• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

senad75

Član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
64
Pozdrav Senade, predstavi nam se malo za pocetak

Da se predstavim zovem se Senad živim u semizovcu 15 km od sarajeva radim kao električar u elektroprenosu BiH oženjen .... interesuju me tomice i kanim nabaviti jednog dvoumim se izmedzu 420 i 523 pa bi značila vaša pomoč oko izbora jeli osjetno bolji523 od 420
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Pozdrav,

Recite mi da li netko pokušao uvesti Tomo Vinkovića recimo iz SLO i koja je procedura?

Ima netko šprancu ili možda to radi uslužno?

Jer kod nas cijene da prostite su k..... Mislim kaj delaju prekupci i prevaranti to je koma...

Najbolja fora je da su na njuskalu jedni te isti traktori za atmosferske cijene godinama... a oni s normalnim cijenama se odmah prodaju.... samo treba čekati kad uleti ako prekupac nije brži
Sačekaj koji mjesec. (EVROPA):lol:
http://www.avto.net/_TOVORNA/ad.asp?ID=6830177
http://www.avto.net/_TOVORNA/ad.asp?ID=6814859
 
Posljednje uređivanje:

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
Pozdrav,Recite mi da li netko pokušao uvesti Tomo Vinkovića recimo iz SLO i koja je procedura?Mislim, gore su cijene Vinkovića duplo jeftinije:

Nisu duplo ali su dosta jeftiniji ,strpite se do sedmog mjeseca to nije daleko.

Da se predstavim zovem se Senad živim u semizovcu 15 km od sarajeva radim kao električar u elektroprenosu BiH oženjen .... interesuju me tomice i kanim nabaviti jednog dvoumim se izmedzu 420 i 523 pa bi značila vaša pomoč oko izbora jeli osjetno bolji523 od 420

Mala ti je tu razlika gotovo nikakva šta se tiče rada .523 je teži pet kila i ima 21 konj ima malo veći promjer i hod klipa a 420 ima 18 konja razlika je samo u motorima LDA820 i LDA100 sve ti je drugo isto bitnije je u kakvom su stanju traktori.Ja sam imao 420, 15 god i ima u njemu i previše snage s obzirom na težinu ali ako ćeš imati npr cjepač drva onda je bolji 523 a i kod frezanja je malo jači.Kupi ti seriju 700 ako već možeš birati.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Nisu duplo ali su dosta jeftiniji ,strpite se do sedmog mjeseca to nije daleko.

I onda kakva bude procedura na granici? kontrolirali budu samo osobne dokumente, ali ne i robu ili kako?

Odzvonilo bude prekupcima, najinteresantnija je Italija i Francuska, cijene Pasquali, Ferrarri, Goldoni itd . koje pariraju TV-u su znatno niže...oni koji su bili tamo znaju o čemu pričam, nisam mogal vjerovat kad sam prolazil pa je bila autocesta zatvorena radi velike nesreće te su nas skidali kroz neku selendru koja je imala veliku halu tog željeza tipa kupi-prodaj, vlasnik neki lokalni kombinat ili tak nekaj... najveći je jedino problem da neznaju nijedan strani jezik osim svojeg
 
Posljednje uređivanje:

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Ja kad idem u Italiju i Austriju, nema nikog na granici. (nema granice):gitarist:
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
I onda kakva bude procedura na granici? kontrolirali budu samo osobne dokumente, ali ne i robu ili kako?

Koliko ja znam carina se ukida ja mislim da da se nece ništa kontrolirati jer na carinama više neće biti nikoga.E sada dali će to krenuti baš sa prvim sedmim to ćemo vidjeti ali po ovom neće.evo mrga pa malo pročitaj http://www.eu-referendum.hr/eu_i_mi/101_30.html
 
Posljednje uređivanje:

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Da se predstavim zovem se Senad živim u semizovcu 15 km od sarajeva radim kao električar u elektroprenosu BiH oženjen .... interesuju me tomice i kanim nabaviti jednog dvoumim se izmedzu 420 i 523 pa bi značila vaša pomoč oko izbora jeli osjetno bolji523 od 420
Tu je to negdje. (Samo da nije s.eban):shock:
20366615_z.jpg
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
ha haa ssucur......danas sam baš malo gledao te na slovenskom oglasu i vidim tog tomu...znam da mi je od nekud poznat al nisam skužio do sad....inače gledam i pik:lol::lol:
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
Čim budete članovi EU nema više granične kontrole ni pasoša ni robe ,strpise malo, pa kupi pa nosi

Hehehehe bit će dobro za nas šta smo blizu granice iako mislim da će se cijene izjednačiti.
 
T

tomo 730

Guest
Da se predstavim zovem se Senad živim u semizovcu 15 km od sarajeva radim kao električar u elektroprenosu BiH oženjen .... interesuju me tomice i kanim nabaviti jednog dvoumim se izmedzu 420 i 523 pa bi značila vaša pomoč oko izbora jeli osjetno bolji523 od 420

Sve zavisi od tvojih potreba, ako imas nesto ozbiljnije radit i u vecim kolicinama, ni jedan ti nije bas pravi izbor, a ako su to neke sitnice, tipa prevesti nesto, uzorati malo i tako, onda tu nek ti bude orjentir stanje traktora, jer su ta 2 skoro ista, znaci kojeg nađes u boljem stanju, bolja cjena, njega uzmi.
 
T

tuaregr10

Guest
Pozdrav svima a posebno najnovijem članu.
Trebao bi i ovaj moj ljubimac uskoro biti završen (ostala hidraulika,koju još nisam nabavio i alternator).



Tomo Vinković sa (nadam se) dosta poboljšanja: volan TAM, ručice mjenjača i reduktora, osiguraći... Bit će više slika kada sve bude gotovo.Pozz.

Pozdrav stjepko :arrow:
Odlično ste sredili Tomicu, lijepo izgleda, kao nov je :finga:. Sredite ga do kraja i biti će za deset :supz:.
 

stjepko

Aktivni član
Tu od
15 Tra 2010
Poruka
225
Pozdrav stjepko :arrow:
Odlično ste sredili Tomicu, lijepo izgleda, kao nov je :finga:. Sredite ga do kraja i biti će za deset :supz:.

Hvala na podršci, ali treba napomenuti da ovo nije bilo samo sređivanje Tomice jer je sve ovo urađeno od dijelova (dva raskopana nekompletna, nije bilo dovoljno dijelova ni za jednog). Nisu rastavljani diferencijali i nije vađena radilica iz bloka, sve ostalo je bilo kao na proizvodnoj traci. Pozz.
 

senad75

Član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
64
Sve zavisi od tvojih potreba, ako imas nesto ozbiljnije radit i u vecim kolicinama, ni jedan ti nije bas pravi izbor, a ako su to neke sitnice, tipa prevesti nesto, uzorati malo i tako, onda tu nek ti bude orjentir stanje traktora, jer su ta 2 skoro ista, znaci kojeg nađes u boljem stanju, bolja cjena, njega uzmi.

Da meni treba za tako sitnih radova malo oranja freza i nešto sitno povuč i prevest tako da sam odustao od 700 a i skuplji su nemogu se toliko pružiti:mrgreen: u svakom slučaju hvala
 

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
Stjepane, ti si ono pravo sredio, super to izgleda, volan djeluje malo previsok, ali možda i nema veze, jer si i ručice dosta produžio. Ono izgleda super. LP.
 
Posljednje uređivanje:

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Da meni treba za tako sitnih radova malo oranja freza i nešto sitno povuč i prevest tako da sam odustao od 700 a i skuplji su nemogu se toliko pružiti:mrgreen: u svakom slučaju hvala

He he, nećeš moći pod orahom piti pivo, dok on ore sam.:p:roll:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=_c0slWzw93M[/YT]
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh