• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
p1010357a.jpg

Ljepo napravljeno nema što drugo reči. Zaštita ti je extra! ;)

http://poljoprivredni-forum.com/member.php?u=35925Vtrbovi3
Al si se uvatil posla, do sad sve 5, samo tako teraj dalje ima da se preporodi. :p

Aco 93
Aaaaa bacaš se u posao, ne možeš ti biti na miru, hehe. Barem u zimi mogal bi zabušavat koji dan ;)

A da ne zaboravim, malo kasno ali nije još prekasno
SRETNA NOVA GODINA, želim svim forumašima!
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Ma ko orginal.:p

He,he, Lukavo-dali je propalio ili rezao.:roll:

20379362_z.jpg

Mislim da se bušilo? :lol:

Joe
Dali skidaš ti tu zaštitu ponekad sa traktora? Čini mi se da si tako imao u planu?

Ma nemoj se zajebavat sa tom skidanjem/stavljanjem :roll: , posječi grene na vočkama na cca 2 metara od poda i mir, hehe :p :lol:

Danas sam zaradio plav nokat i skoro napravio štetu i od sada samo gledam i ništa ne diram heheheheh Iskreno malo je previše precizan vtrbovi3 bi da je sve kao kad je izašao iz tvornice stalno nešto novo nadje kao i to treba napraviti kada je već rastavljen.

Mogu ti ja uslikat moj nokat na srednjem prstu desne ruke. Zaradijo ga na remontu od Tome PE-18. Ali nema krize.
Kako ti je več Aco 93 rekao, to ti spada zajedno u posao hehe, tako da ne kukaj i uhvati se posla hehe. :rolfer::rolfer:
 
Posljednje uređivanje:
M

Mesko

Guest
interesna fotka, video sam negde ovaj motokultivator u oranje.
Vidi se da je home made, svaka cast na onog ko go napravio.
Meni interesirak kako dize plug, mora da je na mehanicki nacin...

zdravo od meske za ovaj koltivator imas ga na yutub kako ore samo ga potrazi i naces jer sam ga ja licno gledao i rucno dizre plugove a koliko sam mogao vidjeti da netreba neka snaga velika da ih digne to sve odradiva preko prenosnih mali poluga koje dizu velik teret kao kad oseravljivas tocak i koristis vecu polugu da bi koristio manje snage a stvarao veci otpor na silu teze na vijak koji ide preko kljuca okastog eto toliko pozz
 

panci lj

Član
Tu od
11 Stu 2012
Poruka
263


Sve za pet samo tako,ali mi tu nesto nestima?
Kad pogledam slike svaki puta se upitam a gdje je tu sadržaj iz gajbica(PIVA)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Sve za pet samo tako,ali mi tu nesto nestima?
Kad pogledam slike svaki puta se upitam a gdje je tu sadržaj iz gajbica(PIVA)

He he-:p ti kao da nisi čuo za razređivač, potrošilo se.:drinkers:
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
:rolleyess::axe:
p1010391ue.jpg

Lijepo kad nemaš prašine, ambrozije kiše i blata.
 
Posljednje uređivanje:

domo

Član
Tu od
2 Velj 2012
Poruka
33
:rolleyess::axe:
p1010391ue.jpg

Lijepo kad nemaš prašine, ambrozije kiše i blata.


ma nije to još gotovo... ide sad po rubu vodonepropusna traka - guma i onda pleksiglas da se vide osigurači
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
ma nije to još gotovo... ide sad po rubu vodonepropusna traka - guma i onda pleksiglas da se vide osigurači

svaka ti čast dečko :supz:sve pohvale javim ti se na pp
 

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
Sve pohvale za ovaj odličan rad. Za ovakvo nešto treba prvenstveno imati dobre živce i dosta strpljenja. LP
 

samed1972

Član
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
602
kupio sam kosu za tv 818 pa me interesuje da li moze kardan da se upali i radi dok traktor stoji u mestu ili samo radi dok ide ?
 

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
kupio sam kosu za tv 818 pa me interesuje da li moze kardan da se upali i radi dok traktor stoji u mestu ili samo radi dok ide ?

U mene je TV 730, i može kardan da radi u mjestu. Nemogu ti sa sigurnošću reći 100% da taj može, ali ja mislim da može.
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
kupio sam kosu za tv 818 pa me interesuje da li moze kardan da se upali i radi dok traktor stoji u mestu ili samo radi dok ide ?

moze vrtiti i na mijestu stavis u brzu ili sporu ili rikverc brzinu i mjenjač izbacis iz brzine !
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Joe
Dali skidaš ti tu zaštitu ponekad sa traktora? Čini mi se da si tako imao u planu?

Ma nemoj se zajebavat sa tom skidanjem/stavljanjem :roll: , posječi grene na vočkama na cca 2 metara od poda i mir, hehe :p :lol:
Da da...skidam je svaki put kad radim u voćnjaku, 5 min posla...nije strašno
A ako posečem grane na 2metra, biće otežano branje:lol:

e drug moram stvarno komentarisati ovu kabinu jesil ti licno kabinu radio ili je tvornicka samo je odradena muski kao u orginalnom stilu svarno nemam rijeci svaka cast nisam je bolje i ljepse vidio na tomi odkako znam za njih,zamiolio bih te ako bi mogao snimiti vise snimaka ili slika o kabinu da je vidimo i u unutrasnost kabine i rad kako je napravita u svakom slucaju dajem 5 ocjenu za kabinu

Pozdrav @Mesko!
Jel ja to dobro vidim, ili mi se čini da si stavio zarez :lol:


kolika je duzina ovog muškog djela i dali se može cijela sredina serije 800 ugraditi na seriju 700 mislim dali bi odgovaralo da se ništa ne doradjuje.:scratch

Malo slika vara, i izgleda da je dugačka, a dužina je svega 220mm.
A nebih ga mogao pripasati na seriju 700, totalno je drugačija, i mislim da nevredi mučiti se oko toga.

kupio sam kosu za tv 818 pa me interesuje da li moze kardan da se upali i radi dok traktor stoji u mestu ili samo radi dok ide ?

Može da radi kardan dok stoji traktor!
Na reduktoru izbiraš jednu od opcija brza/rikverc/spora(tako će se i kardan okretati), a menjač da je u neutralnom položaju!
 

samed1972

Član
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
602
moze vrtiti i na mijestu stavis u brzu ili sporu brzinu i reduktor izbacis iz brzine !

hvala kolega .:)

Da da...skidam je svaki put kad radim u voćnjaku, 5 min posla...nije strašno
A ako posečem grane na 2metra, biće otežano branje:lol:



Pozdrav @Mesko!
Jel ja to dobro vidim, ili mi se čini da si stavio zarez :lol:




Malo slika vara, i izgleda da je dugačka, a dužina je svega 220mm.
A nebih ga mogao pripasati na seriju 700, totalno je drugačija, i mislim da nevredi mučiti se oko toga.



Može da radi kardan dok stoji traktor!
Na reduktoru izbiraš jednu od opcija brza/rikverc/spora(tako će se i kardan okretati), a menjač da je u neutralnom položaju!

hvala kolega .:D
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
domo vidim na rezervaru imaš po mom plovak za gorivo al nevidim sat.....il još nije gotovo il je u planu kasnije:supz:
 

domo

Član
Tu od
2 Velj 2012
Poruka
33
domo vidim na rezervaru imaš po mom plovak za gorivo al nevidim sat.....il još nije gotovo il je u planu kasnije:supz:

Nažalost nema sata...ovo je od aprilie mjerač ulja i pali se samo kad padne ispod određene granice... Zato imam na tabli dvije lampice jednu od nulja a drugu za naftu... Nema mjeta na tabli još i ta tu uricu :supz:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh