• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Postavio sam prije pitanje za komplet dužinu cilindra sa očima ili ušima(ćorak)
kad odem u BiH izmjeriću raspon od točke a do b i OK.
Da ne ebemo temu više.
LP
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Ne ebemo temu uopšte jer se to radi u vezi TV, valjda je taj volan na njemu a i ti trebaš za njega.

Moguče da si pitao ali moguče da i ja nisam video :roll:
Dužina izvučenog cilindra iz centra u centar oči je 533mm a uvučenog 441mm.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pa nema na čemu. Zašto me prije nis pitao? :scratch Ja bi ti rekao :mrgreen:.
Treba li ti još nešto oko tog cilindra? Da nebi onda opet :madmana:

8)
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Ako je takav u AGT-u je ok, ostalo sam uradio sve, a za ovo ne brini:madmana:
itak je tvrda.:scratch
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Ako je takav u AGT-u je ok, ostalo sam uradio sve, a za ovo ne brini:madmana:
itak je tvrda.:scratch

Takav je u AGT, barem je bio. A još uvijek možeš provjeriti jer ti nije daleko ali ja mislim da je to to.

8) He he, ne brine me to ;)
 

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
241
a raja koji meni pase cilindar aaaa

malo zafrkancije raja :madmana:
 

Prilozi

  • P1010437.jpg
    P1010437.jpg
    84.5 KB · Pregleda: 230
  • picture108mz9.jpg
    picture108mz9.jpg
    61.5 KB · Pregleda: 236
Posljednje uređivanje od moderatora:

zverinicatv

Član
Tu od
30 Tra 2011
Poruka
42
Pozdrav succur ja imam na TV 420 dužino cilindra 260 mm to je kučište ali sam morao klip da podložim jer je bio za okretanje u desno predugački podložiti za cca 60 mm , da mi nije polomio nosača volana.
 

stjepko

Aktivni član
Tu od
15 Tra 2010
Poruka
225
a raja koji meni pase cilindar aaaa

Pozdrav svima a pitanje za Samira.
Interesuje me koliko si zadovoljan sa ovim volanom koji je koliko vidim od TAM-a? Relativno smo blizu pa ako nije problem navratio bi da to pogledam malo bolje. Hvala.
 

petzup

Novi član
Tu od
9 Pro 2011
Poruka
4
A zašto ne stavite dečki gore servo volan, kad vam je pola jeftiniji, a isto radi ka hidravlički?:)
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Pozdrav succur ja imam na TV 420 dužino cilindra 260 mm to je kučište ali sam morao klip da podložim jer je bio za okretanje u desno predugački podložiti za cca 60 mm , da mi nije polomio nosača volana.
Hvala zverinicatv.
LP:)
 

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
241
a raja koji meni pase cilindar aaaa

Pozdrav svima a pitanje za Samira.
Interesuje me koliko si zadovoljan sa ovim volanom koji je koliko vidim od TAM-a? Relativno smo blizu pa ako nije problem navratio bi da to pogledam malo bolje. Hvala.

pozdrav svima a pos stjepko ma moze buraz ako oces itraktor goni nije problem pogodak za volan stose tice na mom je tomaku 5 ,6 godina nikad nista nisam mjenjo nema lufta ja nikad nebih koristio njihov fabricki volan a ovaj od tama je puno laksi za vozit ma nema sta za deset jasam ugradio 10 ovih volana na druge tomice dobrodosao kad god hoces citamose :partyman:
 
T

tuaregr10

Guest
Dve slike danasnje vožnje

Pozdrav Krumpironja :arrow:
Vidim radno je kod tebe, uvjek se nešto radi, svaka čast :prayer:. Lijepo ste natrpali prikolicu, puna do vrha :finga:.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pozdrav succur ja imam na TV 420 dužino cilindra 260 mm to je kučište ali sam morao klip da podložim jer je bio za okretanje u desno predugački podložiti za cca 60 mm , da mi nije polomio nosača volana.

ssucur
Kako vidiš moja mjera (230mm) za veče TV serije 700 koju sam ti napisal ipak mora biti prava i nemora biti prekratka. Kako znaš TV 420 ima kraču sredinu pa mu je bilo 260 predugo pa ga je prepravijo na 200. Pošto je tvoj serije 700 bit če 230mm taman pravi.
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Čovjek ima servis i trgovinu i dijelovi su mu relativno skupi :scratch . Ali, kad trebaš, ne gledaš na cijenu :mrgreen: .

Upravo tako , zato sam i stavio jer ima oni koji trebaju a naći orginal npr. limariju , jako teško :)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh