• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

sduspara

Član
Tu od
30 Sij 2010
Poruka
118
@sduspara - dobra konstrukcija ralice, al mi varovi jadno izgledaju :scratch
Mala ti je struja na aparatu, pojačaj malo...
Popravi to malo na mestima gde treba da trpi veća opterećenja, da psle nebude kasno...
Kako rade led farovi? jel služi dobro?

LED diode služe svrsi, a kažu da im je vijek trajanja 50 000 sati, tako da ne bi tribale crknit.
A što se tiče varova, nije mi neki aparat, ali mislim da neće puknit. A i ako pukne, zavarit ću.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
He he, juče bio u Kranju zbog:=
19293737.jpg

I kad sam vidio da PETER ispod Alpi nema snijega odmah mi je lakše. A kod mene i Batekk-a nema ni žaba više.
:p

Koliko si jih platil? Pre neke godinu / dvije koštalo je 30€ po komadu.
A što se snijega tiče, on od sad pada samo na jugu :shock: :lol:

Krompironja
A ovaj piknik na videu, to je več postal tradicionalni pošto je več drugi put. Dečki se fino zabavljaju. Neki od njih su članovi Slo Traktor foruma.
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Koliko si jih platil? Pre neke godinu / dvije koštalo je 30€ po komadu.
A što se snijega tiče, on od sad pada samo na jugu :shock: :lol:
Ovo 2X=100€
19301618.jpg

Dol pri meni na jugu nema ni kiše a o snijegu da ne govorimo.
Malo sam opet strugo remenice za roto.
19301617.jpg

:gitarist:
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Pozdrav svi forumasi, gde god bili sta god izboljsavali:supz: evo koliko da vi se javim da sam ziv:mrgreen:
Joe, zar tebi nisu falili 2 utega, vidi ga ovaj ima ih svi 4 :idea: , pa daj tvornica je to, 2 utega nikome nece faliti:mrgreen:

Samo jedan . To je komunalni traktor sa kabinom 2004 godina proizvodnje.
Da bi dodao jos jedan cilindar sve bi bilo OK, najverovatnije je sistem dimenzioniran za 2 cilindara ali je ugraden jedan pa zato brze reagira.
Pozdrav:partyman:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
..svaka im čast na ideji, ljep susret i natjecanje


..Petre jel to blizo tebe?

Aco nije to blizu mene. Da je blizu mene vjerovatno bi i ja bio na videu. U 2010 pozvali su i mene, preko foruma.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Koliko si jih platil? Pre neke godinu / dvije koštalo je 30€ po komadu.
A što se snijega tiče, on od sad pada samo na jugu :shock: :lol:
Ovo 2X=100€

Dol pri meni na jugu nema ni kiše a o snijegu da ne govorimo.

Malo sam opet strugo remenice za roto.

:gitarist:

Znači poskupilo je i to. :madmana: Trebal sam tad kupit.
Počejo se strugat remenice, bit če volan uskoro. :supz:
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
... tomo420 pa mogli bi da nije opće problem ja bi mogao i do 100km kamo natovarim na prikolicu i gas.

...firemanpeter da to sam i mislio da nije jer bi tvoj bio sigurno tu. baš sam malo gledao ovih transportera ima kod vas u slovenij dosta. ja sam vidjeo jedan tu u svojoj okolici i onaj demper jedan ima.
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
... tomo420 pa mogli bi da nije opće problem ja bi mogao i do 100km kamo natovarim na prikolicu i gas.

...firemanpeter da to sam i mislio da nije jer bi tvoj bio sigurno tu. baš sam malo gledao ovih transportera ima kod vas u slovenij dosta. ja sam vidjeo jedan tu u svojoj okolici i onaj demper jedan ima.

ima jedan na staroj susici
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
ima jedan na staroj susici

ma toga sam i vidjeo na sušici sa desne strane kad ideš iz Vrbovskog, a jesi vidjeo na Senjskom tomo demper kod skretanja za Gladi i Moravice sa desne strane u onoj kući di je trgovina.
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
ma toga sam i vidjeo na sušici sa desne strane kad ideš iz Vrbovskog, a jesi vidjeo na Senjskom tomo demper kod skretanja za Gladi i Moravice sa desne strane u onoj kući di je trgovina.

ne...nisam već dugo tamo prolazio...
 
G

GROF

Guest
., bravo za susede Slovence! ...

Evo kako se naši susjedi lijepo zabavljaju...

http://www.youtube.com/watch?v=lwRcHii9qZE&feature=related

., forumski prijatelju - mladiću Krumpironja!, svaka TI čast i fala kad si nas ovako lipo počastil sa jednim izvornim i jako dobrim slikicami - videom o PIKNIKU sa tomicami kod naši Slovenski kolega forumaša - ljubitelja traktora tome!!! ... ., BRAVO ZA SLOVENCE!.-

., aj Bog!, pišemo - čitamo se ...

., p.s., lip pozdrav svim dragim forumašima i forumskim prijateljima ki čitadu ve retke., eh., ovako bi mogli i mi napravit druženje - piknik u prirodi sa tomicami! ...
 
Posljednje uređivanje:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh