• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
dali netko zna koji je to motor gore MWM ili??

19259550.jpg
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Ja vjerujem da je MWM ali to ne mogu za sigurno tvrdit. Ovakvi se TV mogu nači u Portugalskoj, Španiji... Tamo su se i radili ti motori.
Tu ispod su slike tih traktora u živo, jednaki ovome što ga stavijo Zbalija.

19259704.jpg


19259703.jpg


19259705.jpg
 
G

GROF

Guest
., odgovor, daje se.-

Ja vjerujem da je MWM ali to ne mogu za sigurno tvrdit. Ovakvi se TV mogu nači u Portugalskoj, Španiji... Tamo su se i radili ti motori.
Tu ispod su slike tih traktora u živo, jednaki ovome što ga stavijo Zbalija.

., lip pozdrav svim forumašima., poseban pozdrav prijateljima zbaliji i firemanpetru!...
., interesantna verzija motora, nis ovakovoga još do sada vidil., ALI ni čudo kad su traktore bez motora izvozili širom svita., čak je bilo naši stručnjaka - mehaničara - inžinjera po vani - po svitu, ki su onda na same šasije ugradjivali - pripasivali razno - razne motore., dečki fala VAM za lipe sličice! ...

., aj Bog!, čitamo se ...
 
G

GROF

Guest
., evo još par sličic mercedes volana za TV-ea!

., narode moj! - preponosni vlasnici - ljubitelji traktora tome!., evo još par sličic odmene u nadi DA budedu kome malo pomogle oko volana kaj se pripasuje od mercedesa., sličice su od mog prijatelja!., - frende fala TI!.-

001hkv.jpg


002lnl.jpg


004gpc.jpg


005gg.jpg


006rvm.jpg


009ikk.jpg
 
G

GROF

Guest
., još par slikic o volanu mercedesa za tomu!, tv-826!

., narode moj!, još par sličic o volanu mercedesa kaj je pripasan na traktor tomu, TV-826 od moga prijatelja!!! ...

., odam moram NAPOMENUT!, za privatno - naknadno ugradjivanje razno - razne dodatne oprema na bilo kaj PRIVATNI stroj?, pa tako i na ovaj naš traktor tome!., NETREBA nikakova homologacija - certifikat - ATEST!!! ...

010ie.jpg


014bb.jpg


017is.jpg


018tov.jpg


011mfi.jpg


013mgv.jpg




Uploaded with ImageShack.us
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
., narode moj! - preponosni vlasnici - ljubitelji traktora tome!., evo još par sličic odmene u nadi DA budedu kome malo pomogle oko volana kaj se pripasuje od mercedesa., sličice su od mog prijatelja!., - frende fala TI!.-

E GROFE , fala ti za ove slikice , od silnih VOLAN majstore od nIkoga nike pomoći oko invertera , svi nešto prićaju , znaju ali kada se dođe do nekoih detaljnijih pitanja onda jednostavno nestanu :cry: ako možda ima još nešto od slika molim te postavi da vide svi koji bi ga radili , a ujedno da se i malo :rolleyess: žderu :blackeye oni koji skrivaju potrebne informacije a i vjerojatno misle samo kako bi zaradili i preko foruma :rolleyess:

 
G

GROF

Guest
., odgovor, daje se.-

., narode moj! - preponosni vlasnici - ljubitelji traktora tome!., evo još par sličic odmene u nadi DA budedu kome malo pomogle oko volana kaj se pripasuje od mercedesa., sličice su od mog prijatelja!., - frende fala TI!.-

E GROFE , fala ti za ove slikice , od silnih VOLAN majstore od nIkoga nike pomoći oko invertera , svi nešto prićaju , znaju ali kada se dođe do nekoih detaljnijih pitanja onda jednostavno nestanu :cry: ako možda ima još nešto od slika molim te postavi da vide svi koji bi ga radili , a ujedno da se i malo :rolleyess: žderu :blackeye oni koji skrivaju potrebne informacije a i vjerojatno misle samo kako bi zaradili i preko foruma :rolleyess:

., fala TI moj ARNO!., ma biće još sličic., moramo ponovo napravit slikanje., znaš mene., pol uspim uz moju ženicu pokeljit., a druga polovica završi Bog! dragi smao zna kadi???.-

., e DA., smao da još jedamput ponovim., NETREBA ATESTA!., atest samo treba za novi proizvodni ciklus - progam., kada je u pitanju PRAVNA OSOBA, znači, razno - razne firme.-

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Eh mi i naši kućni ljubimci.:lol:
Šta je ovo ljudi, prodaje pod Tomicu:
slika-186630-2011-11-1320311623-velika.jpg
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Neki ga prodaju i pod malog Zetora, ali je zapravo Agrostroj Prostějov TZ-4K
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
ok...uspiuo ja nabaviti alternator od suzuki swifta i prismjeriti, jedva jedvice i sav sretan uspio i idem spojiti međutim: na traktoru imam samo 2 izvoda, onaj za punjenje i 1 za indikaciju, e sad, sa alternatora imam onaj šarafić gdje ide debela žica za punjenje i onaj jack, iz njaga idu 2 žice. 1 opcija, spojim jednu ne događa se ništa, ampermetar ni zuc, spojim drugu, ampermetar počne puniti međutim lampica od punjanja samo malo se zažari i tako stoji cijelo vrijeme, dok radi i dok stoji??? kad se ugasi ona ne prosvijetli kako je bilo i na zastavinom alternatoru već cijelo vrijeme samo stoji malo užarena?!?!? u čemu bi bio problem???
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
zar nisu u đeku 3 kontakta?

U "đeku" jesu 3 kontakta, ali postoje samo 2 žice van iz "đeka". Pokišao sam čisto i s žicom pipkati jednu po jednu al se ništa ne događa svejedno!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
U "đeku" jesu 3 kontakta, ali postoje samo 2 žice van iz "đeka". Pokišao sam čisto i s žicom pipkati jednu po jednu al se ništa ne događa svejedno!
Kad gledamo u taj đek sa zadnje strane alta onda imamo ljevi kontakt , jedan ravno i jedan desno .
U kojem su žice odnosno kojeg nema ?
Daj skiciraj ili slikaj ?
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
Ako gledamo ovu sliku onda:
žica ljevo mora na + pol preko kontakt brave
A žica desno mora preko kontrolne žaruljice .

Znači samo ovu lijevu žicu dovedem na + kontakt od brave, a desnu normalno na žaruljicu i to bi bilo to? Hmmm, sad me zove da idem odmah probati :)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh