• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Pozdrav prijatelji, sretna vam nova godina, i malo zabave. Novogodisnja "pronađi razliku" igra, Pronađite 8 razlika na dole navedenoj slici, bez dijeta.

Desni ima prljave gume,:oops:naljepka nije origi,;)desni je veći od lijevog.:toimonster::rolleyess:
 

tv 732 A

Član
Tu od
31 Ožu 2012
Poruka
138
pa šta da Vam kažem pametni forumaši, svaka čast, pozz

nisam mislio na gume da su prljave, al je i to jedan +, a što se tiče visine isti su oba baš kao blizanci, jedino još ovo ima:

user35840pic19271336415.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
Pitanje, da li netko zna gdje ima I koliko stoji ovakav jedan sat za tomu, znacu koji ima beojac radnuh sati I okretomjer?
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
kutija za alat
tablica
naljepnica
volan
klema od akumulatora
ručica od reduktora
boca od mineralne
drugačiji utezi
;)
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
Pretpostavljam da ga nisi pljeskario prije nego što si ga farbao ili?
jesi ga oprao s ćim prije šprickita?
 

domo

Član
Tu od
2 Velj 2012
Poruka
33
Pretpostavljam da ga nisi pljeskario prije nego što si ga farbao ili?
jesi ga oprao s ćim prije šprickita?

nije pjeskaren, ali mjesta gdje je bio hrdav su slajfana.
opran je s mafrom i s razredivacem prije samo farbanja i nije stavljan sprickit nego temeljna
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
Aha, ova siva je temeljna, a nije sprickit... A dobro. Koliko slojeva ai farbe stavio
 

VranicD

Član
Tu od
24 Lip 2010
Poruka
193
Evo jedan dobar Tomek sa jako lijepom kabinom :)

[yt]http://www.youtube.com/watch?v=kO3MKefcyAc[/yt]
 
M

Mesko

Guest
Evo jedan dobar Tomek sa jako lijepom kabinom :)

[yt]http://www.youtube.com/watch?v=kO3MKefcyAc[/yt]

e drug moram stvarno komentarisati ovu kabinu jesil ti licno kabinu radio ili je tvornicka samo je odradena muski kao u orginalnom stilu svarno nemam rijeci svaka cast nisam je bolje i ljepse vidio na tomi odkako znam za njih,zamiolio bih te ako bi mogao snimiti vise snimaka ili slika o kabinu da je vidimo i u unutrasnost kabine i rad kako je napravita u svakom slucaju dajem 5 ocjenu za kabinu
 

Postar

Aktivni član
Tu od
23 Stu 2012
Poruka
221
Jako lep tomo sa ovakvom kabinom,do sad sam video sve neke ruzne kabine na tomi,al ova mu pase ekstra. Jel se otvara zadnje staklo?

Sretna svima nova godina,zivi bili,sve najbolje :)
 

Postar

Aktivni član
Tu od
23 Stu 2012
Poruka
221
Hvala tomo,imas dobro oko,ja vise gledao ralicu nego samu kabinu hehe :)
Nazalost kabina mi ne vrsi nikakav posao,jer imam vocnjak pa ne bi mogao TV proci zbog grana,ali zimi stavis kabinu zakacis ralicu i milina :)
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Ako nema pante-šarke, teže se otvara.:lol:
20376480_z.jpg

20376481_z.jpg

20376476_z.jpg

Ova je dobra.
20376520_z.jpg

20376521_z.jpg
 
Posljednje uređivanje:

vtrbovi3

Član
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
88
Super:finga:Sad možeš i na Grobnik.;)

Za početak svima sve naj za novu godinu,svaka čast na ljepo obavljenu poslu pogotovo čestitke za zaštitni luk super je ispao,čitam često forum al slabo komentiram ima većih stručnjaka kojima ovim putem zahvaljujem puno pomognu pisajući i komentirajući,uhvatio sam se gadnog posla zna naš forumaš gorski on često dojde nadgledati posa kada bude kompletan obećajem da ću staviti video ili bar album jel sve radove slikam evo slikice
prednjidio2.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
novepakneobaleajaobasem.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
tomovinkovisredina.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
ravnanjehaube.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
noviarafipakneleajiseme.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
obnova2.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]Druge slike će biti na proljeće jer nemam godišnjeg a iz noćne mi se baš neda šarafati štreka izmori čovjeka.na tomi ide sve novo od najmanjeg šarafića sve je dokumentirano do sada.zasat promjenjeno 9 ležaja,bezbroj brtvi šta bakrenih šta papirnatih,5 semeringa,sredina komplet ide na reparaciju pa ako znate kojeg dobrog majstora slobodno pišite,pakneservo volan komplet repariran pjeskarenje itd itd ....................................budete vidjeli
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh