• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
nemoj zezat, vidiš da je dobro naćulit uši...
tko? ..ma sad kad sam detaljni pročitao nisu ni oni u pravu..
Ti fino uzmi dva sirova ležaja i sve prepusti majstoru za obradu ...
To je sve jako jednostavno i ne treba biti puno pametan ...od tebe se samo traži da vjeruješ .
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
tko? ..ma sad kad sam detaljni pročitao nisu ni oni u pravu..
Ti fino uzmi dva sirova ležaja i sve prepusti majstoru za obradu ...
To je sve jako jednostavno i ne treba biti puno pametan ...od tebe se samo traži da vjeruješ .

I platiš ,,,,,,,,,,,,,,,,,, puknuti je malo zaboravio :mrgreen:
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
krumpironja ti budi ponosan sta mozes obrađivati takvu zemlju u tu netreb a ići freza sadi odmah :mrgreen:
 
M

mučan

Guest
To je sve jako jednostavno i ne treba biti puno pametan ...od tebe se samo traži da vjeruješ .
čini mi se da se od onog tko nosi nešto na popravak traži da bude čim gluplji i da čim manje zna.Nedaj bože da pitaš koji je ustvari bio kvar, šta je napravljeno, koja je kvaliteta ugrađenog materijala...Naravno, traži se i da budeš izdašan platiša.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
čini mi se da se od onog tko nosi nešto na popravak traži da bude čim gluplji i da čim manje zna.Nedaj bože da pitaš koji je ustvari bio kvar, šta je napravljeno, koja je kvaliteta ugrađenog materijala...Naravno, traži se i da budeš izdašan platiša.
Vjrujem da i ti živiš od nečijeg neznanja ?

Reči ču ti jedan primjer , ja sam se isto pravio pemtan pa sam išo poslje majstora kontrolirati mikrometrom ..i konstatirao da je pobruiso radilicu u konus , misliš da mi je sad radi toga lakše ?
 
M

mučan

Guest
Vjrujem da i ti živiš od nečijeg neznanja ?

Reči ču ti jedan primjer , ja sam se isto pravio pemtan pa sam išo poslje majstora kontrolirati mikrometrom ..i konstatirao da je pobruiso radilicu u konus , misliš da mi je sad radi toga lakše ?

Mislim...po meni se ti nisi pravio pametan, tražio si kvalitetu za svoj novac, što je sasvim normalno...da li ti je lakše, ne znam... ustanovio si da posao nije napravljen kako treba, ja bi na tvom mjestu rekao čovjeku da želim ispravnu radilicu, neka je izmisli:axe:
 
M

mučan

Guest
Kužim, sve je stvar u strojnoj obradi...ovo šta ti kažeš je najlogičnije- stanjiš radilicu do "zdravog" i prema tome obradiš sirove ležajeve i :D
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
heh....drugi put provjeri jesul glavni rukavci u osi, pa se tek onda razocaraj :butthead:
:rolfer:
a sto se nisi utjesio, tvoj mikrometar nije bas nesto, ne znas ti to strucno izmjerit....
Nemoj me jebat poderal sam mikrometar
Drugi put se neču tješiti nego namotrirati i gas ...


Kužim, sve je stvar u strojnoj obradi...ovo šta ti kažeš je najlogic(nije- stanjiš radilicu do "zdravog" i prema tome obradiš sirove ležajeve i
To ti je najbolji stav .. dođi kod majstora i pravi se pametan ..tj. njega nauči kak se dela ..
Imam ja jednog takvog ...on ti kaže ovak ..evo ti tu strojevi pa si sam napravi kak hočeš ..
Mislim da buš s takvim stavom imal grdnih problema i razočaranja , sretno .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,464
Nemoj me jebat poderal sam mikrometar
Drugi put se neču tješiti nego namotrirati i gas ...



.
Mislim da bu neko završil na picajzla partiju :rolfer:
 
G

GROF

Guest
., evo jednoga traktora tome; tv-821!!!...

., lip pozdrav celoj ekipi., poseban pozdrav forumskim prijateljima!., evo nekoliko sličic lipoga traktora tome; tv-821 sa dosta izboljšanja - dodatne opreme! ...


franatraktor009.jpg


franatraktor010.jpg


franatraktor011.jpg


franatraktor012.jpg


., ovoga tomu obnovil je moj nećak!!! ...
 
Posljednje uređivanje:
M

mučan

Guest
Nemoj me jebat poderal sam mikrometar
Drugi put se neču tješiti nego namotrirati i gas ...



To ti je najbolji stav .. dođi kod majstora i pravi se pametan ..tj. njega nauči kak se dela ..
Imam ja jednog takvog ...on ti kaže ovak ..evo ti tu strojevi pa si sam napravi kak hočeš ..
Mislim da buš s takvim stavom imal grdnih problema i razočaranja , sretno .

Ja šumom, ti drumom...nije mi nikakva namjera pravit se pametan, svi ovi moji stavovi temelje se na original uputstvu za reparaturu LDA 100, nisam ja to izmislio
majstor bi ,po meni također trebao poštivati to uputstvo...
npr, odnesem cilindar na brušenje i čovjek ga lijepo izbrusi na prvu specijalu...
koliko i šta se brusi zna se, a kako se brusi i čime ja neznam jer mi to nije struka i ne zanima me...
kad bi čovjeku stajao uz stroj i komentirao tok brušenja i nešto mu sugerirao- onda bi se radio pametan...
 
G

GROF

Guest
., Narode moj!, evo još nekoliko sličic o tomi; tv-821! ...

franatraktor013.jpg


franatraktor014.jpg


franatraktor015.jpg


franatraktor016.jpg


franatraktor017.jpg


franatraktor018.jpg


., ovoga tomu obnovil je moj nećak!!! ...
 
Posljednje uređivanje:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh