• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585

Hm , možda tebi i je bolji ali ne znam . ok ,,,,,,,,,, taj ima 98 stranica pdf-a a moj 168 ,,,,,,,,,, isti priručnik ,,,,,,,,,,, ništa nije ispušteno već su neke stranice ubaćene na jednu :madmana: pokušaj otisnuti prirućnik , upravo zato sam ga juče ponovo ja skenirao jer je presitno kod kopiranja , ja ovaj nisam pokušavao kopirati ali mislim da sa ovakvim kopiranjem bi se trebalo bolje vidjeti a ima ljudi koji žele i papir u ruci , istina da na kompu nije problem povećati ali otisnuti možeš onako kako je napravljeno :D
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Hm , možda tebi i je bolji ali ne znam . ok ,,,,,,,,,, taj ima 98 stranica pdf-a a moj 168 ,,,,,,,,,, isti priručnik ,,,,,,,,,,, ništa nije ispušteno već su neke stranice ubaćene na jednu :madmana: pokušaj otisnuti prirućnik , upravo zato sam ga juče ponovo ja skenirao jer je presitno kod kopiranja , ja ovaj nisam pokušavao kopirati ali mislim da sa ovakvim kopiranjem bi se trebalo bolje vidjeti a ima ljudi koji žele i papir u ruci , istina da na kompu nije problem povećati ali otisnuti možeš onako kako je napravljeno :D

nisam ništa loše mislio time...naravno da cijenim Vaš trud oko skeniranja jer ja imam sve Vaše koje mi trebaju isprintane...samo sam reko da je tu malo kvalitetnije za one koji ne žele printati
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
nisam ništa loše mislio time...naravno da cijenim Vaš trud oko skeniranja jer ja imam sve Vaše koje mi trebaju isprintane...samo sam reko da je tu malo kvalitetnije za one koji ne žele printati

Ma ne ,, nisam ni pomislio na nešto loše , ali ni meni onaj nije baš legao , jer kada sam ga povećao onda moram trčati ljevo desno da sve polovim a u ovome je svaka strana dolje ili gore , meni zgodnije , a ostali mogu birati pa neka koristi kome je što zgodnije :) :gitarist:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Evo još jedno nagradno pitanje.
Koja je dužina.
19319456.jpg
:D

Ta je mjera 230 mm.

Prijatelju Grofe, Traktor serije 800 na tvojim slikama sređen u nulu, upicanjen kako treba. Pitaj majstora rođaka dal bi mogal on mene naučit kako se odradi takav posao. Naravno šalim se malo ali stvarno mi se sviđa njegov odrađen posao. :D
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Mjera je u stvari od ovog cilindra

12962837.jpg


Ovaj komplet volana na sliki se prodaje u AGT. Ako bolje razmisliš cilindar mora imat kratak hod. Čak bi ja reko da je cilindar u sebi ograničen jer je njegov hod 92mm, ali nisam ga nikad rastavljao pa ne mogu tvrdit da bi bio ograničen sa hodom. Inače pogledaj gde su mu cjevi priključene, to mi nešto pokaže jeli?
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Zadnji put kad sam bio u AGT-u sam gledao taj cilinder, mislim da je 330mm.:)
OK idem opet u AGT.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Ovo što si ti odznačijo, znači dužina vanjske cjevi cilindra, to ti je 230mm. Ja sam to mjerijo nekad i mislim da sam u pravu, mada čovek uvijek može pogriješiti.

Provjeri ti i nosače cilindra ako su ovaki ko na sliki, ako su oni drugačiji onda može bit i cilindar drugih mjera inače ne.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh