• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
240
pa i nebi bili losi crtaci za mog ravnjaka tocak vec imam ali nij postavljen
 

Prilozi

  • tomo 732 ooo1.jpg
    tomo 732 ooo1.jpg
    80.6 KB · Pregleda: 1,787

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Ma našel sam jednoga za 5t kn, pa mi je to malo puno, obzirom na stanje kakav je. Zanima me koliko bi još koštalo da se dovede u red, a la Fireman :)
Papire, naravno, nema, a i netrebaju mi. Nebi ionak išel na cestu. Jedino zato da mogu dokazati da nije ukraden.
Trebal bi mi jedan mali za kositi tam kam nemrem s velikima, a još bi ga i suzil.

Koliko bi koštalo u parama teško je reči. I da je slika tu težko je procjenit jer se ne vidi sve, pogotovo što je još unutra.
Inače da se dovede u red kao što ti kažeš "ala fireman", tu je bilo više rada nego para. A koliko rada? Nisam si brojio sate i bolje da ih nisam. :rolleyess:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,207
Koliko bi koštalo u parama teško je reči. I da je slika tu težko je procjenit jer se ne vidi sve, pogotovo što je još unutra.
Inače da se dovede u red kao što ti kažeš "ala fireman", tu je bilo više rada nego para. A koliko rada? Nisam si brojio sate i bolje da ih nisam. :rolleyess:
Ovo "a la Fireman" je kompliment :D
Odustal sam od toga, jer nemam vremena. Strah me ovih strojeva koji stoje, jer rđa unutra napravi više štete nego teški rad.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,207
No pa otkrij nama kako doći do tog traktora, ima nas koji bi to uzeli, ako ništa za dijelove vrijedi.
Eto, ako mi za zamijeniš za Labinca 14ks, imaš ga :)
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Pozdrav svima....
Kad smo kod oranje evo i od meni neki slikani materijal:
Tu je bio zasejano sa persin, navalila ga travutina pa se oralo, , visina oko 50cm gusca trava:





Ovoa jedna slika je bio ugarenje:

Pa oranje za spanak:












ZJ si trazi tomicu, hoho, ostaje nam da jos puknuti ubedimo.............
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,207
ZJ si trazi tomicu, hoho, ostaje nam da jos puknuti ubedimo.............

Ne, nego sam naletil na priliku, a prilika nas čini ... ;)

Za ozbiljno: mislim da bi mi bilo bolje kupiti, za travu kositi, nekog starog raspuhanog tomeka nego novog MTD-a.
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
i meni je to previse pa zato i idem u sloveniju onda bum jos sutra prije puta ponovo zval da vidim kaj je s tom cijenom

Kakva je situacija jesi kupio potrebne djelove ?:shock:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
tako je prijatelju moj je varen pa znas kak je u mehanici svaka dlaka smeta :weedman: msm on radi al to nije to,,,,,,,,,,,, BRANE cini mi se to previse za ta dva velika zupcanika :prayer:

Da li je problem rješen , ako nije javite se na pp danas sam naletio kod jednog majstora da ima neki djelova pa možda se nešto rješi :gitarist:
 
T

tuaregr10

Guest
Pozdrav svima....
Kad smo kod oranje evo i od meni neki slikani materijal:
Tu je bio zasejano sa persin, navalila ga travutina pa se oralo, , visina oko 50cm gusca trava:


ZJ si trazi tomicu, hoho, ostaje nam da jos puknuti ubedimo.............

Pozdrav svima :fball:
Vidim dosta se oralo, imao je Tomo što za raditi :D. Stvarno je velika trava, kad se vidi ispod brazde :mad:.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,207
Ne kužim, nisi kupio a mijenjao bi :rolfer::rolfer::rolfer:. Labinac je prodan, ali bit će ih još koliko ti srce želi.
Jednostavno, kupim ga i onda "ključ za ključ" :finga:
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Da li je problem rješen , ako nije javite se na pp danas sam naletio kod jednog majstora da ima neki djelova pa možda se nešto rješi :gitarist:

tomo bio popravljen i sad je ponovo cijeli rastavljen :lol:
nakon 2 sata rada raspali se svi lageri :mad:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
tomo bio popravljen i sad je ponovo cijeli rastavljen :lol:
nakon 2 sata rada raspali se svi lageri :mad:
Mislim da je ovaj put :x MAJSTOR SJEBO :x STVAR to se nebi smjelo dogoditi nakon popravka , da li su djelovi iz slovenije ili domaći ???
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Mislim da je ovaj put :x MAJSTOR SJEBO :x STVAR to se nebi smjelo dogoditi nakon popravka , da li su djelovi iz slovenije ili domaći ???

iz slovenije mislim da je kriva starost nekih djelova da trebalo sve zameniti a tak i bu sutra
:finga:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
iz slovenije mislim da je kriva starost nekih djelova da trebalo sve zameniti a tak i bu sutra
:finga:

Zbog starosti NE bi sve riknulo u jednom trenutku , ili nije bilo podmazano , ili u ekscentru , ili distance nisu imale dovoljno lufta , i stari djelovi voze pa se ne raspadaju u jednom trenutku a kada je bilo rastavljeno i to se pregleda i zamjeni prema potrebi ,,,,,,,,majstor je zakazao :vragek:
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Zbog starosti NE bi sve riknulo u jednom trenutku , ili nije bilo podmazano , ili u ekscentru , ili distance nisu imale dovoljno lufta , i stari djelovi voze pa se ne raspadaju u jednom trenutku a kada je bilo rastavljeno i to se pregleda i zamjeni prema potrebi ,,,,,,,,majstor je zakazao :vragek:

ah bilo sve u zurbi radeno nije se niti gledalo kak spada moja krivnja !
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
:finga:
ah bilo sve u zurbi radeno nije se niti gledalo kak spada

:finga: e tak nekak i ja mislim , nadam se da ćeš ovaj put odraditi kako treba , i polako :cry: SRETNO :p
 
T

Todi

Guest
Brane30,
gdje si kupio dijelove,ja planiram krajem mjeseca otvorit svog tomeka i zamjeniti kaj ne valja,pa da okvirno znam gdje potraziti i koliko krznenih kunica da pripremim
hvala
LP
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Brane30,
gdje si kupio dijelove,ja planiram krajem mjeseca otvorit svog tomeka i zamjeniti kaj ne valja,pa da okvirno znam gdje potraziti i koliko krznenih kunica da pripremim
hvala
LP

u ptuju kod kranjca kupil zupcanike oko 50 eurica - 20 %povrat poreza u panx-u bakelitni dihtung za mejnjac bilo 25 kn a za diferencija zadnji 11,52 kn
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh