• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
T

tuaregr10

Guest
1. Ako ti je trošak tokarenja mali onda- tokari.
2. Ako te ne muči izgled i zadovoljan si da stoje vani onda- podloži.
3. Ako ti je trošak za tokara veliki i muči te izgled ako stoje vani onda jih baci nazad na odpad, kasiraj kilu za kilu i tako napravi gubitak jer si ti platijo više:rolfer:

Naravno ovo treče uzimaj za šalu :blackeye i uzmi u obzir samo prvu i drugu varijantu. Izvini ali morao sam se malo pošaliti. :)

PS
Mislim da se bude tokarilo.
Kakve su ove gume Tautus, vjerovatno dobre?

Gume nisu "Tatus", nego Taurus, krivo si pročitao jer se slabo vidi :weedman:! Ta marka guma je dosta poznata, pa je vjerovatno i dobra :).
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Meni se činilo da bi trebale bit Taurus ali kad sam pogledao Joeve slike izgledalo mi je da piše Tautus :rolleyess:

Tomo420
Ovo ti je baš dobra fora, sad si dokumemtiran, dokazano da imaš TV, dokazano da stalno šarafaš po njemu :lol:
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!
Hahahaha ne mogu vjerovat da od svih bena baš mene uslika za ovaj Google street view...i to još na djelu:p

Hahaha...koja si ti lik, ovo da si hteo milijun puta... nebi ti uspelo:lol:
Sad si svetski čovek...extra
Šta ti je momenat, neverovatno...8)

pozdrav joe...da bilo je zajebancije al ništa strašno...tanjurasti je ok kao i kućište....otišla su 2 satelita i 1 planetar....danas otišao kod jednog majstora mog prijatelja i on to povadi van i stavi druge i jedan ležaj na kućištu i to sve 300 kn(oko 40 eura)....sutra ću ja polagano sve vratit na mjesto i piči dalje...

Uh, dobro je...ustvari nije dobro, al moglo je i biti gore!
Sretno ti sklapanje...
A što se tiče utega, podmetnuću podloške i teraj

Meni se činilo da bi trebale bit Taurus ali kad sam pogledao Joeve slike izgledalo mi je da piše Tautus :rolleyess:

Izvini @petre, bio sam napisao i odgovor za gume, al sam nešto zezno i sve mi se pobrisalo, pa ajd ponovo kucaj ceo text i promaklo mi!:(
Jest gume su Taurus made in Hungary, one su bile na njemu kad sam kupio.
Do sad nisam nikakvih problema imao sa njima.
Imaju par posekotina sa strane, pa sam bio skeptičan da će se širiti i pući, ali da kucnem u drvo, za sad je dobro.
Još se nisu pojavile one sitne pukotine kad je guma ostari, tako će trčati još nekoliko godina.

živi bili...
pozzz joe!
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Meni se činilo da bi trebale bit Taurus ali kad sam pogledao Joeve slike izgledalo mi je da piše Tautus :rolleyess:

Tomo420
Ovo ti je baš dobra fora, sad si dokumemtiran, dokazano da imaš TV, dokazano da stalno šarafaš po njemu :lol:

da:lol: srećom pa tu nisam ništa šrafao nego sam taman vario one "zupce" na papučice-pedale....
Dobro da me nije ulovilo gdje u kakvoj "delikatnoj" situaciji hehehe

@ joe
Eto vidiš...to je možda jedini tomo ulovljen da pozira na svijetu :)
 
Posljednje uređivanje:

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
i ja mislim da je to jedini tomo koi pozira al bar će svi vidjeti pravu makinu:supz::supz:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,378
Hahahaha ne mogu vjerovat da od svih bena baš mene uslika za ovaj Google street view...i to još na djelu:p


možeš ih tužiti ili prijavit sliku pa te izbrišu na sliki a kak si to našo :rolfer::finga: a kaj se tomi desilo :lol:
 
Posljednje uređivanje:

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
ni mu se niš desilo...tu su samo u pitanju bile dorade
točnije ovo:

dsc01664xu.jpg
 
Posljednje uređivanje:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh