• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
@fireman - Malo sam pregledao u katalogu, i ove slike uporedio...i relativno mi je jasno!
Nego taj bezglavi vijak me buni?
Na prvoj slici se vidi i vijak za osiguranje ležaja, ako dobro vidim sa slike to bi trebalo biti?
Jel taj vijak samo tako zavrnut, spusti se ispred onog bačvastog (22207) ležaja, i nedaje mu da se izvuče iz ležišta?
Malo mi čudno neko rešenje osiguravanja, zar nije mogao neki seger?
Mora postojati neki razlog, zašto je tako odrađeno?

Hvala puno...
pozzz joe!
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
He he. Ovaj rukavac na sliki je več nabavljen.
Za mene! 8)


E imas stvarno sreće a i drago mi je sta si ga nabavio,ma nisam ja htio komentirati ona zavarena uha jer sam sumljao da ti nećes imati mira dok ne nadješ orginalni i da je to samo privremeno.moj susjed je to slomio i vario više puta i to kod dobrih majstora no bezuspješno stalno puca .
 
Posljednje uređivanje:

BaTeK

Član
Tu od
20 Pro 2008
Poruka
302
Opet ču imati raditi.

samo da neče biti snega............

To sem kupio

20309660.jpg

20309725.jpg



Tako da čem imati bremze od TV 420 i hidravlične ruke od TV 731.
Da se nebom više zajebavavo sa štelanjem bremz na TV 418.

Pozdrav Batek
 
O

oseloth

Guest
Koje ulje preporučavate za TV522. Staro klasično ulje nikakve sintetike nove
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Opet ču imati raditi.

samo da neče biti snega............

Tako da čem imati bremze od TV 420 i hidravlične ruke od TV 731.
Da se nebom više zajebavavo sa štelanjem bremz na TV 418.

Pozdrav Batek

He he, imat ćeš traktor 718.:p
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
E imas stvarno sreće a i drago mi je sta si ga nabavio,ma nisam ja htio komentirati ona zavarena uha jer sam sumljao da ti nećes imati mira dok ne nadješ orginalni i da je to samo privremeno.moj susjed je to slomio i vario više puta i to kod dobrih majstora no bezuspješno stalno puca .

Za sad ne mjenjam ništa nek stoji kak je pa da vidim dal drži rad od majstora. Ako pukne neki dan onda odmah u remont. 8)
 

panci lj

Član
Tu od
11 Stu 2012
Poruka
263
eeeee jos malo pa gotovo ili tek počinje
 

Prilozi

  • felge.jpg
    felge.jpg
    43.8 KB · Pregleda: 230
  • tegovi.jpg
    tegovi.jpg
    36.9 KB · Pregleda: 341
  • felga.jpg
    felga.jpg
    43 KB · Pregleda: 234

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
@panci lj - pa ti stvarno radiš u plasteniku...ja reko zezaš se, heheh:lol:
aaauu dobar si, nema šta...
ajd pa srećno sa daljim radovima...:partyman:

pozzz joe:weedman:
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Pozdrav svima....jel mi može netko sliknuti onaj jack koji ide iz ručice žmigavaca...interesira me raspored žica.....potrgale su mi se žice i sad ih idem zalemit a neznam točno kamo ide koja....hvala unaprijed
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
Pozdrav svima....jel mi može netko sliknuti onaj jack koji ide iz ručice žmigavaca...interesira me raspored žica.....potrgale su mi se žice i sad ih idem zalemit a neznam točno kamo ide koja....hvala unaprijed

hladno je i mrak pa sam uspio nesta snimiti ako je to to ako nije rješićemo bez brige žuta strelica ti je kabel sa ručice žmigavaca.:scratch
 
Posljednje uređivanje:

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
nebu niš od te slike pomoći,al hvala na trudu...kod mene su dvije bijele,jedna žuta i 5 crnih žica....ove bijele i žutu sam skužio al ove crne nebi bogu pospajat ....tako da mi sad samo svjetla rade
 

tv 732 A

Član
Tu od
31 Ožu 2012
Poruka
138
pozdrav svima

evo da vam pokazem a mozda ste i gledali tomo kako balira [YT]http://www.youtube.com/watch?v=Wl7zL1BZFew[/YT]

samir, de mi reci koja je balirka marke ili broja ili neku karakteristiku o njoj da bih ja mogao sebio tražiti da kupim za svog tomicu a da mu nije preteška odnosno preveliko opterećenje. Dalje kojom se brzinom i brzinom kardana balira te jesuli "paprene" na cijeni.
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Imam ja zapisano, tj. nacrtana šema veze od prekidača do utikača!
U principu boje nebi trebalo da te bune, ako imaš instrument za ispitivanje...
Inače i te crne nisu totalno crne, neg imaju tanku uzdužnu šaru na sebi neke druge boje radi razlikovanja(koje se obično loše vide dok se ne prebriše)
Kod mene su žice:
5crnih (stim da je samo jedan potpuno crn)
2bele (jedna je belo/crna)
1žuta

Proveri ostale žice, dali imaju neku drugu boju na sebi, ili su samo klot crne?
Ako imaju šare onda bi to trebalo biti isto.
jer bele i žuta se poklapaju - kratko i dugo svetlo
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
nebu niš od te slike pomoći,al hvala na trudu...kod mene su dvije bijele,jedna žuta i 5 crnih žica....ove bijele i žutu sam skužio al ove crne nebi bogu pospajat ....tako da mi sad samo svjetla rade

ovo su orginal žice koje su bile sa ručicom znači nisu nigdje blinkane(prespajane) kod tebe se onda moralo nešta na novo spajati kada imaš toliko crnih žica svi džekovi su isti mislim imaju iste boje žica ako su orginalni barem bi trebalo tako biti.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh