• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

pepapilar

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
271
Ako neko ima TOMU za prodati , evo Poljaci traže JOŠ 4 komada :roll: , e da nam tvornica proradi pa da proizvodi i stare , i oni bi bili za izvoz :finga:

Pa mozda se i ne treba tome čudit. Zavisno od toga čime se bave vjerojatno su se našli u tome da im koristi.
Za vinograd i plantažu neke srednje veličine je valjda i izmišljen.
Kad sam kupio još jedan vinograd do sebe imali smo cijelo vijećanje što napravit,
redovi pre široki za klasični kultivator tipa mio standard-a preuski za tomeka.
Da sam pronašao stroj koji dobro radi u tom rasponu sigurno bih prije kupio njega
nego čupao svaki drugi red ili posađivao nove.
Interesantno bi bilo vidjeti za što im zaista trebaju.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Ako neko ima TOMU za prodati , evo Poljaci traže JOŠ 4 komada :roll: , e da nam tvornica proradi pa da proizvodi i stare , i oni bi bili za izvoz :finga:

http://oglasnik.adsoglasi.com/63892-traktoritomovinkovic5214komadatrazim/


:p

Istina je to Arno. Imene je jedan mislim da slovak kontaktirao preko foruma. Kupijo bi TV serije 800 čak se zainteresirao za 826 jer su im ti motori blizu.
Rekao da neki kupujeju u našim zemljama i onda kod njih prodavaju, naravno cijena poskoči. On je trebal za sebe jednog, ja sam mu ipak savjetovao da si kupi TV 831 i na kraju je pronašao jednog takvog kod njih. Kupijo od nekoga što jih preprodava.

Jedan član SLO foruma što je prodavao svoj TV, isto je reko da je došal kod njega neki slovak sa kombijem i kupijo njegov TV.
 

baranjac747

Član
Tu od
20 Lis 2011
Poruka
292
Imam jedno pitanje vezano za TV, zanima me dali je moguca naknadna ugradnja prednje hidraulike i kardana ukoliko to nije bilo na njemu te kolika je to investicija (cca)?
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Ako neko ima TOMU za prodati , evo Poljaci traže JOŠ 4 komada :roll: , e da nam tvornica proradi pa da proizvodi i stare , i oni bi bili za izvoz :finga:

Pa mozda se i ne treba tome čudit. Zavisno od toga čime se bave vjerojatno su se našli u tome da im koristi.
Za vinograd i plantažu neke srednje veličine je valjda i izmišljen.
Kad sam kupio još jedan vinograd do sebe imali smo cijelo vijećanje što napravit,
redovi pre široki za klasični kultivator tipa mio standard-a preuski za tomeka.
Da sam pronašao stroj koji dobro radi u tom rasponu sigurno bih prije kupio njega
nego čupao svaki drugi red ili posađivao nove.
Interesantno bi bilo vidjeti za što im zaista trebaju.

Ne znam da li si računao na to da se TOMO može i suziti , istna postaje ne stabilniji ali za neke normalne radove jako dobro posluži i takav :rolleyess:

Istina je to Arno. Imene je jedan mislim da slovak kontaktirao preko foruma. Kupijo bi TV serije 800 čak se zainteresirao za 826 jer su im ti motori blizu.
Rekao da neki kupujeju u našim zemljama i onda kod njih prodavaju, naravno cijena poskoči. On je trebal za sebe jednog, ja sam mu ipak savjetovao da si kupi TV 831 i na kraju je pronašao jednog takvog kod njih. Kupijo od nekoga što jih preprodava.

Jedan član SLO foruma što je prodavao svoj TV, isto je reko da je došal kod njega neki slovak sa kombijem i kupijo njegov TV.

Ovo je zanimljivo , istina za sada vjerojatno dolaze više kod tebe radi EU ali evo pčeli su polako i na naše područje to po mome znače dvije stvari , da se dobar glas o njhovoj kvaliteti pročuo jako daleko , a da če dolaskom EU kod nas zbog veče potražnje a da ne kažem ograničenih kolićina cjene jaaaaako porasti !!!!!! :rolleyess:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Posljednje uređivanje:

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,059
pozdrav svima http://youtu.be/Ava68VK55QM pogledajte kakao se vozi tomo

A najzanimljiviji dio nije snimljem po onim zvukovima koji se čuju neznam kako je tomo izgledo nakon toga..ugl sam se zagasio znači da mu nije lako...kako se to nekome može desit...jbt pa nemožeš takav fail napravit ko da nikaada volana nije vidio...
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
A najzanimljiviji dio nije snimljem po onim zvukovima koji se čuju neznam kako je tomo izgledo nakon toga..ugl sam se zagasio znači da mu nije lako...kako se to nekome može desit...jbt pa nemožeš takav fail napravit ko da nikaada volana nije vidio...

Nisi pregledo do kraja , ipaaak ga se malo vidi , ali ne izgleda jako zgruvan :rolleyess:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,059
Nisi pregledo do kraja , ipaaak ga se malo vidi , ali ne izgleda jako zgruvan :rolleyess:

Ma gledo ja do kraja ne vidi se bočno vidi se samo straga i čini mi se da se vrtio,jer koliko je za primjetit blatobran leži na točku...samo to se i vidi a vjervatno je i jos masu drugih stvari
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Ma gledo ja do kraja ne vidi se bočno vidi se samo straga i čini mi se da se vrtio,jer koliko je za primjetit blatobran leži na točku...samo to se i vidi a vjervatno je i jos masu drugih stvari

istina , brijeg je ljepi , a i koturanje se čulo :rolleyess:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,059
istina , brijeg je ljepi , a i koturanje se čulo :rolleyess:

Srce me zabolilo kada sam čuo koturanje...nemogu ni zamislit da ja to mome napravim...a zasto se motor ugasio i poslje se čuje neko krckanje
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,695
EEE,,,,, PUKNUTI , JEL TI DOBRO ,, što ti to znaći , ovako NE primjereni odgovor , pa od tebe normalnije bi bilo ,,, pročitaj malo u nazad pa pitaj svake svake zime ima priče o ralici i dimenzijama ,,,,,,,,,,,,,,,,,,, 100 :prayer:


evo našao jednog ljepog 521 sa kabinom , ak sam dobro skužio 9700 kn , ako nisam nek me neko ispravi ,,,,,,,,,,,,,,

http://translate.google.hr/translat...kovi%C4%87&hl=hr&biw=1024&bih=604&prmd=imvnso


1 PLN = 1.7 kn
pa nije baš 9700 :weedman: :weedman:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
1 PLN = 1.7 kn
pa nije baš 9700 :weedman: :weedman:

Krivo zarotiran kalkulator :prayer: sory ,,,,onda 28 050 kunića :rolleyess:
ma nebitno dok nismo u EU nećemo tamo ni kupovati :toimonster:
 

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
241
A daje znat docegaje doslo dalije pritisno kvacilo ili nekaj drugo koce znat bitno je to da sofer uspio iskocit joj neki smotan jbt .

a ev i mog tomaka malo se sunca :lol:
 

Prilozi

  • TOMO SA LANCIMA.jpg
    TOMO SA LANCIMA.jpg
    54.6 KB · Pregleda: 165
  • TOMO SA LANCIMA 2.jpg
    TOMO SA LANCIMA 2.jpg
    58.6 KB · Pregleda: 150
  • SNJEG.jpg
    SNJEG.jpg
    55.1 KB · Pregleda: 140
  • P1020142.jpg
    P1020142.jpg
    59 KB · Pregleda: 142
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh