• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!

@Todi
Nemoj sad ti raskupusati ponovo, na proste činioce, samo zato što sam ja rekao...al u principu ni nemožeš ostaviti tako da krči...
Po meni je to problem najverovatnije, isti simptomi, još TV818...mislim da je i godište 91...
i još nešto: dok je bila skinuta dekla, ta osovina se dosta drmala i ovisila prema dole...al sam mislio da je to zbog njene dužine...sve dok nisam izvukao vani, nisam naslućivao ništa...

@petre - pa tako sam nešto i ja pokušavao merkati, al mi nije išlo od ruke...
odustao sam, i batalio štelovanje
možda je to zbog nedelje...:scratch danas se neradi ništa...
probam sutra, možde me i krene posao...
uglavnom hvala na pomoći

@edo - eto tebi posla...:lol:
1100 stranica jedva je spomenut servo volan, a sad u zadnjih mesec dana...ohohooo,,, samo se prepravlja!
Čak sam i bezecovao jedan servo 123 (kolega ima mečku, pa oće ga na odpad odvući), možda se i ja nakanim kad tad za preradu...

pozzz joe!
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Pozdrav svima!


@edo - eto tebi posla...
1100 stranica jedva je spomenut servo volan, a sad u zadnjih mesec dana...ohohooo,,, samo se prepravlja!
Čak sam i bezecovao jedan servo 123 (kolega ima mečku, pa oće ga na odpad odvući), možda se i ja nakanim kad tad za preradu...

Prvi potez :confused: sakupljanje djelova :lol: drugi već ide sam od sebe :lol:
 
T

tuaregr10

Guest
Pozdrav svima

Todi ma nema sikirancije u krckanju umene melje pa opet rai ko lud .

Nijeme dugo bilo citosam gledosam slike vidim volan mercanov se naveliko ugraduje nije lose .

a pripremio sam slikicu massy zgazicete
a ovaj zujan je mog skolskog kolege

Pozdrav svima :arrow:
Dobra je ova slikica sa Massey - om i Tomom, stvarno bi ga Massey mogao zgaziti, ali u snazi nije velika razlika :finga:. Tomica od tvog kolege nije loš, lijepo izgleda, a i prikolice su mu dobre :supz:.

kasnije to sve ljepo poslozeno i isprobano u slobodnoj voznji te pod opterecenjem

na kraju moram pohvaliti kolegu Zbaliju na datim instrukcijama putem moba,te gospodu u Masivi i naravno posebna pohvala i VELIKO HVALA na datim savjetima gospodi u HITNERU,gdje su mi nesebicno izasli u susret i pokazali u radionici kako trebam popraviti i namjestiti stvar koju sam svojom brzoplenoscu zeznuo,
i na kraju dojmovi iz voznje,
rijeseni onaj ovalni osjecaj u voznji,razlog pogonsko vratilo u zglobu,
no sad se pojavio jedan novi,a radi se o tome kad je Tomek pod opterecenjem uz brijeg nesto povremeno zna krckati u mjenjacu diferencijalu od tuda dolazi zvuk,i to se dogada samo kad je u brzim brzinama u sporoj se to ne desava,
ne znam dal sam nesto zeznuo prilikom sastavljanja ili ....
ako netko ima kakav savjet rado prihvacam,
eto toliko,hvala
LP

Pozdrav Todi :fball:
Vidim Tomo je bio na velikom remontu, svaka čast, ali nažalost probnu vožnju nije u potpunosti prošao :madmana:. Nadam se da će se problem sa krckanjem brzo riješiti :weedman:.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,724
Pozdrav,
P291111_152801.jpg

malo off....
daj mi reci,jel to kompresor iz bauhausa i jesi zadovoljan njime...:scratch
 
T

Todi

Guest
Pozdrav kolega mtd001,
pogodio si, kupljen je u Bauhausu prije dve tri godine,
i za moje potrebe prezadovoljan, radio sam s njim neke lakirerske radove i razne druge od pumpanja guma itd. al najvise mi se isplatio kad sam morao pneumatskom klamericom zabijat lajsne u potkrovlju a bilo ih je...
sad bih trebao i ulje izmjeniti jer do sad nista nije dirano
eto toliko o mojim iskustvima
LP
sory na OFF
 

Kv74

Novi član
Tu od
2 Kol 2010
Poruka
28
@fireman
Izvinjavam sto nisam odgovorio ranije.da,sam sam napravio ovaj volan.slike mog volana je postavio arno,i ovom prilikom bih mu se zahvalio,obzirom da sam ja imao problema sa postavljanjem slika na forum.uradjen je pre 4-5meseci,isproban jesenas u oranju i prezadovoljan sam.sto se tice opterecenja sredine TV,mislim da je dovoljno jaka,i da je trap mercedesa nezniji.sto se detalja izrade tice,nisam u toku rada slikao detalje ali mislim da se dosta detalja moze videti sa postavljenih slika i ako nekom treba relativno je lako da se rasklopi i snime mere,pozdrav...
 

dbolfek1

Član
Tu od
15 Svi 2011
Poruka
31
Evo slika servo volana od mercedesa 190 zajedno sa servo pumpom koja se može pripasati da ne stoji van haube.Servo pumpa od tog mercedesa je manja
i uz malo truda može sa pripasati tako dobro kao da je tvornička izrada.
 

Prilozi

  • DSC00181x.jpg
    DSC00181x.jpg
    82.9 KB · Pregleda: 2,508
  • DSC00180x.jpg
    DSC00180x.jpg
    82 KB · Pregleda: 4,359
  • DSC00176x.jpg
    DSC00176x.jpg
    74.6 KB · Pregleda: 1,020
S

susjed

Guest
Forumaši pozdrav, isprike što upadam u razgovor odnosno pisanje.



Imali netko od Vas nacrt ralice s dimenzijama za tomo Vinković

kakav ,m.m.m.-.---
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

deva

Član
Tu od
7 Tra 2009
Poruka
140
Evo slika servo volana od mercedesa 190 zajedno sa servo pumpom koja se može pripasati da ne stoji van haube.Servo pumpa od tog mercedesa je manja
i uz malo truda može sa pripasati tako dobro kao da je tvornička izrada.

Vrhunski odrađeno, svaka čast.
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Evo slika servo volana od mercedesa 190 zajedno sa servo pumpom koja se može pripasati da ne stoji van haube.Servo pumpa od tog mercedesa je manja
i uz malo truda može sa pripasati tako dobro kao da je tvornička izrada.

Ovo je jedan od primjera ekstra održavanog traktora...:supz:
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
Evo mene i moje daske,sad mnogo bolje,posto prosle zime nisam bio zadovoljan njenim radom,bacio sam se u prepravljanje,tako da je sad siroka 150cm,a bila je 180cm,po dnu daske postavljen je prfil,a gore bolji lim,tako da sad daska radi perfektno,snijeg sa daske spada odlicno,a i visina dizanja je sad mnogo bolja....

evo par slika:



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
ovo su offset ploće(tiskarski lim)jel tako Matrix?pigaš ga sa prstima kako hočeš,stvarno se može upotrijebiti za svašta
 
T

tuaregr10

Guest
Evo mene i moje daske,sad mnogo bolje,posto prosle zime nisam bio zadovoljan njenim radom,bacio sam se u prepravljanje,tako da je sad siroka 150cm,a bila je 180cm,po dnu daske postavljen je prfil,a gore bolji lim,tako da sad daska radi perfektno,snijeg sa daske spada odlicno,a i visina dizanja je sad mnogo bolja....

evo par slika:

Pozdrav matrix 123456 :arrow:
Vidim da ovako "izboljšana" ralica radi puno bolje, čisti snijeg skroz do dna, jer je puno čvršća s tim profilom :supz:.
 
P

postar mirko

Guest
KOMENTARI NA TRAKTORE TOMO VINKOVIĆ

Prije svega lijep pozdrav...

Ja molim za savjet, planiram kupnju tomeka a zapeo mi je za oko 818 iz 91g, pa lijepo molim za nekakva iskustva ili savjete..

sa njim bi najviše kosio i tu i tamo nesto lakše prevozio....
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Matrix dali je to novi snijeg?
Znao sam ja da će VUČKO sje..t Alpe i Triglav.:madmana:
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Pozdrav Mirko!
Ako kupiš Tomicu, biće ti ko kućni ljubimac-teško ćeš se odvajati od njega u + i -
to je traktor na kome možeš izvršiti videokonferenčnu operaciju putem foruma.
U svakom slučaju neće ti biti dosadno.
Šalim se, ako kupiš dobro došao u klub ...... dobre su to minijature od traktora.:supris:
Mali a veliki tratore.
 
P

postar mirko

Guest
Pozdrav Mirko!
Ako kupiš Tomicu, biće ti ko kućni ljubimac-teško ćeš se odvajati od njega u + i -
to je traktor na kome možeš izvršiti videokonferenčnu operaciju putem foruma.
U svakom slučaju neće ti biti dosadno.
Šalim se, ako kupiš dobro došao u klub ...... dobre su to minijature od traktora.:supris:
Mali a veliki tratore.

Hvala na odgovoru....

ali imam ja sto pitanja heheh....
u oglasu piše da ima 3500 sati
zanima ma na što prilikom kupnje trebam obratiti pažnju??
ima li kakvih "dječjih bolesti" i slično
cijena mu je 15000 kn što mi je prihvatljivo:p
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Eh kompliciraš- Tomice obično prebole ospice i vodene koze još u tvornici.
Uh, najbolje da pročitaš čim više stranica našeg foruma i da uzmeš kakvog vlasnika (dugogodišnjeg) tomice da vidi snimi krvnu sliku.
;)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh