• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
Hvala na odgovoru....

ali imam ja sto pitanja heheh....
u oglasu piše da ima 3500 sati
zanima ma na što prilikom kupnje trebam obratiti pažnju??
ima li kakvih "dječjih bolesti" i slično
cijena mu je 15000 kn što mi je prihvatljivo:p

Vrati se 3-4 stranice unazad i bice ti jasno
 
T

Todi

Guest
postar mirko; ali imam ja sto pitanja heheh.... u oglasu piše da ima 3500 sati zanima ma na što prilikom kupnje trebam obratiti pažnju?? ima li kakvih "dječjih bolesti" i slično cijena mu je 15000 kn što mi je prihvatljivo:p[/QUOTE kaže:
U kojem oglasu, o kojem traktoru se radi,ima li sto od prikljucaka,daj malo vise informacija pa ces moci dobiti i kvalitetniji odgovor,
forumski kolega Grof prodaje traktor sa prikljucima,probaj njega kontaktirati dobit ces pouzdan i kvalitetan traktorcic za tvoje potrebe,
BTW, ja imam TV 818 91 g. sa prednjom rotacionom kosom pred nekih 5g. platio sam ga 4500€
LP i sretno u pronalasku TV-a
 
P

postar mirko

Guest
Drago mi je da si svi dajete truda oko moga pitanja,
trenutno održavam voćnjak sa Husqvarnom LT121 sa 15ks, znam da je to samo kosilica, ali nikakav drugi traktor ne dolazi u obzir osim tomeka, pa s obzirom da će tomek najviše se košnjom baviti mislim da je 18ks dovoljno.
Oglas je iz njuškala a tomek je bez priključaka....

Tomo Vinković 818
Tomo Vinković 818, 91.god., prvi vlasnik, 3500 radnih sati. Motor Lombardini LDA100, 16,3KS, trakt...
objavljen: 04.12.2011.

Cijena:2.005 EUR ~15.000 kn
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Prije kupovine malo se pozanimaj koja je cijena priključaka -što ti trebaju, pa se negdje nađi.:rolleyess:
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Drago mi je da si svi dajete truda oko moga pitanja,
trenutno održavam voćnjak sa Husqvarnom LT121 sa 15ks, znam da je to samo kosilica, ali nikakav drugi traktor ne dolazi u obzir osim tomeka, pa s obzirom da će tomek najviše se košnjom baviti mislim da je 18ks dovoljno.
Oglas je iz njuškala a tomek je bez priključaka....

Tomo Vinković 818
Tomo Vinković 818, 91.god., prvi vlasnik, 3500 radnih sati. Motor Lombardini LDA100, 16,3KS, trakt...
objavljen: 04.12.2011.

Cijena:2.005 EUR ~15.000 kn

Koliko vidim po slikama traktor je prefarban nanovo...a i otvaran mu je zadnji kraj ako dobro vidim.....trebalo bi ga dobro isprobati pa i još malo spustiti cijenu jer mi na slikama izgleda kao da je varen otraga....mislim da je ovome dobrano duša izvađena...

10r8x95.jpg
 
Posljednje uređivanje:

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Drago mi je da si svi dajete truda oko moga pitanja,
trenutno održavam voćnjak sa Husqvarnom LT121 sa 15ks, znam da je to samo kosilica, ali nikakav drugi traktor ne dolazi u obzir osim tomeka, pa s obzirom da će tomek najviše se košnjom baviti mislim da je 18ks dovoljno.
Oglas je iz njuškala a tomek je bez priključaka....

Tomo Vinković 818
Tomo Vinković 818, 91.god., prvi vlasnik, 3500 radnih sati. Motor Lombardini LDA100, 16,3KS, trakt...
objavljen: 04.12.2011.

Cijena:2.005 EUR ~15.000 kn
koliko sam informiran grof je stavio oglas i siguran sam da je traktor ispravan 100000% ipak je to GROF stavlja u prodaju ,,,pozdrav zivio :p
 
P

postar mirko

Guest
Koliko vidim po slikama traktor je prefarban nanovo...a i otvaran mu je zadnji kraj ako dobro vidim.....trebalo bi ga dobro isprobati pa i još malo spustiti cijenu jer mi na slikama izgleda kao da je varen otraga....mislim da je ovome dobrano duša izvađena...

10r8x95.jpg

Ma svaka čast majstore,
ja to nisam primjetio pa sam se zbog toga i obratio vama znalcima
Koliko sam čitao, surfao i uspio istražiti znam da kupnja tomeka nije promašaj
samo treba pronaći koliko toliko dobrog ( kako tomo420 kaže) nije duša izvađena

Po njuškalu ima sveg i svačeg pa se treba snači i ne zeznuti se odmah u početku...
 
P

postar mirko

Guest
Imaš li kakve detaljnije informacije o Grofovom tomi
možda koji foto ili bar gdje je u oglasu....
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
eto toma me preduhitrio s objavom ,,,ako uzmes to neces pogrjesiti jer grof nebi škart stavljao preko svog brka :prayer:
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Uh pa ovo od Grofa izgleda kao prava stvar za mene, :lol:
Tnx... mislim da je isplativije i dati malo više love za pravu stvar
Dok riješim financije ako bude na prodaji mislim da ću se javiti Grofu
ovaj je do sada najbolji što sam vidio u prodaji.....:prayer:
javi se on ce ti jos detalja reci neces pogrjesiti ako vise platis znas kako se kaze SIROTINJA I ŠKRT UVJEK DUPLO PLAĆAJU zapamti ovo sto sam reko da se nebi tebi desilo :weedman: :prayer:
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
jozef,taurger,ssucur....

plocem nezna kakve su,nasao sam negdje u garazi,uglavnom su oke,glatke lake i dobro su se pripile uz dasku iza na ramu..
da sad ova ralica dobro cisti i do zemlje,vidjelo se par nedostataka od prosle godine i sad je ispalo to sto je ispalo,uglavnom super radi i zadovoljan sam

da pao je to novi snijeg,bilo ga je i prije al sad je bas poceo...tako da sad tomica opet ima posla.... :D
 
P

postar mirko

Guest
javi se on ce ti jos detalja reci neces pogrjesiti ako vise platis znas kako se kaze SIROTINJA I ŠKRT UVJEK DUPLO PLAĆAJU zapamti ovo sto sam reko da se nebi tebi desilo :weedman: :prayer:

Dečki zahvaljujem na trudu i muci....:prayer:

sa tvojom tvrdnjom se slažem radije uložiti malo više pa nemati problema....
nego poslije da :madmana:

za sad pozzz...
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Ovi "moji" koo da su se bacali klipama na ONOG GORE:shock::oops:
Neda mi ni dasku probat.:madmana:
19123849.jpg
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Ovi "moji" koo da su se bacali klipama na ONOG GORE:shock::oops:
Neda mi ni dasku probat.:madmana:

moja je isprobana danas i prezadovoljan sam.....za moje potrebe :prayer:
nažalost nisam imao mob sa sobom da poslikam
I naravno oni koji su se smijali i bili skeptični prema mom "znanju" bravarije sada zovu da i njima malo "poguram" ispred kuće samo da imaju kamo auto maknut s ceste.....
 
Posljednje uređivanje:

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
He he, juče bio u Kranju zbog:=
19293737.jpg

I kad sam vidio da PETER ispod Alpi nema snijega odmah mi je lakše. A kod mene i Batekk-a nema ni žaba više.
:p
 
Posljednje uređivanje:

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
ili me slika vara ili ja to u zadnjim felgama vidim nesto nesvakidasnje....ili planetarni prenos ili nekakvo opterecenje

He he to je samo dodatno opterećenje, traktor od tipa koji mi je prodao dasku.
 
Posljednje uređivanje:

VranicD

Član
Tu od
24 Lip 2010
Poruka
193
Evo jedan zanimljiv vidao kako se prije radilo u tvornici Tome Vinkovića iz Bjelovara 80 godina :)

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=E1g71cTGi1o&feature=related[/YT]
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh