• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
241
a ova je slika pre snjega odradzivanje bukvica :supris:
 

Prilozi

  • P1000687.jpg
    P1000687.jpg
    85.3 KB · Pregleda: 170

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
a ev i mog tomaka malo se sunca :lol:

Samir kako ti to montiraš lance, dva na ljevu stranu a na desnu ništa?
Zbog čega to? Čini mi se da ti tako nisu od neke velike koristi.

PS
A snjeg? Kod mene ništa od njega. Gasimo suvu travu umesto da bude mir.
 

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
241
Samir kako ti to montiraš lance, dva na ljevu stranu a na desnu ništa?
Zbog čega to? Čini mi se da ti tako nisu od neke velike koristi.

o dobro jutro ma jesu ba jer mi je prikolica propala do osovine desna strana ko dzubreluka pa da ispravimga da vam ljevo cupa i tako sam samo i izeso bio sam stavi nazad obadva ali nepomaze pasam skino zadnji desni stavi na prednji ljevi
ovoje nasip pa mekano .
 

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
241
PS
A snjeg? Kod mene ništa od njega. Gasimo suvu travu umesto da bude mir.[/QUOTE]

a steta pogledaj ove lipote


a daje sada kotebe voliki snjeg valjalobi a da nemas zgrtalice biolobi snjega i previse mozda a vidis ja koji neam zgrtalice kodmene ima snjega sve naopako
 

Prilozi

  • moj-tomo-731-foto_10744305_12719525_15647005.jpg
    moj-tomo-731-foto_10744305_12719525_15647005.jpg
    33.1 KB · Pregleda: 160

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
U pravu si, Tomo čeka spreman- naoružan u garaži. Ralica je na njemu, lanci zakačeni na ralici da budu pri ruci ali vidiš kod mene sve zaleno. Jučer sam malo vozijo lož drvo u kuču, bilo sunčano vrijeme pa iskoristijo to za taj posao jer mi je več bila rupa u gomili drva koje sem pre zime spremijo. Tako sed Toma opet čeka na koji posao. A dobro može bit još svašta jer smo tek u prvom mjesecu pa snijeg može pasti uhuhu još...

PS
A slika koju si stavijo, dobra jeli? Tad se moj Toma nardijo dobro hehe.
 

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
241
U pravu si, Tomo čeka spreman- naoružan u garaži. Ralica je na njemu, lanci zakačeni na ralici da budu pri ruci ali vidiš kod mene sve zaleno. Jučer sam malo vozijo lož drvo u kuču, bilo sunčano vrijeme pa iskoristijo to za taj posao jer mi je več bila rupa u gomili drva koje sem pre zime spremijo. Tako sed Toma opet čeka na koji posao. A dobro može bit još svašta jer smo tek u prvom mjesecu pa snijeg može pasti uhuhu još...

PS
A slika koju si stavijo, dobra jeli? Tad se moj Toma nardijo dobro hehe.

ma ba dobre sve slike tvog tomaka a tvoji slika imam dosta cak i izradzeni u albumu mislim slike i to super tomak nemogu ja svog sredit kad uvjek ide na nemoguca mjesta a i necuvase sto jest jest mnogo ore freza kosi kupi a svega toga daleka mi suma 15 kilometara od mog mjesta i tako svake godine ista prica .
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
A ljepo to ako si si posložil album, neka si.

Inače ne sekiraj se ako se ti ne sija Toma, ti samo gledaj da sve ispravno radi i to je to.
A dobro, mojeg sam obnovijo kad sam ga kupijo a sad isto dobije koje znakove uticanja vremena na njega. A i na mene utjiče vreme :rolfer::rolfer:
 

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
241
A ljepo to ako si si posložil album, neka si.

Inače ne sekiraj se ako se ti ne sija Toma, ti samo gledaj da sve ispravno radi i to je to.
A dobro, mojeg sam obnovijo kad sam ga kupijo a sad isto dobije koje znakove uticanja vremena na njega. A i na mene utjiče vreme :rolfer::rolfer:

ma nezelim dase sekiram ni 1% pa trudim se da bude sposoban za opustenu voznju ane da razmisljam nekaj deseto .
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

e samire od kad to bosanci govore ˝kaj¨ja sam isto rodom iz bosne (DERVENTA)al još nema kaj nekaj ha haa šala nemoj da se ljutiš na zemu:drinkers:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

a šta ja znam di je on sve lutao i gdje je našao ženu.ja sam svoju bosanku našao u minhenu pored toliko švabica
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
a šta ja znam di je on sve lutao i gdje je našao ženu.ja sam svoju bosanku našao u minhenu pored toliko švabica
Kako bi reko Edo Maajka: SVE SAMI STRANCI A SVI BOSANCI :gitarist:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh