• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
T

tuaregr10

Guest
A daje znat docegaje doslo dalije pritisno kvacilo ili nekaj drugo koce znat bitno je to da sofer uspio iskocit joj neki smotan jbt .

a ev i mog tomaka malo se sunca :lol:

Pozdrav Samr 732 :fball:
Slabo to sunce nešto sja, prije će se Tomo smrznuti i smočiti nego malo "osunčati" :rolfer:. Vidim, kod vas snijeg dosta pada :mad:. Srećom kod nas ga nema ništa, a zadnji put je padao prije Nove godine :gitarist:.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
241
Pozdrav Samr 732 :fball:
Slabo to sunce nešto sja, prije će se Tomo smrznuti i smočiti nego malo "osunčati" :rolfer:. Vidim, kod vas snijeg dosta pada :mad:. Srećom kod nas ga nema ništa, a zadnji put je padao prije nove godine :gitarist:.

poz ma joj neznam treba sve u svoje vrijeme pa i snjeg da pada ovdje kodmene ima jedna planina mozdasi i cuo zove se VLASIC e gore ima snjega ido 100cm a dole u mom kraju 20cm cuper ja obozavam snjeg jos malo driftat sa tomom
 
T

tuaregr10

Guest
poz ma joj neznam treba sve u svoje vrijeme pa i snjeg da pada ovdje kodmene ima jedna planina mozdasi i cuo zove se VLASIC e gore ima snjega ido 100cm a dole u mom kraju 20cm cuper ja obozavam snjeg jos malo driftat sa tomom

Da, čuo sam za Vlašić :fball:. Kažu da tamo ima snijega do pola godine :roll:.
 

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
241
Da, čuo sam za Vlašić :fball:. Kažu da tamo ima snijega do pola godine :roll:.

ma takoje tamo iza maja u spiljama ima leda i snjega ozbiljno ali je sada moca bio sam neki dan zena oblak .

nauci maternji :madmana:

kosi sad ti ja tebe ineznam :rolfer:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
u nekim postovima ovdje nebi ni enigma pomogla....:finga:


evo ako nekome može pomoći.....napravio sam je sam ipak




mjere originalne su 200x60


evo i gotov proizvod, sad se samo čeka toplije vrijeme pa idemo u farbanje i stavljanje novih naljepnica

 
Posljednje uređivanje:
T

tomo 730

Guest
sto pricam slovenski malo a najvise naglaska sandaski i ucim turkes ,engleski sam ucio ma sve znam osim hrvatskog ...

to sve navedeno ti prolazi, još samo da koristis tipku SPACE na tastaturi, sve bi bilo ok. :scratch
 
T

tomo 730

Guest
tomo 730 sta mai .

heheh, samke, ti stvarno imas debele zivce, ovo sve govorimo za tvoje dobro, i za dobro onih koji citaju postove, jer je veoma teško skontat nekad sta si htio reci:gitarist:
 
S

svencek

Guest
pozdrav društvo evo čitam forum tomo vinković već godinu dana redovito svaki dan pošto i sam posjedujem dva tomo vinkovića .Evo sad za njih kupio okretač sijena panonija 160 pa ako neko ima dimenzije remenja i gdje ih se može kupiti bio bi jako zahvalan na informaciji.
 

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
948
heheh, samke, ti stvarno imas debele zivce, ovo sve govorimo za tvoje dobro, i za dobro onih koji citaju postove, jer je veoma teško skontat nekad sta si htio reci:gitarist:
Da, trebalo bi ipak malo više pozornosti posvetiti pravopisu i gramatici. Svjestan sam činjenice da smo uglavnom poljoprivrednici i nismo visoko školovani, ali zaboga, pa valjda svi znamo govoriti književnim jezikom. Kad napišemo post, pročitajmo što smo napisali pa ga tek onda pošaljimo. I moderatori bi se trebali malo više time pozabaviti.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Ako ja koji put ne pišem u vašem književnim jezikom, ja se ispričavam, ja se trudim koiko je moguče ali zna se da sam slovenac pa tako i nisam svestan koliko mi to uspjeva ali znajte da se trudim 100%.
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Da ne znam da si slovenac, jer po tekstovima kojim pises nikad ne bi posumnjo da si slovenac, dobro ti vladas ovom gramatikom .
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Ima li neko ko je pismen na ovom forumu ,,,,,:( pa da nas ispravlja , nepismene ili polupismene , ili da otvorimo novu temu PISMENOST , mislim da do sada nije bilo nikih problema i da smo se svi razumjeli . osim ono malo čirilice što je bilo , pa da nastavimo tako i dalje jer ipak smo se razumili :roll: ako ne onda da o ovome otvorimo novu temu :gitarist: jer bitno je da svi znamo što je TOMO VINKOVIČ a dalje čemo nekako prevoditi :drinkers: , bitna je VOLJA :heart:
 
T

tomo 730

Guest
Ako ja koji put ne pišem u vašem književnim jezikom, ja se ispričavam, ja se trudim koiko je moguče ali zna se da sam slovenac pa tako i nisam svestan koliko mi to uspjeva ali znajte da se trudim 100%.

petre ti si mila majka kakvih ima :partyman:
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
pozdrav društvo evo čitam forum tomo vinković već godinu dana redovito svaki dan pošto i sam posjedujem dva tomo vinkovića .Evo sad za njih kupio okretač sijena panonija 160 pa ako neko ima dimenzije remenja i gdje ih se može kupiti bio bi jako zahvalan na informaciji.[/QUOT

...pozdrav evo još jedan Goranin na forumu malo nas je al nas ima.ti imš grabljačicu a okretač je nešto drugo.ja imam panonija grablje pa ti sutra pročitam dimenzije od sva tri remena.a zašto ih trebaš mjenjati jesu pukil ili nešto drugo.

stravi neku sliku traktora i te grabljačice a imaš i temu PREDSTAVI SE pa napiši koju besedu o sebi tamo.

pozdrav!
 
T

Traktorist

Guest
Kućište upravljač ,prednje.

Pozdrav svima.
Novi sam na forumu i nedavno sam kupio TV 420 M.
Probao sam promijenit čahure na kućištu upravljača (znači one na kojima traktor giba). Izvadio sam ih van i na prvi pogled nisu toliko uništene iako se tomica na tom mijestu dosta klima (meni je izgledalo zrelo za popravak). Probao sam stavit vijke koji to sve skupa drže i sad kad protresem po rupi ,dolnji dio (naj do navoja) ima nešto lufta ,ne znam jeli to previše i ako netko zna koliki taj otvor trebao biti. Možda je sa rupom sve u redu ,mislim nije oštećena od skretanja i vožnji po rupama ili nekakvih vibracija. Ne znam jesam dovoljno jasan ,uglavno zanima me da li je to sve poderano i hoće li tebat nešto radit na rupama ili je normalno ako malo klima? Kada je sve bilo spojeno vidio sam kako dosta klima.
Evo toliko za početak ,hvala.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh