• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,991
najčešće 1:1, bar na ovim rasipačima na slikama.
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Hvala ZJ.
daje mi susjed besplatno rasipač bez rduktora, pa možda bi se moglo ovo iskoristit. (iako nisu skupi na PIK-u)
Ovaj sam platio 42€ u Agromehaniki, a u Terpinu 126€ cijena.
19227893.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,236
@ Arno

Kaj je sa onim preko puta vojarne?
Jel znaš možda kolko hoče za njega?
Jučer sam prolazil, ali bilo je več kasno, a i padala je kiša tak da mi se nije zaustavljalo. Izgleda restauriran samo nisam skužil koji je tip, i koja je lova u pitanju.
Ako si možda u prolazu baci oko pa pošalji bar broj telefona ;)
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
@ Arno

Kaj je sa onim preko puta vojarne?
Jel znaš možda kolko hoče za njega?
Jučer sam prolazil, ali bilo je več kasno, a i padala je kiša tak da mi se nije zaustavljalo. Izgleda restauriran samo nisam skužil koji je tip, i koja je lova u pitanju.
Ako si možda u prolazu baci oko pa pošalji bar broj telefona ;)

Prigledao sam ga jedan dan i gazda kaže da je kompletno sređen , brdo novih djelova ugrađeno , radio BENČINA ako ti to što znaći , gume dosta loše , od prikljućaka samo ona roto kosa koju pokreće neki kardan kao od stojadinovog volana , traktor P 18 cjena mislim po sjećanju oko 2000 eura , ako si još zainteresiran odem ovih dana poslikati pa da vidiš ,
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,236
Prigledao sam ga jedan dan i gazda kaže da je kompletno sređen , brdo novih djelova ugrađeno , radio BENČINA ako ti to što znaći , gume dosta loše , od prikljućaka samo ona roto kosa koju pokreće neki kardan kao od stojadinovog volana , traktor P 18 cjena mislim po sjećanju oko 2000 eura , ako si još zainteresiran odem ovih dana poslikati pa da vidiš ,
Samo me cifra interesirala, ali mi to izgleda jako puno. Možda i grešim :scratch
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Samo me cifra interesirala, ali mi to izgleda jako puno. Možda i grešim :scratch

Ne bih te htio lagat ali,,,,,,,,, se i meni činilo puno tako da sam ga slikao ali sam mislio da sam slike izbrisao jer nisam smatrao da bi to bilo za nekog FORUMAŠA , ipak ih nisam izbrisao , sada sam ih slućajno našao pa vidi :?:



Nazovi pa češ sve toćno znati ,,,,,,,,,,,
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,236
Po noči mi je izgledal bolje, a sad :shock: :cry:
Moral bum izgleda bratiča aktivirati da mi nekaj u rasulu najde ....
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Po noči mi je izgledal bolje, a sad :shock: :cry:
Moral bum izgleda bratiča aktivirati da mi nekaj u rasulu najde ....

E možda , da se kod VIDA malo prekopa oko kuće i iza garaže možda bi se i tamo nešto našlo :rolleyess:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,236
E možda , da se kod VIDA malo prekopa oko kuće i iza garaže možda bi se i tamo nešto našlo :rolleyess:
Tam sam več kopal ali nema više. Prošlo je dosta vremena od dana kad je on bil serviser u Tomi, jel tak?
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Po noči mi je izgledal bolje, a sad :shock: :cry:
Moral bum izgleda bratiča aktivirati da mi nekaj u rasulu najde ....

Pa zar ti da si tomu kupiš?

Hohoho... sad buš pa dal za kobase... možda lakše složiš svoje kobase u odnosu na moje.-..
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
Alternator ispod haube

Dakle, ovaj tjedan sam se bacio na preuređivanje alternatora da mi nije vani već ispod haube. Na razno razna čitanje da li je to moguće ili nije i da li ima mjesta, konkretno govoreći, IMA ;) Kontkretno napravio sam tako da i filter goriva ostaje na svojem mestu tako da ni on nije premještan nikamo...
Slike su tu pa ako se tko bude upuštao u to samo nek pita ako ga bude štogod zanimalo. Alternator je od suzuki swifta.

imag0113w.jpg


imag0112dj.jpg
 
M

mjic.micko

Guest
Danas mi dolazio rodjak pa tvrdi da na mom PE 18 klip od hidraulike moze da funkcionise u dva smijera,kaze da mi samo treba crijevo da spojim na klip gdje je odusak i na razvodnik (razvodnik mi nije orginalan ima tu funkciju) jeli to moze tako Znali neko ?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
Svaka čast...samo si trebao umjesto tolikih podloški staviti jednu veću maticu ili piksu od cijevi...al to je samo moje mišljenje.....

imao sam piksu na probnom, al mi se nije sviđalo...znala se malo popigati jer je većeg promjera pa sam odlučio staviti na kraju podloške :)
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
imao sam piksu na probnom, al mi se nije sviđalo...znala se malo popigati jer je većeg promjera pa sam odlučio staviti na kraju podloške :)

Bitno da funkcionira!!!:partyman:
Ja moram na svoga staviti novi remen jer ovaj stari proklizava pa mi lampica stalno pomalo svijetli...sutra idem za og..znaš li možda gdje dole nabaviti remene najpovoljnije? IZM ili?
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
Bitno da funkcionira!!!:partyman:
Ja moram na svoga staviti novi remen jer ovaj stari proklizava pa mi lampica stalno pomalo svijetli...sutra idem za og..znaš li možda gdje dole nabaviti remene najpovoljnije? IZM ili?

IMZ ti je najpovoljniji...cca sve je remenje oko 40 kuna. Tako da samo ponesi uzorak ili šifru remena i kvit.... :partyman:
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
IMZ ti je najpovoljniji...cca sve je remenje oko 40 kuna. Tako da samo ponesi uzorak ili šifru remena i kvit.... :partyman:

ok...svejedno moram tamo još po famozni trokut za traktor pa ću ih remen uzeti...hvala na informaciji
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,236
Pa zar ti da si tomu kupiš?

Hohoho... sad buš pa dal za kobase... možda lakše složiš svoje kobase u odnosu na moje.-..
A zakej ne :scratch
Vidiš da me neče u grupu pošto nisam barem suvlasnik Tome :finga:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh