• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
Evo jedan i od mene
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=efeUExWnurg[/YT]
malo teze ide oranje s jednom rukom, volan nekako "tezak"
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Nabavi servo od mercedesa i složi ga za puuuno manje novaca
25€ sa pumpom.
picture.php
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
ooo da 8)
BMW ......serija 5 ako se ne varam

Pretpostavljam da su i onda neke preinake potrebne. Ovo s mercedesom mi se čini ok i lagano jedino što bi trebalo tu inverziju napraviti naknadno. Kako je s bmw-ovim dijelovima?*
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Pretpostavljam da su i onda neke preinake potrebne. Ovo s mercedesom mi se čini ok i lagano jedino što bi trebalo tu inverziju napraviti naknadno. Kako je s bmw-ovim dijelovima?*

Isto samo brez inverzije.
Ova od mercedesa je dobra za Labinku , ide na rudu.
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
ok, dijelovi za merca su mi dostupni. DAl ima netko na ovom forumu da je aktivan i da je to radio ili je samo onaj gospodin koji to i prodaje po oglasniku??
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
..Isalopek je ti neću sad pisat ono šta sam ti rekao kad smo se vidjeli ti znaš šta.

neznam koja je razlika u tom volanu od običnog jedino se lakše okreće.
mislim da te novce ne vrjedi gledajući taj oglas na njuškalu. svjedno ti opet može razbiti prste jer on ima povratne udare za razilk od hidrauličnog koji to nema kad ga smotaš on do sutra ide tamo kud si ga smotao.

A cjeli komplet hidro volana sa dva cilindra,cjevi,ploče,stup volana znači potrebno ga je samo smontirat košta:

4600kn provjernaa cjena pred 5min.
 
Posljednje uređivanje:

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Ako se ne varam Aco ti imaš sa jednim cilindrom.(ako nije tajna koliko je dug cilindar)
Dobio sam od čovjeka Hidro glavu i cilindar 54cm
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
neznam koja je razlika u tom volanu od običnog jedino se lakše okreće.
mislim da te novce ne vrjedi gledajući taj oglas na njuškalu. svjedno ti opet može razbiti prste jer on ima povratne udare za razilk od hidrauličnog koji to nema kad ga smotaš on do sutra ide tamo kud si ga smotao.

A cjeli komplet hidro volana sa dva cilindra,cjevi,ploče,stup volana znači potrebno ga je samo smontirat košta:

4600kn provjernaa cjena pred 5min.
I još je dobro naglasiti a je to novo :mrgreen:
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
ssucur da ja ima sa jednim cilidrom da me hebeš neznam napamet išao bi ti izmjeriti al se moram ići spremat u noćnu. uglavmo moj je orginal cilindar al koja je mjera neznam.mogu ti pomjeriti sutra al to imaš negdje prije to smo već komentirali nekoliko puta.

Puknuti novo je sve čovjek to radi.
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
ssucur da ja ima sa jednim cilidrom da me hebeš neznam napamet išao bi ti izmjeriti al se moram ići spremat u noćnu. uglavmo moj je orginal cilindar al koja je mjera neznam.mogu ti pomjeriti sutra al to imaš negdje prije to smo već komentirali nekoliko puta.

Ja još dva sata u dnevnoj. Kad uspiješ izmjerit napiši.
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
..Isalopek je ti neću sad pisat ono šta sam ti rekao kad smo se vidjeli ti znaš šta.

neznam koja je razlika u tom volanu od običnog jedino se lakše okreće.
mislim da te novce ne vrjedi gledajući taj oglas na njuškalu. svjedno ti opet može razbiti prste jer on ima povratne udare za razilk od hidrauličnog koji to nema kad ga smotaš on do sutra ide tamo kud si ga smotao.

A cjeli komplet hidro volana sa dva cilindra,cjevi,ploče,stup volana znači potrebno ga je samo smontirat košta:

4600kn provjernaa cjena pred 5min.

ovo u potpunosti stoji...međutim onda bi i trebala nova pumpa jer je ova postojeća preslaba za to... što ne?
 
G

GROF

Guest
., odgovor i mišljenje, daje se.-

Molio bih sve članove foruma da stave kakav komentar ako su imali prilike vidjeti/ili imaju servo volan sa navedenog linka...

http://www.njuskalo.hr/dijelovi-traktore/tomo-vinkovic-hidraulicni-volan-oglas-2266867

., lip pozdrav prijatelju isalopek!

., ovo na njuškalu sam vidil., a vidil sam i u živo., dva moja prijatelja su bili kod navedenog čovika - majstora, kupili, sami namontirali, prezadovoljni su!., znači čovik - majstor ima pripremu za svaki traktor tome!., bitno mu je samo reć kaj je model tome!, da TI točno da "one" nosače ki odgovaradu za kaj motor?.-
., a navedeno šalje i poštom! ...
., jednoga je kupil moj prijatelj iz Slavonije, ima traktor tv-826., prezadovoljan je ko i drugi moj prijatelj iz Slovenije, ima traktor tv-831., i on je prezadovoljan.-
., moram napomenut još i vo., svi ljud ki su dosad kupili taj i takov servo volan prezadovoljni su, kako sa volanom?, isto tako i sa tim čovikom - majstorom kaj dela te volane!., velika većina ljudi sa kim sam se osobno čul, rekli su mi za tog majstora da je legendaran!!! ... ., a ja, ja preporučavam! ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
G

GROF

Guest
., mišljenje, daje se.-

ovo u potpunosti stoji...međutim onda bi i trebala nova pumpa jer je ova postojeća preslaba za to... što ne?

., kako piše Aco93!?, a ja samo dodajem i potvrdjujem,
., pumpa na tvome traktoru tomi jaka je dovoljno., netreba nove pumpe., a hidraulika jednako dobro diže i spušta SAMO treba sve dobro znat napravit!!! ...
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
jeli ovo 100% provjereno, da ima udare kao i mehanicki

ja nisam osobno probao vozit al mi rekao čovjek koji je to imao na traktoru 830 mislim da od nekog Fiat dukata on imao.rekao je i da kad smotaš u vožnji vraća se kao i na autu to na hidro nema.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh