225
Pozdrav svima...
Ovaj kao da je nagazio na protutenkovsku minu.
Poruka za ZJ je da iz iskustva znam da ima strahovito puno posla da bi se takvo nešto dovelo u red. Jedino da smo bliže mogli bi napravit posao sa dijelovima, jer i meni dosta toga još fali. Ljetos se nije ništa radilo na sređivanju one moje skalamerije od 420. Nastavak radova bi trebao biti ubrzo pa će biti i slikanog materijala.
 

zagorje

Aktivni član
Tu od
4 Lis 2011
Poruka
358
pozdrav ekipi!!!
vidim piše se o vrijednosti "rasturenog" tomeka, pa ovako da kažem nekoliko riječi o svojem tomeku 419 ,kupljen pred 2 mjeseca za 8 tisuća sa dvobrazdnim plugom i frezom 95, u potpunosti oguljen što se tiće elektro instalacije, 81 godište gume isto tako 81 skroz pri kraju,motor prema mom zaključku dobar , barem ne troši ulje, bez anlasera i bez zaštitnog luka,
do sada promjenjena ulja i sređen zglob, i za sada ne vidim naznake za veče ulaganje osim guma iako sam orao i nisu bog zna što proklizavale, što se tiće oranja zagorske zemlje za dvije brazde je moj tomek preslab pa sam jednu brazdu skinuo(teška zemlja)
općenito dosadašnjim radom super zadovoljan nakon rada sa motokultivatorom preporođen ,ako sam pogriješio pokazat će vrijeme,kud sreće pa da svi imamo love za kupovat novo,tako da možda i taj" rasturen" tomek vrijedi tu lovu a možda i ne
poz....

Uploaded with ImageShack.us
dsc03186y.jpg
 
M

mjic.micko

Guest
A covece pa gjde bas zid da padne,strasno gdje sad nac kuciste za njega,sutra mog parkiram na sred dvorista ako se ko bude bunio otjeracu ga u tri materine
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
gdje ga ima za kupit i kolko kosta?

ima u Krapini, danas bio u trgovini

220 kn/kom. (30€) ležaj je NTN

opet malo havarije :blackeye


dsc06782r.jpg


pao zid na traktor :rolleyess:

gadno sranje, nadam se da nije nitko stradao.
što je ostalo (ako je) i što ostalo cijelo od toga traktora??
 
M

mjic.micko

Guest
fuck....:shock:
ja samo komentarisem on odma brusilicu u ruke :lol:
jesi probao pa ti se nije svidilo ili si skratio prije probe

:madmana:e stvarno ste kulll hahah
 

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
241
pozdrav svima


Malo smo radili danas
 

Prilozi

  • moj tom o 732.jpg
    moj tom o 732.jpg
    78 KB · Pregleda: 639
  • tomak.jpg
    tomak.jpg
    84 KB · Pregleda: 431
  • tomo vinkovic 732.jpg
    tomo vinkovic 732.jpg
    81.5 KB · Pregleda: 2,031
Posljednje uređivanje od moderatora:
M

mjic.micko

Guest
pozdrav svima


Malo smo radili danas

Blago tebi kod nas nemoze ni sa velikim traktorom a kamoli sa tomom zemlja je toliko suva i tvrda da je strasno,za sjetvu jecma i psenice smo orali skroz plitko samo da se moze posijat nije nam bilo kise od juna mjeseca katastrofa
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Blago tebi kod nas nemoze ni sa velikim traktorom a kamoli sa tomom zemlja je toliko suva i tvrda da je strasno,za sjetvu jecma i psenice smo orali skroz plitko samo da se moze posijat nije nam bilo kise od juna mjeseca katastrofa
Ebiga Mićko, tebi još nije jasno-što nemože veliki traktor - može mali Tomica.:rolfer::rolfer:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
još slimica

Ljepo se ore ;) ali mislim da bi dobro došla pera za prekretanje brazde na plugove , brazda bi bila još ljepše pospremljena , nebi se vidjelo zelenilo a samim time bi i manje nicala trava u proljeće ;) po oranici :gitarist:
 
M

mjic.micko

Guest
Ebiga Mićko, tebi još nije jasno-što nemože veliki traktor - može mali Tomica.:rolfer::rolfer:

Nase zemljiste je slicno ilovaci tvrda i teska za obradu ako je suva nema se sta trazit u njoj,a nije mi jos plug spreman pa da probam ali cisto sumnjam da bi on nesto mogo bogzna uradit ,ako je tako onda tovarite makine i vamo niko nije nista uzoro za zimu samo ko je morao sijat ostalo se ceka kisa mada ce izgleda snijeg prije kise
 

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
945
Ljepo se ore ;) ali mislim da bi dobro došla pera za prekretanje brazde na plugove , brazda bi bila još ljepše pospremljena , nebi se vidjelo zelenilo a samim time bi i manje nicala trava u proljeće ;) po oranici :gitarist:
A, bit će to dobro na proljeće. Jedan prohod sa frezom i bit će ko vrt :supz: .
 

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
241
Evo za zimsko, puca ko smrzla kost
19175666.jpg

Sa ovim plugom.
19175100.jpg

tomin plugarac u mom mestu svali skoro 2do 3 dana malo padne kisa u većernjim satima tako da tomo moze nesto ucinit sa svojim ravnjakom a i snimio sam dobar video
 

Prilozi

  • tomine brazde.jpg
    tomine brazde.jpg
    82.3 KB · Pregleda: 196
  • tomo se odmara.jpg
    tomo se odmara.jpg
    60.7 KB · Pregleda: 239

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
A, bit će to dobro na proljeće. Jedan prohod sa frezom i bit će ko vrt :supz: .

Ne tvrdim suprotno ,, istina biće kao vrt ,,,,, ali travna površina koja sada ostaje :idea: idealan flanac :idea: na proljeće , poslije frezanja ponovo idealno posijano :x u narednoj kulturi pojaćani ponik trave i veća borba -MOTIKANOM- :oops:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh