• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,466
Hahahaha ..sta bi najprije triba pokupovati 1000 kn ovog specijalnog alata ??

Nego znaš li da li se ope pakne pričvrščuju s zakovacama ili vijcima
Torband šarafi ( to su oni za daske šarafiti) bi bili po mjeri :axe:

E moj stejšen kloni se ti toga posla ako ni to neznaš. Inače ljepilo je prva liga za te poslove ..............
 

medimurec

Član
Tu od
26 Lip 2010
Poruka
418
pley,vjeruj mi ne treba ti nikakav specijalni alat za mjenjanje pakni,jedan srafciger i kobinirke,uglavnom...
nego reci mi dal ti imas komplet nove pakne ili sam obloge koje dolaze na pakne pa trebas stare skinuti i nove obloge zanitati na staru paknu?! nisi bas jasan sta bi ti inace radio sa zakovicama ili vidama!?:scratch
 

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
Muhanicarne zajebaji ...

pley,vjeruj mi ne treba ti nikakav specijalni alat za mjenjanje pakni,jedan srafciger i kobinirke,uglavnom...
nego reci mi dal ti imas komplet nove pakne ili sam obloge koje dolaze na pakne pa trebas stare skinuti i nove obloge zanitati na staru paknu?! nisi bas jasan sta bi ti inace radio sa zakovicama ili vidama!?:scratch

Zapravo neman pakne cijele nego samo ono crno što se na čelični dio stavlja i sad na njima ima 6 rupa(nisam siguran jel 6 ili više) i sd bi to valjda trebalo skinuti stare s metalnog dijela i pričvrstiti nove a ja neznam čime jre mi je striček nešt govorio da nezna jel tribaju vijci ili kakve zakovice ap vas ja to pitam ?
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

tomislave to ti se nita al mislim da idu neki mekši nitovi kao bakar ili tako nešto a bilo bi poželjno prije nitanja namazat ljepilom
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Namjerno nisam spomenuo slučaj mog pokojnog tasta, da me primofili ne bi rasčerečili. Htio sam se prvenstveno osvrnuti na nekulturu nekih forumaša koji ne priznaju drugačije mišljenje.

Žuti, ajd´otključaj temu "Prima" da razgovaramo o ovoj temi na pravom mjestu.

Tema " prima tt taktori " je zaključana da bi se spriječile daljnje bespotrebne rasprave i vrijeđanja . ( mislim da to netreba posebno naglašavati , i da ste svjesni toga )

Novi forumaš je napisao svoja iskustva sa traktorom " prima " a vi ste ga napali kao ose , samo zato što je on napisao da nije zadovoljan sa traktorom .

Neželim nikoga izdvajati kao većeg ili manjeg krivca , niti ću dozvoliti da vi međusobno optužujete jedni druge .

Sada je počela rasprava o primi u ovoj temi , i sad bi ja trebao zaključati i ovu temu :confused:

Da nebi došlo do toga , molim ljiepo , da se više nespominje prima u ovoj temi .

Svaki post koji bude na bilo koji način imao veza sa prima traktorima , i bude napisan u ovoj temi biti će obrisan .

Tema " prima tt traktori " će biti zaključana još koji dan


 
Posljednje uređivanje:

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

dobro ti je edo reko il navarit malo ako obloge još ima a nešpana ili nove;)a možda ih trebaš samo dobro očistiti jer ako si vozio po blatu pa ga nabilo unutra ???????
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
dobro ti je edo reko il navarit malo ako obloge još ima a nešpana ili nove;)a možda ih trebaš samo dobro očistiti jer ako si vozio po blatu pa ga nabilo unutra ???????


Kupi nove komplet, za tv 732 su ti recimo 260 kn original Prima.
 
S

susjed

Guest
Haubu tražim polovnu jer mi je ova skupa a jos je i plasticna i ne izgleda originalno ...


OK

Pa nemogu vjerovati da košta 960 kuna ova plastična pa to je stvarno previše. Da je negdje oko 500 kn onda ok ali ovako puno. Dobro da smo ušli u uniju pa će biti veća konkurencija ovim našim proizvođačima da ipak malkoc spuste cijene, a njima će biti bolje jer će moći spuručiti veće količine po manjim cijenama u zemlje Eu
 
S

susjed

Guest
zar mislis da ces doci do polovne jeftinije?
imam ja jednu zgnjecenu, planiram popravku i pripremu za farbanje.....nebih dao ispod 100€ (popravljenu)

procitaj oglas detaljno i obrati paznju na nosace


Zgnjecena, pa još vrijeme za plan oko popravka, pa farbanje. Iskreno tebi malo koliko ti se ponudi a tko kupuje puno. Mozda ti je isplativije ju ne popravljat, to je uistinu sve skupo dok popraviš. prava stvar je što koliko sam svatio nij eplastična pa mislim da vrijedi ako se složi kako treba. Pozdrav forumašima pozdrav kralju grofu
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Pa nemogu vjerovati da košta 960 kuna ova plastična pa to je stvarno previše. Da je negdje oko 500 kn onda ok ali ovako puno. Dobro da smo ušli u uniju pa će biti veća konkurencija ovim našim proizvođačima da ipak malkoc spuste cijene, a njima će biti bolje jer će moći spuručiti veće količine po manjim cijenama u zemlje Eu

Momci ak je skupo , ne kupujte ,,, ne bi ni ja dok se ne mora ,,,,,hmmm ...ali ako neko misli u EU kupovati bagatela ,,,, i još djelove za tomu ,,,,,,,,, što mislite koliko bi neko računao da vam napravi neki unikat limarije bez kalupa ,,, ili ovako koliko bi auto limar uzeo da od table lima napravi približno orginal haubu za dotićnu seriju ??? ko treba platiče i dobiti novu plastičnu haubu , a kvaliteta , pa da nije dobra ne bi ih stavljali ( zabranjena tema spominjanja ) i HITNER , NE SUMLJAJMO U IZDRŽLJIVOST nego kupujte prije nego PDV skoći :axe::axe:
P. S. samo još da dodam , ne reklamiram niti uzimam proviziju , čovjeka poznam da ga na ulici ne bih ni prepoznao :mrgreen:
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
ARNO, svaka informacija za TV-rezervne dijelove je poželjna.
Ko voli neka izvoli.:mrgreen:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh