• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
T

Traktorist

Guest
Kako će ovo utjecat na daljnju vožnju ako samo stavim nove čahure i pritegnem?
Vidi se ovo oštećenje koje je nastalo zbog nečije nebrige ili lenosti.
 

Prilozi

  • 007.jpg
    007.jpg
    63.9 KB · Pregleda: 255

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Kako će ovo utjecat na daljnju vožnju ako samo stavim nove čahure i pritegnem?
Vidi se ovo oštećenje koje je nastalo zbog nečije nebrige ili lenosti.

s vremenom ces morati to sanirati ovako samo odgađas neizbježno!
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
pozdrav svim forumasima
zanima me dali bi TV 821 mogao na hidraulici nositi kontenjer od 900 l vode ?



Evo pa razmisli :) , a usput ak ga prekreče šprica od triso litara čim se zakrene volan ,,, hmmmmmmmmmmm :shock:



:gitarist:
 
Posljednje uređivanje:
T

Traktorist

Guest
s vremenom ces morati to sanirati ovako samo odgađas neizbježno!

koji je najlakši način za to napravit . koliko se ja razumijem u te stvari bez glodalice ili nekog drugog stroja neće biti ništa ili recimo navarit dio koji je poderan i lagano izbrusit brusilicom . kasnije ispolirat
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!
koji je najlakši način za to napravit . koliko se ja razumijem u te stvari bez glodalice ili nekog drugog stroja neće biti ništa ili recimo navarit dio koji je poderan i lagano izbrusit brusilicom . kasnije ispolirat

Nije to tako strašno, kako se opisuje i izgleda...zameni šta možeš, čaure, bolcne itd...
i Bog da te vidi...samo teraj...





Neg" zašto oteraste novog člana zvani @drax...u temi Prima tt traktori?
Lik je došao, i rekao svoje mišljenje o Prima tt...valja/nevalja


Znači došao nam je član, koji ima sve tri generacije traktora...pa ste ga napenalili u startu...bla bla bla, tra la la la...
Prvo ga Bager napenalio(a nema TV),,, pa mu krompir duva u krofnu...i čovek ubaci u drugu sporu:D...i ode...i na kraju @žuti zaključa temu............

A verovatno zna više od svih nas ovde prisutnih na forumu...:lol:

@drax - pozdrav i dobro došao!

pozzz joe!
 

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
948
Sramotno je da se neki tako ponašaju. Ako smo na forumu zbog zajedničkog interesa - promoviranja traktora Tomo Vinkovića i uzajamnog pomaganja oko rješavanja problema sa njima, onda bi bilo red da pokažemo barem toleranciju jedni prema drugima. Izražavanje drugačijeg mišljenja nije neprijateljstvo ni napad.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Neču ništ dodati , dovoljno sam revulucionario po forumu , ukazivao na propuste .
Tko umije shvatiče kako se ovdje radi , tko ne za njega nije ni bitno .
Ljepo je to kad nazoveš "lokalnog šerifa" koji počisti sve kaj si zasro..a u tome te podržavaju oni koji ne misle glavom .
Neki dan sam s jednim takvim napunio sandučić privatnim porukama ..kaže on ovako:
" puno je njih pricalo puknuti ,budala,nezna nista ,debil,glupan "
Ovo je samo dio citata , ostalo je pod opcijom "obriši"


Za sve druge opcije postoji Slobodni Hrvatski forum
 

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
241
Dobro jutro.

Evo onaj video uspio sam ga postavit ..[YThttp://www.youtube.com/watch?v=xbnZnBVPOec
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Nosač ralice

Evo ako nekome može pomoći u izradi vlastite ralice, ovo je nacrt moga nosača za tv 420...na brzinu je našvrakan u paintu,valjda će biti razumljiv...pozdrav svima:scratch



Uploaded with ImageShack.us
 
Posljednje uređivanje:

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
Pozdrav svim forumašima!!

Cijelo vrijeme pratim forum i redovito citam postove i ucim o tomeku... hehehe Nekidan sam nasao u kuci jedne stare nove pakne za tomu koji mi ionako jakoo loše koči pa bi ih htio promjeniti ..

Pa dali je itko imao iskustva s mjenjanjam da stavi koju slikic i da kakvi savjet ...

EH da na paknama ima 6 rupa pa da li su to rupe za vide ili zakovice??

Pozdrav play:supz:
 

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
Pozdrav svim forumašima!!

Cijelo vrijeme pratim forum i redovito citam postove i ucim o tomeku... hehehe Nekidan sam nasao u kuci jedne stare nove pakne za tomu koji mi ionako jakoo loše koči pa bi ih htio promjeniti ..

Pa dali je itko imao iskustva s mjenjanjam da stavi koju slikic i da kakvi savjet ...

EH da na paknama ima 6 rupa pa da li su to rupe za vide ili zakovice??

Pozdrav play:supz:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=MCpCkun2qxA[/YT]
 

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=MCpCkun2qxA[/YT]

Hahahaha ..sta bi najprije triba pokupovati 1000 kn ovog specijalnog alata ??

Nego znaš li da li se ope pakne pričvrščuju s zakovacama ili vijcima
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh