• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
hmm, ako cilindar nije dvoradni ,,, onda sa druge strane mora imati odzračnik da ne stvara vakum ,,, a ako gumica propusti ,,, tada kroz odzračnik baca i ulje ,,,, bar tako mislim ,,, ali ako si ti imao takav problem onda i znaš o čemu pričaš ,,, nebitnio , u svakom slućaju treba od nečega krenuti u provjeri ,,, vjerojatno se bude znalo što je bilo ,,,, jer kubik pjeska teži oko 1,5 tone a za 2,5 tonsku prikolicu to ne bi smio biti problem podići ;)

Ne cilindar nije dvoradni, već original kako je i bio na prikolici. Mislim da će cilindar dolje i u rastavljanje (što je već jednom i bio kad se zaglavio) i promjena gumica mu ne gine, jedini problem je kako i gdje nabaviti gumice jer kod nas toga provjereno nema...
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
je ali ako preljeva komore u cilindru onda niti ne dize jer istovremeno dize i spusta

Pa naravno da je tako kako kažeš ali treba vidjeti dali su te gumice u cilindru problem ,treba sve redom pregledati sve o čemu smo pričali.
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585

Probat ću skinuti cilindar i zamjeniti gumice, premda...neznam... :(
Probano je i s većim gasom, učinka nekog nema....[/QUOTE]



Prije skidanja cilindra ja bi probao ako je moguće prikopčiti na nečiji traktor pa vidjeti kako se ponaša jer što kažeš ,,,grehota je rastavljati a treba naći i orđiđi djelove a možda je cilindar OK :oops:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
e da što kaže arno najbolje prije raskopavanja oprobati na drugoj prikolici.može ti bit i brza spojka.kažeš da si mijenjao nove a ove nove baš i nisu nešt.jer kad spoiš ako ne otvori dovoljno onda neide ni ulje dovoljno.ja sam kod mene navario sa co2 na onaj vrh na muškoj spojki i sad je ok..dakle ili provjeri na drugoj prikolici ili provjeri spojke pa onda dalje:prayer:
 
T

tuaregr10

Guest
pozdrav svima.,

tomo opet po starom razvlacenje stajskog dzubriva :drinkers:


i nakraju malo kupanje:partyman:

Pozdrav Samir_732 :arrow:
Dobar ti je ovaj "miniwash" sa zadnje slike, s kojim si prao prikolicu :lol:. "S njime" je najbolje prati tanjuraču: samo uđeš u vodu s traktorom, spustiš hidrauliku, provezeš se malo naprijed - nazad i čista :finga:.
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Da malo ohladim sa Tomicom željezničarom.:lol:
20373457_z.jpg

20373459_z.jpg
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
He he,:p ove slike nemaš, uh pardon to nisi ti...
20367702_z.jpg

20370380_z.jpg
 
Posljednje uređivanje:

mando

Član
Tu od
17 Stu 2009
Poruka
194
Mislim s hidraulikom nemam nikakvih problema, sve radi ok, jedino kad je tako kakav veliki teret onda neće prikolica iskipat, sve ostalo radi...

Meni je bi isti problem,proklizi mi je pojas.Manju težinu je kipalo bez problema a veću nikako.
Pa probaj obratit pažnju na remen dok kipaš
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
Meni je bi isti problem,proklizi mi je pojas.Manju težinu je kipalo bez problema a veću nikako.
Pa probaj obratit pažnju na remen dok kipaš

Serija 7 nema remen hidtaulike vec je pumpa direktno spojena... :)
 
Posljednje uređivanje:

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
241
He he,:p ove slike nemaš, uh pardon to nisi ti...
20367702_z.jpg

20370380_z.jpg

pozdrav svima .,

i srecna nova 2013 godina

ssucur ja nisam ali traktor je pa skoro isti ko moj a ovaj je od mog kraja i ovu balirku je platio 4000 km i jako je zadovoljan sa njom :drinkers:
 

tv 732 A

Član
Tu od
31 Ožu 2012
Poruka
138
Pozdrav prijatelji, sretna vam nova godina, i malo zabave. Novogodisnja "pronađi razliku" igra, Pronađite 8 razlika na dole navedenoj slici, bez dijeta.

picture.php
 

BaTeK

Član
Tu od
20 Pro 2008
Poruka
302
Pozdrav prijatelji, sretna vam nova godina, i malo zabave. Novogodisnja "pronađi razliku" igra, Pronađite 8 razlika na dole navedenoj slici, bez dijeta.

picture.php

Levi ima kutiju za alat
Levi ima registrički broj
Desni ima klasični volan
Levi ima servo volan
Oba imata drugačne višino zadnje hidravlike
Sedež za voznika
Desni skriva v boji od radenske rakiju :p
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh