• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
T

Todi

Guest
Znaci ti si u SLO,kupio dijelove,
naveo si cijene zupcanika i dihtunga ,
lezaje nisi mijenjao?
kod mene lagano zacukiva u voznji,tako da vjerojato me ceka malo veca igra,
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Znaci ti si u SLO,kupio dijelove,
naveo si cijene zupcanika i dihtunga ,
lezaje nisi mijenjao?
kod mene lagano zacukiva u voznji,tako da vjerojato me ceka malo veca igra,

sad mjenjam sve lezaje sutra ti javim cifru kad kupim
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Bem ti vražje bolcne na haubi.....skidam je da bi je ofarbao nanovo a tako su se gadno zapekle bolcne u onim gumenim selenima dolje da neće pa neće van....ima ko kakvu ideju? čista sila ne pomaže jer sam si već sve prste "obilježio", a ni wd ništa nije napravio
 

sduspara

Član
Tu od
30 Sij 2010
Poruka
118
Bem ti vražje bolcne na haubi.....skidam je da bi je ofarbao nanovo a tako su se gadno zapekle bolcne u onim gumenim selenima dolje da neće pa neće van....ima ko kakvu ideju? čista sila ne pomaže jer sam si već sve prste "obilježio", a ni wd ništa nije napravio

Pogledaj na ovoj stranici, pomoću šarafa stavlja ležajeve, a tako bi se tribalo i skinit.
http://forums.sbo.sailboatowners.com/showthread.php?t=107374
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,051
znam ovo su prve brazde,nisu sve takve nisam stavio sve slike...to sam stavio samo počet u mojoj temi ih je vise
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
izbusi, ako ne mozes izgurat rukom neces ga nicim ni izbit, ako ne mozes pogoditi u sredinu s 10-11, izbusi 6-7 ili 8 onda ce otpustit i izaci ce lakse
prije nego ofarbas haubu dobro centriraj nosace ako savijeni, slobodno ubaci pikse ako je neki selen razlokan

Hvala...morat ću tako da jer ne vidim drugog izlaza,ili jedino zabušiti rupu jedno 2,3 cm dubine od pa napraviti navoj M8 i staviti vijak pa pokušati tako bolcn okrenuti na silu....možda popusti:scratch
 

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
Hvala...morat ću tako da jer ne vidim drugog izlaza,ili jedino zabušiti rupu jedno 2,3 cm dubine od pa napraviti navoj M8 i staviti vijak pa pokušati tako bolcn okrenuti na silu....možda popusti:scratch

Moj prijedlog ;)
Close_up_of_old_hammer_TLF00448.jpg
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
u ptuju kod kranjca kupil zupcanike oko 50 eurica - 20 %povrat poreza u panx-u bakelitni dihtung za mejnjac bilo 25 kn a za diferencija zadnji 11,52 kn

Jel ima on web stranicu pa da vidim ko je to. Hvala.
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Moj prijedlog ;)
Close_up_of_old_hammer_TLF00448.jpg

ha ha i tvoj je prijedlog isproban bez brige,i to u mnogo težem obliku pa nije pomogao.....:lol: jedino što je napravio je malo dodane plave boje po prstima...tj danas je već neka žućkasta:lol::lol::lol::lol:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh