• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
hehe,ćelo vjerujem ti i meni je dopizdio,al šta češ...kaj imaš s tim klimaš :lol:
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
hehe,ćelo vjerujem ti i meni je dopizdio,al šta češ...kaj imaš s tim klimaš :lol:
nece proci dugo da ga ne uzmem ako poljoprivednik nemoze si priustiti plug onda treba uzeti krpe i u rezervar i zapaliti heheheh :axe::axe:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Svaki TOMO može vući dvobrazni plug :supz: to je sigurno , preporućljivo 8 cola , a može i 10 :prayer: samo je pitanje dubine :madmana: a uzrok nemoći većinom je kvaliteta zemlje , svi koji oremo znamo da negdje NE možemo ni sa jednobraznim plugom odraditi posao kako treba a negdje ide pjevajući , pa prema tome :shock: dvobrazni plug DA ali nikako bez jednobraznog , pa u zavisnosti od potrebe i situacije koristiti prikladan plug :mrgreen:
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Svaki TOMO može vući dvobrazni plug :supz: to je sigurno , preporućljivo 8 cola , a može i 10 :prayer: samo je pitanje dubine :madmana: a uzrok nemoći većinom je kvaliteta zemlje , svi koji oremo znamo da negdje NE možemo ni sa jednobraznim plugom odraditi posao kako treba a negdje ide pjevajući , pa prema tome :shock: dvobrazni plug DA ali nikako bez jednobraznog , pa u zavisnosti od potrebe i situacije koristiti prikladan plug :mrgreen:
potpisujem :prayer:
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Ja sam samo napisao da je zanimljiv plug.
Za svakog Tomicu je zakon jednobrazdni DOOOOBAR plug.
Ovo su samo zanimljivi plugovi. (kradem ideje za dooobar plug)
19248298.jpg

Nebi bježao ni od ovog
19248303.jpg
 
Posljednje uređivanje:
R

Ringeee

Guest
Hidraulicno ulje

Koje hidraulicno ulje je najbolje za traktor TV 731, posto mi ne preporucuju ATF?
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Ja stavljam ulje DŽABANA 2x0,33/laško (susjed radi na bageru) super se pokazalo.
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
ssucur,znam da si tako mislio,ja samo komentiram plug...hehe kažeš kradeš ideje,ali ja znam da ih ti i provedeš u djelo,samo tako nastavi i podjeli sa nama,hehe

arno,to što kažeš je idealna kombinacija,tko si može priuštit...blago njemu...

ringe i ja koristim inin hidrol,mada mislim da nema veze čiji je,glavno da diže...hehe mislim hidrauliku...

ćelo,35cm hmm,pazi da nebi bilo bočnog kotrljanja kad se vračaš u rikverc u brazdi...
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
ssucur,znam da si tako mislio,ja samo komentiram plug...hehe kažeš kradeš ideje,ali ja znam da ih ti i provedeš u djelo,samo tako nastavi i podjeli sa nama,hehe

arno,to što kažeš je idealna kombinacija,tko si može priuštit...blago njemu...

ringe i ja koristim inin hidrol,mada mislim da nema veze čiji je,glavno da diže...hehe mislim hidrauliku...

ćelo,35cm hmm,pazi da nebi bilo bočnog kotrljanja kad se vračaš u rikverc u brazdi...
bilo je skoro heheheh ruzan osjecaj :prayer:
 

askaj

Član
Tu od
12 Velj 2011
Poruka
54
Joj sad će svi okretat te leptire i trošit naftu bezveze :mrgreen:

Onaj leptir nastavljen je fabrički vsć su znali zašto mora ovako biti, sa smanjivanjem pušenja crnog dima zatvara se dotok nafte i naravno se smanjiva snaga
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
kod mene je nesto slicno ko na edovom linku kad je odvrnut leptir.pali na zub i prima dobro gas,al nenormalno pusi i trosi dosta kad ga forsiram,snimicu jedan video pa procjenite sami...
a evo jedna slicica od mene od pre neki dan tomo jos u poslu....a sad ce i snijeg pa ralica.. :D


Uploaded with ImageShack.us
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Onaj leptir nastavljen je fabrički vsć su znali zašto mora ovako biti, sa smanjivanjem pušenja crnog dima zatvara se dotok nafte i naravno se smanjiva snaga
A zašto ti to meni govoriš:shock:
btw. od crnog dima ima koristi jedno arap koji ju vadi vanka ..mator nikako .
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh