• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

vtrbovi3

Član
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
88
Otpustiti 6 vijaka zatim lagano izbiti osovinu sa ležajem pazeci da se ne osteti brtva i da se po kucistu semeringa ne naprave ostecenja,skinuti ležaj radpcigerom da bi se moglo skinuti kuciste od duraluminija gdja se stavi semering ako je brtva ostecena zamjeniti je i namazati masom za brtvljenje.
picture017zg.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
picture019jo.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
picture020f.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

e još da si me pozva da vidim kako to sve izgleda...
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
Za oranje vinograda mi netreba dublja brazda, dovoljno samo da okrene zemlju da mogu lakše frezat..
ok to sam i pretpostavio jer ja sa 730 orem 30 cm jednobrazni pa kada je ledina nejde bas glatko sa malim gasom. podrivač je bolji i efikasniji.
 
T

TomoZeković

Guest
ok to sam i pretpostavio jer ja sa 730 orem 30 cm jednobrazni pa kada je ledina nejde bas glatko sa malim gasom. no zar za tako nesta nije bolji podrivač?

Za svoj stari traktor TV-420 sam imao podrivač, al kod nas su ljudi naučili da im se vinograd ore sa trobraznim plugom i to je to. Neželi niko sa podrivačem.
 
D

drax

Guest
Za svoj stari traktor TV-420 sam imao podrivač, al kod nas su ljudi naučili da im se vinograd ore sa trobraznim plugom i to je to. Neželi niko sa podrivačem.

ja orem vinograd s trobraznom plugom s tomom 523 a isto tako i s primom. Ako ti nije problem prebacivanje preko grane mogu ti se raspitati u Stocu . Čovijek drži i nove i polovne.:fball:
 
T

TomoZeković

Guest
ja orem vinograd s trobraznom plugom s tomom 523 a isto tako i s primom. Ako ti nije problem prebacivanje preko grane mogu ti se raspitati u Stocu . Čovijek drži i nove i polovne.:fball:

Malo mi je zeznuto to priko grane.. :?
 

vtrbovi3

Član
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
88
vidio sam istu sliku na njuskalu?? sta ih prodajete?

Neznam šta da ti odgovorim,ima blizu nas jedan 731 sa orginalnim hidr.volaom u odličnom stanju pa tko od nas dvojice stigne prvi prodati svoga tomu ide po 731,premda će nam biti teško i meni i gorskom odvojit se naših tomeka,ali bože moj čovjek u životu uvijek gleda da ide na bolje,jel tako
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
plavi se ne prodaje jer takvog vise nema a da je sve u super stanju.a jos kad stavim volan ihhhuuuuhhhhuuuuu
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
pozdrav društvo ovo je slika moga tome 420 i slika tome 730 od našeg člana gorski

lijevi je traktor od Vanje definitivno:)....barem zaključujem po tome koliko sam ga ja viđao dok sam znao dole dolaziti:prayer:
 

vtrbovi3

Član
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
88
evo par slika moga prvog tome serije 500 i sadašnjeg serije 400 i slika mene i goranskog



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

bili smo pozvani na testiranje malog tome sa prednjim utovarivačem,prijatelju je bilo dosadno ove zime i evo ga restauriran toma+ utovarivač koji diže 300 kg bez problema testirano...



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

nsamanic

Član
Tu od
8 Ožu 2010
Poruka
57
problem

trebao bi pomoć oko rastavljanja freze za tomu tv-95!!!
moram izvuć bočne osovine koje drže noževe da mogu izvuć osovinu koja pokreće tanjurasti zupčanik jer je oštećena!!1

usput ako neko ima kakav radionički priručnik dobro bi mi došao!!!
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
trebao bi pomoć oko rastavljanja freze za tomu tv-95!!!
moram izvuć bočne osovine koje drže noževe da mogu izvuć osovinu koja pokreće tanjurasti zupčanik jer je oštećena!!1

usput ako neko ima kakav radionički priručnik dobro bi mi došao!!!

prolistaj malo unatrag....nedavno smo jednom forumašu o tome pisali


evo da ne tražiš
http://www.poljoprivredni-forum.com/showthread.php?t=16178&page=1418

http://uploading.com/files/a2ff41fm/Freza+tip+Tv+77-95-120.pdf/
 
Posljednje uređivanje:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh