• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

stjepko

Aktivni član
Tu od
15 Tra 2010
Poruka
225
Pozdrav svima!
Ako smijem primjetiti ova plava hauba za seriju 700 ne vrijedi ni 10 eurića.Ne mogu ni zamislit kako bi stajala kad se stavi na traktor sa ovako iskrivljenim nosačima. Nadam se da ću za koji dan imati vremena završiti svoju haubu te će biti i koja slikica radova na sastavljanju tomeka 420 ili 521 dok vidim koji motor raditi.
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
dali moze tomo vinković od 32ks raditi s frezom gramip AT20-170cm ?? :prayer:

u papirima ti pise od 28 ks traktor ali ak je teska zemlja ne preporucam ! radije uzmi 20/150
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,709
dali moze tomo vinković od 32ks raditi s frezom gramip AT20-170cm ?? :prayer:

dođi k meni, imam ja AT 185 pa probaj :mrgreen:
a tera ju vladimir od 25ks :supz:
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
dođi k meni, imam ja AT 185 pa probaj :mrgreen:
a tera ju vladimir od 25ks :supz:
onda moze i ovaj hehe,,,nekako mi izgledaju pre slabušne te freze,,,mozda me vara oko al nisu mi neke cvrstoce
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
dođi k meni, imam ja AT 185 pa probaj :mrgreen:
a tera ju vladimir od 25ks :supz:

a u kakvoj zemlji ?

onda moze i ovaj hehe,,,nekako mi izgledaju pre slabušne te freze,,,mozda me vara oko al nisu mi neke cvrstoce

evo dodi do mene po ljeti pa gledaj kako radi u svim polozajima uz brege i niz brege :blackeye a i nozevi su jeftini :lol:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
brane kojeg ti imas tomeka

821 i savrseno teram AT 20-100 s time da ja sam skinuo klizace s freze tako da ide do amena :D i noze sam nabavio za 25 kn kom bila neka luda akcija :shock:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,709
a u kakvoj zemlji ?

nije freza preslaba, moja radi i u mekoj zemlji i u ilovaku na brijegu jednako, ona je jednostavno takva jer u uputstvu njenom piše da nije za traktore jače od 45 ks...da joj ne naprave faćuka, ali traktori od oko 30 ks su dušu dali za nju i ona za njih...
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
nije freza preslaba, moja radi i u mekoj zemlji i u ilovaku na brijegu jednako, ona je jednostavno takva jer u uputstvu njenom piše da nije za traktore jače od 45 ks...da joj ne naprave faćuka, ali traktori od oko 30 ks su dušu dali za nju i ona za njih...

a gle ja sam u ilovači,kamenju,šodru,laporu uzmi kaj oces to ima pa dela ko zmaj a imali sused imal od ino brezice pa se osovina zvinula od nozeva vjerovatno nest udarila !
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,709
a gle ja sam u ilovači,kamenju,šodru,laporu uzmi kaj oces to ima pa dela ko zmaj a imali sused imal od ino brezice pa se osovina zvinula od nozeva vjerovatno nest udarila !

eeeeee, nemore tako, ili kardan s lamelom ili onaj s osiguračem koji pukne već kad se preoptereti, a kamoli da udara u nešto...nema direkt na frezu, to nije pametno!!!
 

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
zar mislis da ces doci do polovne jeftinije?
imam ja jednu zgnjecenu, planiram popravku i pripremu za farbanje.....nebih dao ispod 100€ (popravljenu)

procitaj oglas detaljno i obrati paznju na nosace

Cuj nije meni bitno jeli ona zgnjecena lako se ona drica nakita ispolira i pitura glavno da nije popucana i da izgleda originalno ...
 
T

Traktorist

Guest
Htio bi pitat nekog tko je mijenjao lamelu na TV 420 ,dali zna ili ima alat za centriranje i štelanje lamele. ako ima ili zna točne dimenzije bio bih mu jako zahvalan ,po tim dimenzijama bi dao napravit alate i onda na posao
 

vinogradnik

Član
Tu od
31 Lis 2010
Poruka
51
a gle ja sam u ilovači,kamenju,šodru,laporu uzmi kaj oces to ima pa dela ko zmaj a imali sused imal od ino brezice pa se osovina zvinula od nozeva vjerovatno nest udarila !

Ino Brežice nije nikada proizvodio freze ???
 

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
Htio bi pitat nekog tko je mijenjao lamelu na TV 420 ,dali zna ili ima alat za centriranje i štelanje lamele. ako ima ili zna točne dimenzije bio bih mu jako zahvalan ,po tim dimenzijama bi dao napravit alate i onda na posao
Ma ne treba ti nikakav alat za centriranje moze i od oka, a za stelanje izmeris paralelno koliko ima od bloka to druk-lezaja (mislim da je 20mm al nisam siguran), i prema tome nastelas capice minus 2-3 milimetra.
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Imam osječaj kao da si snimao cijelo vrijeme i čekao da stvarno proklizi da imaš unikatni snimak :mrgreen::mrgreen:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh