• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
E onda ako susjed neče novih onda ti jedino preostaje da ti nabaviš jedan par ovih starijeg tipa. Ali opet bi bilo dobro da odmontiraš iz prikolice muški dio pa da kod nabavke isprobaš da sigurno paše.
A opet je tu da treba dirat prikolicu- odmontirat a vi to ne želite. A nije to ništa, lako se to odmontira i stavi nazad.

Ili da ti isalopek da one stare koje je on promjenijo. Ti njih na novo prebrtviš, nove oringe unutra i piči.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,054
E onda ako on neče novih onda ti jedino preostaje da ti nabaviš jedan par ovih starijeg tipa. Ali opet bi bilo dobro da odmontiraš iz prikolice muški dio pa da kod nabavke isprobaš da sigurno paše.
A opet je tu da treba dirat prikolicu- odmontirat a vi to ne želite. A nije to ništa, lako se to odmontira i stavi nazad.

Ma boli me k...doč ču ja njemu dok on spava :D samo taj traktor ma prije ja umrem neg on upali sa svim dekompresorom izmolis pol krunice dok upali znas onda u kakvome je stanju sve na tome traktoru
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,679
Jesam probo sam u oba i ne paše pa nebi iso pitat a da nisam probo...nisam ja jedan od onih padobranaca...E mislim da cu ja pokusat nabavit istu jer to sa zamjenom nije za mene ja cu nes zajebat pa ce mi zrak uč pa sam najebo

pa kupi onda novi muški i ženski i gotova priča.....:scratch
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
Kod krumpironje sam stavio nove "točkaste" brze spojnice jer su stare stalno curile. Najoblje ti je uzeti jednu mušku novu i staviti njemu na priključak na prikolicu i onda nakon što prestaš koristiti vratiš mu njegovu nazad....druge nema...
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,054
Kod krumpironje sam stavio nove "točkaste" brze spojnice jer su stare stalno curile. Najoblje ti je uzeti jednu mušku novu i staviti njemu na priključak na prikolicu i onda nakon što prestaš koristiti vratiš mu njegovu nazad....druge nema...

heheh sada vozim s njegovim nemam puno pa nema zime...nego kamo si ti kupio ulje kod mene na benzinskoj ima samo 46...nažalost nisam našo 68

Evo kako se prifići parkiraju :D
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
heheh sada vozim s njegovim nemam puno pa nema zime...nego kamo si ti kupio ulje kod mene na benzinskoj ima samo 46...nažalost nisam našo 68

Evo kako se prifići parkiraju :D


prodavaonica traktorskih dijelova...u njega po standardu ide inače hidraol hd 70, a budući da se to više ne proizvodi ekvivalent je hd 68, tako da pravac u trgovinu traktorskih dijelova :)
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,054
Tomo420 opet si me spasio...sada cu naručit ulje i jos neke sitne piz...dao bi ti zvjezdicu ali nedaju

Koje mazalice idu dole na zglobu...?
 
Posljednje uređivanje:

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Tomo420 opet si me spasio...sada cu naručit ulje i jos neke sitne piz...dao bi ti zvjezdicu ali nedaju

nemaš beda....ne isplati se ni ići nikamo tražiti kad ti za 30- ak kn više dopelja doma....jedino da je neznam kakva niža cijena di drugdje...al dok dođeš do tamo potrošiš i puno više....ako šta treba samo javi!
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
Tomo420 opet si me spasio...sada cu naručit ulje i jos neke sitne piz...dao bi ti zvjezdicu ali nedaju

Koje mazalice idu dole na zglobu...?

Mazalice na zglobu su ti dobre!! Bezban zašto bi ih mijenjao? A mast sam ja uvijek staljvao onu grafitnu ininu..
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh