• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!
Joe, zar tebi nisu falili 2 utega, vidi ga ovaj ima ih svi 4 :idea: , pa daj tvornica je to, 2 utega nikome nece faliti:mrgreen:

treba da razmotrim malo...:scratch
pihhh, neodgovara boja...:scratch

pozzz joe!
p.s.:scratch
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,054
Problem je sta bi ja trebo kupit ženski ko sta ima susjed muški tako da mogu kačit njegovu prikolicu...a ko će nać istoga ??? mislim da nece bti nista od toga
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pozdrav prijatelju Grofe!
Svakako bi bilo super da se i u HR organizuje jedan ovakav TV žur. :D
Malo je nezgodno što treba imati prijevoz za traktor ali mislim da traktor nit nebi smijo biti obavezan. Ali sasvim je drugačije ako su tu i traktori pa da se ima nešto vidjeti, pogledati pa o tome i popričati.
A tu je i organizacija, eh a to ti je puno posla.
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Problem je sta bi ja trebo kupit ženski ko sta ima susjed muški tako da mogu kačit njegovu prikolicu...a ko će nać istoga ??? mislim da nece bti nista od toga

Hoće , ne moraš odmah odustati , kao što rekoh poslikaj susjedov prikljućak iz nekoliko kuteva , i usput ne slici napiši i neke osnovne izmjerene mjere , dali si probao uštekati obzirom da već imaš dvije prikljućnice a siguran sam da nisu iste !!! A postoji i jeftinije rješenje , kada trebaš skini njegovu prikljućnicu sa prikolice i stavi svoju dok ne obaviš posao , tu ti treba eventualno nabaviti samo redukciju da uskladiš njegovo crijevo sa svojim utikaćem :drinkers:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,054
Sta mi neče ulje izač van ako idem skidat priključak sa crijeva na prikolici...njegova je original od staroga tome a kozna dali ima takvih
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Sta mi neče ulje izač van ako idem skidat priključak sa crijeva na prikolici...njegova je original od staroga tome a kozna dali ima takvih

Ako je orginal onda vjerojatno NISI NI PROBAO jer je i tvoja zelena orginal koji se koristio dugo godina , a prikolica sa spuštenom kipom nema ulja osim koliko je u crijevu , jedino trebašpaziti ako skidaš sa traktora da su ti poluge spuštene ( cilindar je bez ulja ) ili poluge gore ali prije skidanja ventila poluge svezati u gornjem položaju ali i treba paziti jer u tom slućaju ulje ostaje u cilindru da lj će ga ostati dovoljno za potrebe novog cilindra kipe jer se i on treba napuniti !!! :lol::lol:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,054
Jesam probo sam u oba i ne paše pa nebi iso pitat a da nisam probo...nisam ja jedan od onih padobranaca...E mislim da cu ja pokusat nabavit istu jer to sa zamjenom nije za mene ja cu nes zajebat pa ce mi zrak uč pa sam najebo
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Jesam probo sam u oba i ne paše pa nebi iso pitat a da nisam probo...nisam ja jedan od onih padobranaca...E mislim da cu ja pokusat nabavit istu jer to sa zamjenom nije za mene ja cu nes zajebat pa ce mi zrak uč pa sam najebo

To ti nije GORIVO , nemreš ništa zajebat osim se zakapat sa uljem , a za zrak ne brini , možeš ga i kompresorom napuhat ništa ne znaći !!! , usput poslikaj sva tri utikaća da vidimo u čemu je kvaka !! :rolleyess:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,054
Može...sutra cu to poslikat...sva 3 su različita ovaj doljni na mojoj slici to je stavio isalopek,gornji nije mjenjat jer ga se ne koristi on je predviđen za kočnice ali ja sam sveisto probo ustekat jbg sve je to ista hidraulika,i neče..slični su ovaj gornji i susjedov ali ne uđe kako treba
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
E sta se tiče ove druge već sam ja pito susjeda da ja plaćam novu,ali nije bas odusevljen s prijedlogom..

Kao što smo davno rekli kod kupobvine , NIJE LAKO SVE POSUĐIVATI , :rolleyess: a i susjedu je vjerojatno draže da ti kipa ne odgovara ali ne želi to reći :blackeye
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,054
Kao što smo davno rekli kod kupobvine , NIJE LAKO SVE POSUĐIVATI , :rolleyess: a i susjedu je vjerojatno draže da ti kipa ne odgovara ali ne želi to reći :blackeye

A nije ne...ovaj susjed je pravi susjed..bas smo si dobri ja sam svako jutro s njim u šumi nema tu...ako nisam svako sam svako drugo...i tako dalje ali nije to bitno nema problema s njim...tu je kada ga trebam
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
A zašto onda nije oduševljen da mu staviš nove? :scratch Imao bi sve novo, i to na traktoru i na prikolici.
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
krumpironja!
te hidraulične priključke ti pretežno imaju svi hidrauličari
pogledaj u Rijeci npr. u hansa flex i sl.
to uopče nije problem nabaviti naravno ako je standard, jer pretežno svi su priključci standard
uzmeš spojnicu od susjedove prikolice i daš hidrauličaru i on ti nađe odgovarajuću
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,054
Zato sta je taj traktor toliko radio a malo je održavam i boji se da ako ja nesto idem radit ta to vise nece ni radit..a iskreno i mene je strah bilo sat dirat danas kada mi je vozio ja sam mu reko neka on vozi,ja ga ne želim ne vozit imam osječaj da če svako malo stat..
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
krumpironja!
te hidraulične priključke ti pretežno imaju svi hidrauličari
pogledaj u Rijeci npr. u hansa flex i sl.
to uopče nije problem nabaviti naravno ako je standard, jer pretežno svi su priključci standard
uzmeš spojnicu od susjedove prikolice i daš hidrauličaru i on ti nađe odgovarajuću

2u4iohw.jpg


ako je ovakva u pitanju neće je naći nigdje novu jer se više ne proizvodi.....ja sam dobio isto polovnu za svoj traktor
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh