• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

frenky

Član
Tu od
22 Ruj 2011
Poruka
107
zašto gaziš ovu nepokošenu travu:scratch obično se kosi u smjeru kazaljke na satu tako da ti traktor uvijek ide po pokšenom o onda ne gaziš nepokošenu travu.

A uzeo si mi riječi iz usta,taman sam htio postat kad eto tebe
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,066
zašto gaziš ovu nepokošenu travu:scratch obično se kosi u smjeru kazaljke na satu tako da ti traktor uvijek ide po pokšenom o onda ne gaziš nepokošenu travu.

A uzeo si mi riječi iz usta,taman sam htio postat kad eto tebe

hahaha to sam skužio tek kada sam stavio slike na forum pa gledam koja sam budala a jbg nisma se sjetio bilo je jos jako rano pa nisam radio na 100% kapaciteta.

Već pokupljeno...nemam živine pa mi netreba suho...





Sad se vide tragovi....lošeee,lošeee učim na greškama
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,770
sljedeći put bit će ti još teže pokosit to kaj je polegnuto po zemlji, zato ti je sad najbolje to popravit tako da imaš čistu zemlju
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
Naučit će on to jos je jako jako mlad!popravit ce on to bitno je da ima volju a tada se sve nauči.neki njegovih godina ne znaju ni da upale traktor a kamoli da sa njim kose.samo napred i polako nadam se da si zezao za ono da najbolje kosi u trećoj brzoj.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,066
sljedeći put bit će ti još teže pokosit to kaj je polegnuto po zemlji, zato ti je sad najbolje to popravit tako da imaš čistu zemlju

Evo uspjeli ste me nagovorit da odem popravit...ne samo da sma popravio nego sam i jos dalje nastavio kosit...

Naučit će on to jos je jako jako mlad!popravit ce on to bitno je da ima volju a tada se sve nauči.neki njegovih godina ne znaju ni da upale traktor a kamoli da sa njim kose.samo napred i polako nadam se da si zezao za ono da najbolje kosi u trećoj brzoj.

Eh da je i neko stao u moju obranu

3. brzina = druga spora
multiplikator na brzim brzinama......mislim da je mislio na ovo

bravo :D meni je glupo govorit brza spora....ovako je lakše i logičnije..







Baš mu dobro stoji kosa :D
 
M

merso

Guest
ako mi može neko pomoći,trenutno na TV821 gume su 7,50x16 sa proširivačima u planu sam zamjene sa novim gumama.Je li pametnije ostaviti iste ili nabaciti 6,00x16 i koja je razlika za sam traktor
 

vtrbovi3

Član
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
88
Aranj

Pomoć-----zna li tko prodaje li se gdje aranj iliti zaštitni luk od 700 serije.nebi ga radio sam nego hoću da je sve na njemu oriđiđi:supz:
 
G

GROF

Guest
., odgovor, mišljenje, daje se.-

ako mi može neko pomoći,trenutno na TV821 gume su 7,50x16 sa proširivačima u planu sam zamjene sa novim gumama.Je li pametnije ostaviti iste ili nabaciti 6,00x16 i koja je razlika za sam traktor


., lip TI pozdrav novi forumašu merso!, dobro nam došal! ...

., po pitanju gum za tvog tomu?, odluka je na samome tebi!., sve je pametno ako je čovik sretan!? ...

., tvoj tome, tv-821 u orginal verziji ima manje gume, 600x16 i nima produžetaka - takozvane; kruti produžetak osovina., sa manjim gumami je; sporiji, niži, uži, ušpićan, ... po meni malo ružan., sa većim gumami je; stabilniji, širi, brži, ... po meni lipši., ... ., veći promjer gum i proširivači nemadu apsolutno nikakovog opterećenja za prenosnike ili za motor., ono malo ča je?, to je zanemarivo.-

., lip pozdrav svim forumašima, aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
Posljednje uređivanje:

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
ako mi može neko pomoći,trenutno na TV821 gume su 7,50x16 sa proširivačima u planu sam zamjene sa novim gumama.Je li pametnije ostaviti iste ili nabaciti 6,00x16 i koja je razlika za sam traktor

Care nemoj mnogo kemijati, ono sto na stroju stoji u orginalu je najbolje , samo ti stavi iste gume i tjeraj narednih deset godina !
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
Mogu komotno vece gume jer serija 800 ima sve jednake šasije tako da to ne moze skoditi a traktor ce biti puno stabilniji i lijepsi naravno.
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Mogu komotno vece gume jer serija 800 ima sve jednake šasije tako da to ne moze skoditi a traktor ce biti puno stabilniji i lijepsi naravno.

U svakom slučaju uzmi u obzir i cijenu. Ove od 7.5 su dosta skuplje..:supris:
 
C

cesmina

Guest
tv 821 pomoć

pozdrav

tomica je 821
problem uzbrdo mi se počeo gušit-vuko je prikolicu sa 500kg tereta inace to vuce ko beba.
kad sam doso na ravno stao i gledam bacio ulje oko filtera,stavim ga u 1 brzu a on krene u rikverc???stavim ga u rikverc on krene naprjed??i tako 3 puta nakon toga normalno ide naprjed i u rikverc.Ulje hidraulike mi je puno skoro do vrha a nalio sam 2 prsta manje??od kud se vratilo ulje ??Koje ulje da mu stavim u mjenjac i u motor?? i koliko.
Prijatelji Trebam sa njim radit nebi htio da mi crkne pommmagajte


Hvala vam

pozdrav
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
pozdrav

tomica je 821
problem uzbrdo mi se počeo gušit-vuko je prikolicu sa 500kg tereta inace to vuce ko beba.
kad sam doso na ravno stao i gledam bacio ulje oko filtera,stavim ga u 1 brzu a on krene u rikverc???stavim ga u rikverc on krene naprjed??i tako 3 puta nakon toga normalno ide naprjed i u rikverc.Ulje hidraulike mi je puno skoro do vrha a nalio sam 2 prsta manje??od kud se vratilo ulje ??Koje ulje da mu stavim u mjenjac i u motor?? i koliko.
Prijatelji Trebam sa njim radit nebi htio da mi crkne pommmagajte


Hvala vam

pozdrav

motor: ina s3
mjenjač : hipenol

 
Posljednje uređivanje:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh