• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
:cry: i nije bas za hvalenje

ha haa nije baš kapitalac al je dobar bar tako su lovci pričali međusobno...ja se u to baš ništ nerazumim....men je čak i žao jelenka al mene se nije pitalo:partyman:
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Dobio, džabana:p ko ima kakav podatak.........:?:
20132301_z.jpg

20132299_z.jpg
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
e kolega ja ti neznam ništ al sam siguran da ćeš ti to već negdje upotrebit :supz:
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Od cjepača, bio još 6KW trofazac, ebga teško vući.
Mislio da ko napiše protok itd...:axe:
 

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
Bome bas je!! Ja sam isto vozio i svinje i srne i jelene ali nikad ovakve primjerke,bilo je svinja od 200 kila,a ne ovoga

Mislio sam...zao me za jelena, koji kyrac ubiti zivotinju i to bas jelen za zadovoiliti svog kurca?
a tomica moze i 50 lovaca da povuce bez problema
 

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
945
Mislio sam...zao me za jelena, koji kyrac ubiti zivotinju i to bas jelen za zadovoiliti svog kurca?
a tomica moze i 50 lovaca da povuce bez problema
Nema ti što biti žao jelena. On je samo hrana isto kao pile ili svinja.
 
N

Nito

Guest
Dobra vecer svima :)

Evo nakon malo dorada na plugu prema savjetima cijenjenih clanova foruma , postavljam video drugog oranja, na snimku se ne vidi ,ali je u duetu sa IMT 539 od mog ujaka,uz njegove savjete, podesilo se sve,i on kaze da je to ok...

pa procijenite,orano je u 2 sporoj, sada naravno otvoreni smo za daljnje savjete :)

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=HOc64p3JxJM&feature=[/YT]

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=mCaSHs76vP4&feature=[/YT]

LP

TONI
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pozdrav dečki!
Treba mi hitno jedna mjera pa ako neko ima prilike da mi izmjeri bio bi mu jako zahvalan za taj podatak.
Radi se o traktoru PE 18 i treba mi mjera- dubina rupe u koju se namjesti ležaj konusnog vretenastog zupčanika. Slike če više pojasniti.

20146051.jpg


20146052.jpg


Sređujem neku havariju od menjača pa mi taj podatak hitno treba. Inače ja mogu na ovome kučištu izmjerit ali ono je napuknuto i zbog pukotine mjera neče biti tačna. Ako neko ima kod kuče to kučište pa da izmjeri, molim ljepo.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh