• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Nedavno od toga sreo sam auto i imao je napis snimanje, bilo je nešto i montirano na njemu, sigurno kamere. A sad se baš pitam gde je to bilo :scratch i nemogu se sjetit :madmana:. Pa da onda pogledam dal me snimijo, dal je bilo to to?
 
T

tuaregr10

Guest
Nedavno od toga sreo sam auto i imao je napis snimanje, bilo je nešto i montirano na njemu, sigurno kamere. A sad se baš pitam gde je to bilo :scratch i nemogu se sjetit :madmana:. Pa da onda pogledam dal me snimijo, dal je bilo to to?

Da, da, na tom autu su montirane kamere koje snimaju sve u krug - 360° :shock:.
 

capo1508

Novi član
Tu od
4 Velj 2011
Poruka
23
gume za tv

Da nije na plaži:confused:
He he, pala c romkinja u vodu i viče:
Po-magajteeee, po-magajteee neeznam da se kupam.:rolfer:

poštovani članovi foruma molim vas da mi kažete gdje su u Hrvatskoj najpovoljnije gume za tv 730 ,750x16,ili ako netko ima dvi polovne gume za prodati dobro bih poslužile pošto izvlačim drva iz šume po kamenitom terenu,ljepi pozdrav i molim za brzi odgovor pošto mi jr hitno.pozzzz
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Nedavno od toga sreo sam auto i imao je napis snimanje, bilo je nešto i montirano na njemu, sigurno kamere. A sad se baš pitam gde je to bilo :scratch i nemogu se sjetit :madmana:. Pa da onda pogledam dal me snimijo, dal je bilo to to?

ako je jedan od ovakvih onda je.....malo smo off topic ali jbg

 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,201
Malo je, ali kaj je tu je.
Inače snimalo se i s ovim


A ovakve su ipak ljepše oku nego one od prije. Barem meni :rolleyess:

GOOGLENASLOVNA567.jpg
 
T

tuaregr10

Guest
Malo je, ali kaj je tu je.
Inače snimalo se i s ovim


A ovakve su ipak ljepše oku nego one od prije. Barem meni :rolleyess:

Na ovoj slici su dva najljepša TV - a na forumu koji su uhvaćeni na Google street view - u :lol:!!!!!!!!!!!!!!
 

tv 732 A

Član
Tu od
31 Ožu 2012
Poruka
138
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=WTw19BO91d4&feature=[/YT]


evo i ja sredi malčer i koristi isprobano, jedino ga nisam ofarbao prije upotrebe, još nešto, kada sam postavio radio na tomicu, neko je komentarisao da se neće čuti od rada mašine pa vidite kako se čuje muzika, sve naj pozz
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Ima, dobro da si se sjetio.:madmana: Ovaj naš bi polupao svu ciglu.:roll:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
evo i ja sredi malčer i koristi isprobano, jedino ga nisam ofarbao prije upotrebe, još nešto, kada sam postavio radio na tomicu, neko je komentarisao da se neće čuti od rada mašine pa vidite kako se čuje muzika, sve naj pozz[/QUOTE]

svaka čast kolega..malčer mlati dobro a i muzika se čuje oldlično:supz::supz:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699


Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.

us



Uploaded with ImageShack.us

ovo se juče izoralo...kod krompironje kamen a kod mene panjevi ,žile,kuruzovina ....ma katastrofa za orat al tomo je to sve savladao bez problema ....danas bi trebao posijat tretikal a sutra lijepo odmarat:partyman:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!

@tomo - Milina jedna orati zemlju kad je pun korenja...:lol:
Jednom sam orao baštu, gde je povađen vinograd. Ono odozgore lepo poravnato grabuljama, ali kad sam pustio plug...samo čupa korenje i zapinje, zaustavi traktor...totalno sam se iscimao...

pozzz joe!
 

tv 732 A

Član
Tu od
31 Ožu 2012
Poruka
138
Postavio bi on da nije bio lijen da slika to sve kad je radio :lol:

ma nisam ba lijen, nego vidite da muku mučim oko postavljanja video klipa i opet neuspije :x
 
Posljednje uređivanje:

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Pozdrav svima!

@tomo - Milina jedna orati zemlju kad je pun korenja...:lol:
Jednom sam orao baštu, gde je povađen vinograd. Ono odozgore lepo poravnato grabuljama, ali kad sam pustio plug...samo čupa korenje i zapinje, zaustavi traktor...totalno sam se iscimao...

pozzz joe!
e joe i mene je iscimalo pravo al se posao opet odradio...danas sam posijao tretikal al jedva sam stigao...stalno neke druge obaveze:supz:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh