• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
pozdrav svima

dalije ovo pukotina ili sam neka prljastina :partyman:



Uploaded with ImageShack.us

Svaka čast na zapažanju, tebi se izgleda ništa nemože skriti, a da li je pukotina neznam, ako je, ne bi bilo dobro. Vjerojatno je neka travka ili nešto slično.:rolleyess:
 
B

bacsku

Guest
Svaka čast na zapažanju, tebi se izgleda ništa nemože skriti, a da li je pukotina neznam, ako je, ne bi bilo dobro. Vjerojatno je neka travka ili nešto slično.:rolleyess:

ako malo bolje pogledate bogami vekika je ta pukotina i to na više mesta
treba ga zavariti i nema ga više
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Što vam postavi sliku,:?: mislio sam da ćete gledati kako je čovjek napravio rezervoar, a ne pukotine i rupe.:shock:
Opasniji ste od onih na tehničkom pregledu.
 
B

bacsku

Guest
Što vam postavi sliku,:?: mislio sam da ćete gledati kako je čovjek napravio rezervoar, a ne pukotine i rupe.:shock:
Opasniji ste od onih na tehničkom pregledu.

ja sam imao pukotinu na kućište ventilatora i nisam obratio mu nikakvu pažnju, pa na kraju morao da ga zavarimo
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Našao sam na PIK ba, tvoje korisničko ime, da se ne raspituješ za ovaj stroj, s slika, da nisi mušterija? Lijepo izgleda bilo bi to prava atrakcija za provozat, a kamoli zakačiti nešto od priključaka. pozz.
Ne, samo me zanima koji je tip tomice. Takvog još nisam vidio.:rolleyess:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
He he, nećeš moći pod orahom piti pivo, dok on ore sam.:p:roll:

[YT]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_c0slWzw93M[/YT]

Ahahaha :lol:, da sam samo imao prilike vidjeti tebe posle snimanja, ima da se nasmijem do suza jer si tračao za njim ko lud ;).
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Ahahaha :lol:, da sam samo imao prilike vidjeti tebe posle snimanja, ima da se nasmijem do suza jer si tračao za njim ko lud ;).

Nisam (tračao-trač=obrekovanje) ali jesam trčao, nije bilo strašno.:p:roll:
 
Posljednje uređivanje:

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Prijatelju, izvini zbog grešeke, ups :roll:, greške u pisanju. Neznam odkud mi upadaju ta slova :lol:. I da, mislijo sam na trčanje i ti to dobro znaš, hehe. Ali isplatilo ti se trčati jer je video dobar ;).

Najbolji video u oranju sa TV je definitivno od Joekiki :supz:
Taj me uvijek nasmije jer pored glavne uloge koju igra TV ima i ulogu koju odigra i snimatelj :lol: za kojeg mislim da je po srcu i pomalo humorista, barem ponekad na mene napravi takav utisak.
Nije taj video nešto novo na forumu ali možda za neke i je.

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=hS3YKDFutjk[/YT]
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Eb.š grešeke važno da se razumijemo......
He, lako je njemu on ima parcelu dugu od Kikinde do Banatskog Velikog Sela,
to je npr. Ljubljana-Kranjska Gora.:drinkers:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
:lol: :lol: :lol: :lol: Ti kažeš lako???
Pa čovjek umire da to izore, a šta kad tek dođe sjetva i te zajebancije pa da sve drži u najboljem redu. On se naradi, juhuhu. Šteta mi ga je, da se nebi istrošijo.

He he :lol:, ti uspoređivaš put iz Ljubljane do Kranjske Gore. Ko ide iz LJ u KR. Goru taj ide uživat ;) a ne raditi.

PS
Malo šale nikad ne šteti. Pozdrav tebi u Ljubljanu!
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
He he, samo mora pazit da mu traktor ne sleti preko horizonta.:lol:
Tek tamo vidiš da je zemlja okrugla.:rolfer:
Jedan moj Bosanac brao žito i zaluto, našli ga u Rumuniji.
Kaže nije imo orjentir, ni brdo ni drvo.
 
Posljednje uređivanje:

crni100

Član
Tu od
8 Sij 2013
Poruka
162
Pozz.svima evo sad sam se uclanio,sve pohvale za ovaj forum ima dosta korisnih informacija. Planiram kupiti tomo vinkovic 732 interesuje me od kada do kada se proizvodio i dali je je 732 bolji i jaci od 731 i 730.Sad trenutno imam motokultivator bertolini 314/7 god.1997 sa pogonom na prikolici i stroj je zaista dobar al nemoze ozbiljno orati,ima svoj plug al to je onako za nesto manje.Dali je je za 15 duluma oranja godisnje dobar izbor tomo 732?
 
Posljednje uređivanje:

Postar

Aktivni član
Tu od
23 Stu 2012
Poruka
221
Ne znam koliko je 1dulum ari, al sa svojim 522,radim vise od 50ari godisnje oranje,pa prskanje,prasacenje....uglavnom moze raditi dosta samo sto je sporiji. Neki rade sa Tomom i po 2hektara.
 

crni100

Član
Tu od
8 Sij 2013
Poruka
162
Ne znam koliko je 1dulum ari, al sa svojim 522,radim vise od 50ari godisnje oranje,pa prskanje,prasacenje....uglavnom moze raditi dosta samo sto je sporiji. Neki rade sa Tomom i po 2hektara.

1 dulum=10m x100m ili 1000m2
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
Pozz.svima evo sad sam se uclanio,sve pohvale za ovaj forum ima dosta korisnih informacija. Planiram kupiti tomo vinkovic 732 interesuje me od kada do kada se proizvodio i dali je je 732 bolji i jaci od 731 i 730.Sad trenutno imam motokultivator bertolini 314/7 god.1997 sa pogonom na prikolici i stroj je zaista dobar al nemoze ozbiljno orati,ima svoj plug al to je onako za nesto manje.Dali je je za 15 duluma oranja godisnje dobar izbor tomo 732?

Dosta je puta govoreno o tim razlikama prelistaj malo forum nedavno sam pisao magli o tome.svi traktori koje spominješ imaju motor od 30 konja u 730 je lombardinijev telijanski a ugradjivao se i u 731 a u 732 je DNB-21 maj Beograd koji je radjen po licenci isto odličan.731 i 732 su izvedbom isti i imaju bolje izvedene kočnice, rezervari su im razdvojeni i drukčije ruke hidraulike drugih bitnih razlika nema.a dali je tomo dobar izbor ovisi o terenu po kojem oreš.po tvome 15 duluma je negdje kao jedno i pol nogometno igralište a to za tomu nije problem ,mislim da se serija 700 počela proizvoditi 1977 do 1988.
 
Posljednje uređivanje:

crni100

Član
Tu od
8 Sij 2013
Poruka
162
Dosta je puta govoreno o tim razlikama prelistaj malo forum nedavno sam pisao magli o tome.svi traktori koje spominješ imaju motor od 30 konja u 730 je lombardinijev telijanski a ugradjivao se i u 731 a u 732 je DNB-21 maj Beograd koji je radjen po licenci isto odličan.731 i 732 su izvedbom isti i imaju bolje izvedene kočnice, rezervari su im razdvojeni i drukčije ruke hidraulike drugih bitnih razlika nema.a dali je tomo dobar izbor ovisi o terenu po kojem oreš.po tvome 15 duluma je negdje kao jedno i pol nogometno igralište a to za tomu nije problem ,mislim da se serija 700 počela proizvoditi 1977 do 1988.

Teren koji orem ima ponegdje nagiba al zemlja nije pjeskovita laka je orati a orem drugim rjecima 15 000 m2
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh