• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
590
Dobro je kad lupne. loše je kad ti polomi prste (a bilo je i toga kolko sam čuo)

Nego Krumpironja, nisam baš skužio jel imaš ikakva svjetla na traktoru?
 
G

GROF

Guest
., odgovor, daje se.-

Grofe legendo kakva je ovo verzija uuuuuu svidamise bas je nbrijan


., lip TI pozdrav mladi moj forumski prijatelju Samir_732!

., ovo je traktor tome - PRIMA tt-830-sp!., napravljena jedna serija od 100 komada po narudžbi za Madjare., motor je dva celindra, talijanski, 30 ks, kotači 20 coli, prednje upravljanje, uljno kočenje?, znatno širi i duži od standardne verzije; širok oko 145 cm bez kruti produžetaka osovina, i duži oko 50 cm od standardne verzije tome - recimo od tvoga duži za oko 50 cm.- :supz: ...

., aj Bog!, čitamo se ...
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Grofe, prima proizvodi unikate, kako je sa dijelovima? Recimo ja bi ovog volio kupiti i što ću za cca 5 godina ako nešto crkne?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Grofe, prima proizvodi unikate, kako je sa dijelovima? Recimo ja bi ovog volio kupiti i što ću za cca 5 godina ako nešto crkne?
Mjenjač je i dalje isti:mrgreen: a guma imaš na svakom čošku
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,051
onu gljivu ili ti ga kuglu na volanu si skini ako želiš imat cjele prste i ruke (pričam ti iz vlastitog izkustva jer sam ju imao prije pa mi je okrenulo volan naglo i lupila me po šaci nisam 2 tjedna mogao ništa sa tom rukom) to ti je dobro za hidro volane na kojima ti nemože kad lupiš sa točkom u kamen ili nešto slično naglo smotat volan.

da,već sam upozoren na to,hvala svima na brizi...pa dobro do sada me nije opizdila jos niti jednom,ali vjerujm da boli...ma dobra je za po cesti stvarno pogotovo kod mene gdje su zavoji lijepo se radi s njom ali kada orem ili sma na neravnome obavezno pazim na to,tako da mislim da je necu jos skinut ako kada me opizdi ako se to desi nema joj spasa...

Imam svejtla sva su ispravna ( i prednja i zadnja) samo mi je prednje desno puklo...pukla mi je lampa a nisam kupio novu inče radi :D
 

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
241
., lip TI pozdrav mladi moj forumski prijatelju Samir_732!

., ovo je traktor tome - PRIMA tt-830-sp!., napravljena jedna serija od 100 komada po narudžbi za Madjare., motor je dva celindra, talijanski, 30 ks, kotači 20 coli, prednje upravljanje, uljno kočenje?, znatno širi i duži od standardne verzije; širok oko 145 cm bez kruti produžetaka osovina, i duži oko 50 cm od standardne verzije tome - recimo od tvoga duži za oko 50 cm.- :supz: ...

., aj Bog!, čitamo se ...

fala puno Grofe naj si ma legendasi eto jos pr prime lipisu nema šta kako bi mi paso jedan
 

Prilozi

  • slika-299638-2011-11-1322243216-velika.jpg
    slika-299638-2011-11-1322243216-velika.jpg
    77.9 KB · Pregleda: 430
  • slika-299638-2011-11-1322244761-velika.jpg
    slika-299638-2011-11-1322244761-velika.jpg
    42.3 KB · Pregleda: 348
  • slika-299638-2011-11-1322263376-velika.jpg
    slika-299638-2011-11-1322263376-velika.jpg
    61.9 KB · Pregleda: 475
  • slika-299638-2011-11-1322270684-velika.jpg
    slika-299638-2011-11-1322270684-velika.jpg
    73.1 KB · Pregleda: 341

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
dobra je ova ideja da se arnjevi mogu spustiti, al mi nije jasnio zašto nema zaštitu i odotraga.?!?!
 
M

mjic.micko

Guest
Imali ko oltov plug sa dvije brazde za tomicu i ako moze slika zvao me tip i kaze da ima neki mali plug i da nije za veliki traktor i kaze da je oltov pa bi otiso da pogledam pa bi mi valjalo ako neko ima da slika i da komentar kakvisu i mozel ga moj PE 18 vuc
 
S

staffmen

Guest
Imam svejtla sva su ispravna ( i prednja i zadnja) samo mi je prednje desno puklo...pukla mi je lampa a nisam kupio novu inče radi :D

samo nas kaj ta svjetla ti tuku previse prema napred, trebao bi ih malo usmjerit prema dole inace od njih nikakve koristi.
barem mi se tako na videu cini.
kolko vidim skoro pa ti nis put ne osvijetle.
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
krumpironja skidaj tu gljivu što prije,nemoj čekat da da te pošteno opizdi.
udara on dobro i bez toga,kad ostanu prsti unutar volana,osjetio sam to dosta puta a nije da ne pazim na to,srečom zasad prste mi nije polomilo,
ali nokte je i to vrlo bolno
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,051
Ma to mob sere danas sam opet po mraku i lijepo svijetli...nisu sve ulice rasvjetljene i mogu ti reč da jedna lijepo svijetli a kada budu dve bit ce milina...

ma dobra je za po cesti,neće me po ravnome...valda?
 
S

staffmen

Guest
kolko vata imaju prednje zarulje?
kolko znam nova lampa ti je 100kn, ak je puklo samo staklo onda si to promjeni.
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Imali ko oltov plug sa dvije brazde za tomicu i ako moze slika zvao me tip i kaze da ima neki mali plug i da nije za veliki traktor i kaze da je oltov pa bi otiso da pogledam pa bi mi valjalo ako neko ima da slika i da komentar kakvisu i mozel ga moj PE 18 vuc
Oltovih plugova ima dosta, evo jedan:
nibi ti preporučio dvobrazdni za PE-18 (zavisi koliko je maali)
19175100.jpg
 
M

mjic.micko

Guest
Sutra cu otic da vidim kolkije,nebi kaco nesto takvo veliko nemoze ga nosit a kamol orat
 
G

GROF

Guest
Grofe, prima proizvodi unikate, kako je sa dijelovima? Recimo ja bi ovog volio kupiti i što ću za cca 5 godina ako nešto crkne?

., lip pozdrav forumski prijatelju mrga!

., PRIMA NE DELA NIKAKOVE UNIKATE!!!., istina i Bog!, dela samo nekada unikate!, po narudžbi kupaca razno - razne poljoprivredne strojeve i priključna orudja., ali TOMI su ostali najvjerniji iako ga kopiradu nji 5 /pet/! ...

., moj iskreni i javni savjet!., nemoj kupit nikakovoga tomu!!! ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...

dobra je ova ideja da se arnjevi mogu spustiti, al mi nije jasnio zašto nema zaštitu i odotraga.?!?!

., pa na slikici se nevidi dobro., možda je gazda primice skinul?., a možda je ni kupil? - spada u dodatnu opremu!!! ...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh