• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
posto brisete i toliko ste pametni da vređate sve formuse koji su tu duze od vas recite ko je organiziral okupljenje i ko je sposoban za tko nesto ?
a sad brisite ako ocete !:evil:
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!
gdje se rezervni dijelovi ,kao auspuh ,prekidaci i ostali za TV 822 mogu u hr kupiti??? AKo se zaletim prema sjeveru hr.???
LP
TONI :)
Što se tiče prekidača svetala, taj originalni je od zastavinih vozila!
Imaš tu 4 žice - dve za poziciju, a druge dve za farove!
ništa extra...

još mi uvijek nejde u glavu zašto je tomo vinkovič propal
http://www.youtube.com/watch?v=syvrEWpaePQ&feature=player_detailpage

http://www.youtube.com/watch?v=jBl2ddBkGrw

Inače vidim u zadnje vreme da se mnogo interesiraš za TV...da nećeš možda jednoga u svoj dvor?:partyman:


posto brisete i toliko ste pametni da vređate sve formuse koji su tu duze od vas recite ko je organiziral okupljenje i ko je sposoban za tko nesto ?
a sad brisite ako ocete !:evil:

pihhh...opet sam nešto propustio...:madmana:

pozzz joe!
 
N

Nito

Guest
Pozz svima, kosio sam 2 sporom, inace nasao sam radilicu od zetor 2511, iste duzine broja rupa i oblika, pa cemo probati, sto se svjetla tice ,cini se da je do prekidaca, kada sam odspojio jednu zicu od njega uglasila su se, to se pretpostavljam moze nabaviti u primi???

Evo par slicica:

fotografija1212.jpg


fotografija1215.jpg


fotografija1217.jpg


;)

LP
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
@Nito - a joooj prelep ti je TV...:prayer::supz:
Jesi možda stavljao H sijalice u farove?
Da ti zbog toga nije crko prekidač?
Ako jesi, onda trebaš i rele povezati u strujni krug rasvete!
 
N

Nito

Guest
@Nito - a joooj prelep ti je TV...:prayer::supz:
Jesi možda stavljao H sijalice u farove?
Da ti zbog toga nije crko prekidač?
Ako jesi, onda trebaš i rele povezati u strujni krug rasvete!

Ne znam nisam ni gledao koje su sijalice,nisu pregorile,tako da ih nisam dirao otkako sam ga uzeo :) dobar je, zadovoljan sam, nego one moje plugove,prepoznaje li itko,ofarbani su pa nisam oznaku nasao,lose se vidi...
fotografija1162.jpg


fotografija1161.jpg


:)
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Sa ove slike što si sad postavio, i tako mi izgleda u farovima da nisu obične sijalice, nego veće snage.
Trebaš to proveriti pre nego što staviš drugi prekidač, da ti nebi i njega stopio u skorije vreme.
A što se tiče pluga...hmmm neznam, rekao bi da je samo kačenje ručni rad, al nisam siguran!
Uglavnom izgleda dobro, i meni se lično sviđa.
Kad ga budeš probao, javi kako radi 8)

pozzz joe!
 
N

Nito

Guest
Koje su orginal sijalice?

Ne znam plug jos dobro nastelovati, treba mi duzi toplinger ,nisam uspio previse ga odignuti, a vidjet cemo,jos sam ja na pocetku :)
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Za taj prekidač od zastave, nebi trebao ići jače od onih klasičnih sijalica 40/45W!

Nego zaboravih te pohvaliti za Roll Bar...fino izgleda, samo malo previsoka ili mi se samo čini
No nema to ni veze, nego da te pitam: šta ćeš staviti sa gornje strane, i kad staviš javi rezultate - kako se ponaša na vibracije?
Jest da tvoj nebi trebao imate tolike vibracije kao TV818 sa 1cilindrom, al me interesuju rezultati.
Hvala unapred...
pozzz joe!
 
Posljednje uređivanje:

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
posto brisete i toliko ste pametni da vređate sve formuse koji su tu duze od vas recite ko je organiziral okupljenje i ko je sposoban za tko nesto ?
a sad brisite ako ocete !:evil:

brane prijatelju ko te to tako naljutio....nisam u toku al vidim da nešt smrdi.....pozzz:supz:
 

DejoJe

Novi član
Tu od
1 Velj 2010
Poruka
20
Trebam savet. Kod TV 523 meraci ulja u prednjem i zadnjem diferencijalu nisu iste duzine. Kako bi trebalo da bude koji gde ide jer je kod mene bilo kraci napred a duzi pozadi onda imam pozadi vise ulja a napred malo a kad zamenim onda je ok. Da nije predhodni vlasnik pomesao merace. Hvala unapred.
 
N

Nito

Guest
Za taj prekidač od zastave, nebi trebao ići jače od onih klasičnih sijalica 40/45W!

Nego zaboravih te pohvaliti za Roll Bar...fino izgleda, samo malo previsoka ili mi se samo čini
No nema to ni veze, nego da te pitam: šta ćeš staviti sa gornje strane, i kad staviš javi rezultate - kako se ponaša na vibracije?
Jest da tvoj nebi trebao imate tolike vibracije kao TV818 sa 1cilindrom, al me interesuju rezultati.
Hvala unapred...
pozzz joe!

Pozz, a nije previsok rollbar,ok je za mene,mislim naruciti po mjeri ceradu onako mi se cini najbolje...

bio si u pravu za sijalice, h7 su,promijenit cu ih i prekidac....

A za oranje i ostalo vidjet cemo...

LP

toni
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
Koje su orginal sijalice?

Ne znam plug jos dobro nastelovati, treba mi duzi toplinger ,nisam uspio previse ga odignuti, a vidjet cemo,jos sam ja na pocetku :)

ako ne nabaviš utege nećeš vući taj plug nešto lagano ili si nađi jednobrazni ,snage ima samo nema težine taj traktor....a i to ti je original plug od tome ima jedno 20 godina ja imam taj plug samo malo prerađen jer to kompčanje koje ti sad imaš sa zakretanjem otkinulo nekoliko puta ....
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
Trebam savet. Kod TV 523 meraci ulja u prednjem i zadnjem diferencijalu nisu iste duzine. Kako bi trebalo da bude koji gde ide jer je kod mene bilo kraci napred a duzi pozadi onda imam pozadi vise ulja a napred malo a kad zamenim onda je ok. Da nije predhodni vlasnik pomesao merace. Hvala unapred.

nije ništa pomješano...tako mora biti
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
tako je ;)
e da...i obavezno dotoči ulja naprjed koliko ti ga nedostaje
 
Posljednje uređivanje:

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
DejoJe nisam siguran a nemogu sad ić na traktor provjeravat al znam da u prednji ide 8 litara ulja a u zadnji 6.......to je sigurno al budem sutra provjerio gdje je koi al mislim da je kod mene naprijed duži al provjerim pa ti javim:partyman:
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
izgleda da nisam osoba od povjerenja...hehe ma krača ide spreda,volio bi da netko to potvrdi,ne zbog mene,nego da ne zbunimo čovjeka :)
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
izgleda da nisam osoba od povjerenja...hehe ma krača ide spreda,volio bi da netko to potvrdi,ne zbog mene,nego da ne zbunimo čovjeka :)

He he , možeš mislit kakvo će stanje zateći pri provjeri koja je kraća,a koja duža...8)Potrošiće se koja litra ulja.:drinkers:
 
N

Nito

Guest
ako ne nabaviš utege nećeš vući taj plug nešto lagano ili si nađi jednobrazni ,snage ima samo nema težine taj traktor....a i to ti je original plug od tome ima jedno 20 godina ja imam taj plug samo malo prerađen jer to kompčanje koje ti sad imaš sa zakretanjem otkinulo nekoliko puta ....

Pozdrav, hvala na savjetu,

imam utege za zadnjim kotacima, znaci trebao bi i na prednje??? Koje marke su ovi plugovi, kojom brzinom vi ste orali sa njima?
Kroz skorz tvrdu ledinu i suhu ga je vukao 30m bez problema,samo mi se prednji plug zabijao preduboko...
Sada ako imate savjeta?

Inace koji jednobrazdni preporucate?

LP
TONI
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Pozdrav Toni.
Tvoj plug je jednostavno naštelat (ima sve) vreteno za nagib, kotač dubine...
Očito imaš prekratak topling.:drinkers:
fotografija1161.jpg
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh